En İyi Blog Ping Siteleri 2020 - evham.net | evhamlı blog
SEO Wordpress

En İyi Blog Ping Siteleri 2020

Ping hizmetleri, blog dizinlerini ve arama motorlarını blogunuzun güncellendiğini otomatik olarak bildirmenizi sağlar.

İçeriği Güncellediğinizde Blogunuza Ping Atın!

Blogunuza ping atmanız gereken birkaç neden var… bir blog ping yaptığında, blogunuzun arama motorları tarafından hızlı bir şekilde endekslenmesini ve diğer birçok kaynaktan ek trafik getirmesini sağlayacak birçok arka plan işlemi gerçekleşir.

WordPress’in, ‘Güncelle’ düğmesini her tıkladığınızda varsayılan olarak blogunuza ping attığı bilinmektedir. Bu, arama motorları için spam olarak kırmızı bir bayrağa neden olabilir ve muhtemelen sitenizi yasaklayabilir.

Kişisel olarak yalnızca “Update Services” Kodeksi listesini Ping Optimizer’a ekledim (bu bağlantı WordPress Panonuzda> Ayarlar> Yazma bölümünde, ardından sayfanın altında Update Services yazan sayfanın alt kısmında bulunur) web sitesi aşağıda listelenmiştir ve URL’mi kutuya koyarak manuel olarak ping atın.

Güncel blogunuza manuel olarak ping atmanızı önerdiğim web sitelerinin listesi. 5 siteden oluşan bu liste çok fazla görünmeyebilir, ancak Pingler tek başına 84 web sitesine ping atıyor, diğerleri 20 ila 50 siteye ping atıyor ve her biri kelimeyi geniş ve geniş yayıyor.

İşte Blog Ping Listem!

Blog Ping Listesi Hakkında Yorumlar Kapatılıyor!

Blogunuz için ping listeniz ne kadar büyük olursa, bu kaynaklardan trafik alma şansınızın o kadar yüksek olduğunu unutmayın.

Web sitenizde trafik belirli bir miktar olması yeterli arama motoru için öyle değil! Bir web sitesi, düzenli güncellemeler ve mevcut bir web sitesinin en yeni içeriğini bulmak için arama motorlarını tatmin eden değişiklikler nedeniyle popüler hale gelir. Hepimiz farklı internet moderatörlü teknikler kullanarak web sitesinin veya blogun arama motoru sayfalarından biri olduğundan emin olduğumuz arama motoru optimizasyonu sistemine alışkınız.

Bu, elbette, özellikle de bol miktarda rekabet ettiğimiz için kolay değil, bu yüzden uzun süredir kayıp, unutulmuş veya göz ardı edilen yöntemlere başvuruyoruz. Bu tür dakika teknikleri geri bağlantı yaparak içerik pazarlama basit bir nedenle bir arama motorunun dikkatini çekebilir. Bu nedenle, ping, blog veya çevrimiçi barındırıcıların sitenizin güncellemeleri hakkında bilgilendirilebileceği ‘Ping’ olarak bilinen bir yöntemi benimseriz. Geniş bir kitle oluşturmayı düşündüğünüzde, kesinlikle çevrimiçi ping hizmetlerini denemelisiniz.

Ping atma her zaman alan adınıza trafik aktarmanın en kolay ve basit yöntemlerinden biri olarak kabul edilir. Profesyonel blogcular, piyasadaki pozunuzu artıracak basit bir nedenden dolayı blogunuza tekrar tekrar ping atmanızı önerir. Blogunuza ilk kez ping attığınızda, web sitesi sahibinin veya yöneticisinin sitede gerçekleşen en son güncellemeleri paylaşmasına izin verir. Bu tür güncellemeler görüntü, haber, video veya hatta özelliklerin eklenmesi olabilir. Belki sitenize bir anket eklediniz ve bu, trafiğin sitenize yönlendirilmesini sağlar.

Bloglar ping insanlar gerçek nedeni sörfçü blog hakkında düzenli güncellemeler elde ederken istediğiniz tür trafik elde edebilirsiniz. Az ya da çok arama motorlarını sitedeki değişiklikler hakkında bilgilendirmek eğiliminde olan sadece ziyaretçi değil, tarayıcılar taze bilgi için sitenizi ziyaret etmek.

Ping Blog veya Web Sitesine En İyi 10 Web Sitesi Listesi

1. Ping-o-Matic

Ping-o-Matic aracı, sitenizde gerçekleşen değişiklikler hakkında birden fazla arama motorunun güncellenmesine yardımcı olur. Oldukça ünlü ve sayısız blogcu ve web sitesi sahibi tarafından ek miktarda trafik elde etmek için kullanılan bir hizmettir.

2. BlogBuzzer

Bloglar için özel olarak hazırlanan BlogBuzzer hizmeti, blogunuza bir ping yoluyla sitelerinize otomatik olarak gönderilen sıralamanıza ekstra bir vuruş sağlar. Sadece arama motorları haberdar değil, aynı zamanda dizinler blogunuzun durumu hakkında güncellenir.

3. Pingler

İnternetteki tanınırlığınızı artıran bir başka yararlı araç da sitenize trafik yükleyerek kolaylaşan Pingler . Pingler’in en iyi varlıklarından biri, kesinlikle ücretsiz olmasıdır. Bu nedenle blog sahipleri için idealdir.

4. Ping.In

Ping-In hizmeti, dizinleri ve arama motorları gibi web günlüğü hizmetlerini sitenize bir güncelleme geçirdiğini bildirir. Güncelleme küçük olsa bile, sitenize doğru trafik çekilmesine izin veren ping nedeniyle fark edilir.

5. Blog-Pinger

Sitenizin sıralamasını ve tanınmasını artırabilecek şekilde ücretsiz pingler sunar. BlogPinger hizmeti ücretsizdir ve sitenize arama motorlarını bildiren geri bağlantıların oluşturulmasını sağlar.

6. Otomatiktoplama

AutoPinger hizmeti sadece bir ping değil, kullanıcıyı blog güncellemeleri için aldığı tepki türünü günceller. Temel olarak sıralamanız ve çevrimiçi durumunuz hakkında bir fikir verir. Sıralamanızda bir iyileşme arıyorsanız, pazarlama için bu araca göz atın.

7. Yem Köpek Balığı

Feed Shark çevrimiçi aracı, blogunuzla ilgili tüm hizmetleri çevrimiçi olarak bildirerek sitenizin güncellemelerini kolayca tanıtır. Düğmeyi basit bir tıklamayla, özellikle trafik ve içerikte büyüyorsanız, siteniz kesinlikle tanınacaktır.

8. BulkPing

Arama motorlarının fark etmesi için sitenizi çevrimiçi olarak tanıtmanıza izin veren en kullanışlı araçlardan biri. Bu promosyon, alanlarınıza yeni bir trafik akışı oluşturur ve sıralamanızı takip eder. Toplu Ping’i
kullanarak Arama Motorunu resmi olarak web sitenizi ziyaret etmeye davet edebilir ve sonuçta web sitesine daha fazla trafik ve sıralama ile sonuçlanan yeni içerikleri tarayabilir ve dizine ekleyebilirsiniz.

9. Pingoat

Pingates gibi, Pingoat aracı da sadece işiniz için çevrimiçi bir alan oluşturmanıza değil, aynı zamanda dünyaya verimli bir şekilde pazarlamanıza yardımcı olan bir ping dışında blog hizmetleri sunar.

10. KLOTH.NET

KLOTH.NET ping hizmeti, alan adınızın canlı güncellemeleri hakkında internetteki diğer ana bilgisayarları güncelleyecek blogunuzu ve sitenizi çevrimiçi olarak tanıtmayı teklif eder. Uluslararası ihtişam ve tanınma arıyorsanız, bolca alacaksınız.

Sonuç

Yeni açılımlara ve teknolojiye göre, web sitesini canlı ve güncel olarak takip etmek ve korumak için çeşitli stratejiler ve bloglar var. Birçok kişi tarafından bilinen bir web sitesi yapmak her web sitesi geliştiricisinin istediği şeydir. Başkalarıyla rekabet eden her web sitesi, önemini daha benzersiz ve sürekli olarak ortaya koymalıdır.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At