En iyi Xbox One oyunları - evham.net | evhamlı blog
Oyun Blogu

En iyi Xbox One oyunları

Bunlar, her Xbox One sahibinin ihtiyaç duyduğu olmazsa olmaz oyunlar.

Xbox One, PlayStation 4 veya Nintendo Switch ile aynı seçkin seçeneklere sahip olmayabilir, ancak Microsoft’un konsolunda hala oynamaya değer çok büyük bir oyun kütüphanesi var. Atıcıların ve yarış oyunlarının güçlü dizisi sayesinde, bu türlerin hayranlarının diğer konsollarda bulamayacağınız bir çok harika platformla da övünen Xbox’tan daha fazla bakmasına gerek yok. Xbox One’ın münhasırları için tam olarak bilinmediğini biliyoruz , ancak sahip olduğu avuç kesinlikle kontrol edilmeye değer – ve en iyi Xbox One oyunları ayrıca bir dizi üçüncü taraf oyunu da içeriyor.

Harika bir hikayeye sahip uzun bir tek oyunculu oyun veya arkadaşlarınızla kaybolmak için çevrimiçi bir dünya arıyorsanız, sizin için bir şey var. Gönderen Kontrolü  için Roket Ligi , bu en iyi Xbox One oyunları için alır.

Aksiyon

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville

Neighborville Night Cap için Zombies Battle Bitkiler vs

Plants vs Zombies: Garden Warfare 2’nin uzun zamandır beklenen izlemesi aynı isimde olmayabilir, ancak Plants vs. Zombies: Neighborville için Savaş kelimesi her anlamda bir neticedir. İki fraksiyon arasında devam eden savaş, kentin kasabasında, büyük patron dövüşlerini, tonlarca çok oyunculu modu ve denemek için altı yeni karakter sınıfını getirdi.

En sevdiğiniz karakterlerin tümü, orijinal oyundan beri etrafta olanlar da dahil olmak üzere geri döner ve oyunun tamamı, kooperatif oyunda bir arkadaşınızla deneyimlenebilir. PopCap, serinin çekiciliğini üçüncü atıcı ile birlikte, bol saçma mizah ve yumruklarla da çivilemeye devam ediyor.

Control

kontrol incelemesi 3

Çözüm Eğlence hayranları, Xbox One oyunu Quantum Break ile stüdyonun potansiyelinin tadını çıkardılar , ancak Control , üçüncü şahıs nişancı türünde çok daha rafine bir seçim. Federal Kontrol Bürosu için geçiş merkezindeki Set, Kontrol , tuhaf başlayan ve sadece tuhaflaşan “paranatural” bir gizemdir. Kahramanı Jesse Faden olarak, girişinizde yönetmen rolü üstlenir ve “Hiss” düşmanlarını Büro’dan temizlemek için çalışmanız gerekir.

Bunu, telekinezi ve zihin kontrolü de dahil olmak üzere kendi süper yeteneklerinizin yardımıyla yaparsınız. Bunların yanı sıra, formları değiştirebilen ve av tüfeği, hatta bir makineli tüfek olarak işlev görebilen benzersiz bir tabanca olan Hizmet Silahınız da var. Control’ün dövüşünü tatmin edici kılar ve denemeyi teşvik eder.

Blazing Chrome

Bu bir olmuştur gerçekten yeni bir Contra oyunu kazanılmış beri uzun zaman ve resmi halefi 2019 yılında daha sonra serbest bırakır rağmen önceki oyunlara az benzerlik taşır. Ne yapar bu başlıklara ödeme düzgün saygı olduğunu Blazing Krom Genesis oyunu benzeyen bir aksiyon dolu 2D çalışma ve tüfek oyunu Sert Kolordu: Contra . Silahlar acımasızdır, düşmanlar acımasızca saldırır ve patronlarla mücadele etmek için elinden gelenin en iyisini yapman gerekir.

Blazing Chrome , kontrol noktaları ile biraz daha bağışlayıcı ve orijinal Contra oyunlarından biraz daha devam ediyor, ancak stil ve yetenek 90’ların ortalarında saf. Patronun kim olduğunu gösterince maceranın yanına bir arkadaşınızı götürebilirsiniz.

Sekiro: Gölgeler İki Kez

şeytan 5 çıkış tarihi ağlayabilir ve römork sekiro mücadele

Yazılım’dan Dark Souls serisinde başka bir oyun yayınlayabilirdi, ancak efsanevi stüdyo bunun yerine Sekiro: Shadows Die Twice ile tamamen yeni bir franchise yapmayı seçti . Aksiyon oyunu, Dark Souls yanı sıra Bloodborne’dan da çok fazla ilham alıyor , ancak saldırıları saptırmak için bir “Duruş” sisteminin yanı sıra bir diriliş teknisyeni, kendine özgü bir oyun gibi hissetmesine yardımcı oldu.

Sekiro: Shadows Die Twice , son derece zordur, ki bu, Yazılım gelenlerden yeni çıkacak, ancak patron dövüşleriyle savaşmak için zamanı ve sabrı olanlar, neslin en ödüllendirici ve bağımlılık yaratan aksiyon oyunlarından birini bulacak. Acı iyidir ve daha fazlasını istiyoruz.

Devil May Cry 5

Daha koyu olan DmC: Devil May Cry , 2013’te yeniden canlandırıldıktan sonra  , orijinal seri Devil May Cry 5 ile geri döner . Diğer dört oyunun olaylarından sonra, Devil May Cry 5 , her biri kendi silahları ve usta olma yetenekleri olan üç farklı karakterin kontrolünü ele geçirir. Nero’nun acımasızlığı Dante’nin gösterişliliğiyle tezat oluşturuyor ve her ikisi de V’nin iblis yaratma stilinden olabildiğince farklı.

Devil May Cry 5 , eski ve yeninin mükemmel bir karışımı gibi hissediyor , Xbox One’daki en güzel oyunlardan biri haline gelen muhteşem bir motorla. Bununla birlikte, dizinin mücadelesini kaybetmedi ve “Sparda’nın Sonu” konulu ikinci bir deneme, yeteneklerinizi test etmek için düşman çeşitliliğini karıştırıyor.

Ashen

Software’in mükemmel aksiyon rol yapma oyunundan Bloodborne , Xbox One’da mevcut değil, ancak Microsoft oyuncuları Ashen biçiminde kendi Ruh benzeri oyunlarına sahipler . Türdeki en iyi oyunlar gibi, Ashen oyuncuları duruma yaklaşırken taktiksel olarak düşünmeye zorluyor , bunalmaktan kaçınmak için saldırıları dikkatlice seçiyor. Dayanıklılık korunmalı ve oyunun kasvetli ve gri renk şeması sadece sizi öldürme havasında tutuyor.

Nerede Ashen gerçekten rakiplerinden farklıdır, ancak, onun suluboya benzeri sanat tarzındadır. Oyunlardaki karakterlerin yüzleri yoktur, tıpkı bir rüyada kimi gördüğünü hatırlamaya çalıştığınız gibi, oyuna gerçeküstü bir his verir. Ayrıca, diğer oyuncularla işbirliği yapmayı ya da tek başlarına devam etmeleri için zorlayabileceğiniz “pasif” çok oyunculu oyunlarını da destekliyor.

Gears 5

Gears'ı 5 Çöl

Koalisyon , selefini neredeyse her yönden geliştiren üçüncü şahıslara ait bir çekim olan Gears 5 ile kendilerini kesinlikle aşmıştır . Hem Swarm’a hem de robotik DeeBees’e karşı yapılan yoğun atışlarda savaş her zaman olduğu gibi mükemmel hissediyor ve daha açık uçlu alanlarda oyun dünyasına ek bağlam ekleyen yan görevler yer alıyor.

Gears 5 , hikayesinde psikolojik korku unsurları ve muazzam sayıda işbirlikçi mod seçimi ile tüm serinin en iyi oyunlarından biridir. Yeni Escape modu agresif oyuncular için mükemmeldir ve rekabetçi çoklu oyuncu zaten neredeyse mükemmel olanı düzeltmez.

Diablo 3: Ultimate Evil Sürümü

Diablo III’ün lansmanı rezildir. Çok merakla beklenen, korkunç sunucu sorunları ve gerçek parayla müzayede evinde olduğu gibi eğlenceyi kolaylaştıran ciddi oyun kusurları ile oyuna girdi. Neyse ki, Blizzard, oyunu bir dizi yayla ve tam gelişmiş bir genişleme ile yeniledi. Kooperatifte dört oyuncuya kadar desteğiyle oyun konsolunda yayınlandı.

Sonuç, arkadaşlarınızla kanepede veya çevrimiçi olarak oynamak için harika bir şey olan eğlenceli, süper şarjlı bir aksiyon RPG. Diğer RPG’lerin daha iyi bir hikayesi veya daha iyi grafikleri olsa da, Diablo III saf stres atmadır. Otur, bazı şeytanları yok et ve sayılarının stratosfere ateş ettiğini izle.

Kara Ruhlar III

Bloodborne’den ilham alan stüdyonun PlayStation 4’e özel olan Dark Souls III , Souls serisinin kendine özgü zorlu dövüş savaşını hızlandırarak , hayranların ilk önce franchise’e neyin aşık olduğunu feda etmeden ödün vermeden hızlandırdı .

Dark Souls III , serinin efsanevi zorluğunu sürdürmesine rağmen , en tehditkar düşmanları bile pratik ve sabır karışımıyla gönderebilirler. Düşmanları öldürmek, karakterini yükseltmek için ruhlarında ticaret yapmak ve bilinmeyene geri adım atmak, saatlerce konsoluna yapıştırılmış kalmanı sağlayacak. Eğer gerçekten sinirli kalırsanız, her zaman tüm eğlenceye katılmak için bir yabancıyı çağırabilirsiniz.

Dark Souls serisinde başka bir oyunu The Software’den ve beyni Hidetaka Miyazaki’den görecek olmamız pek mümkün değil, ancak dizinin bir sonucu olarak Dark Souls III ile daha mutlu olamadık . Sanatını zaman içinde daha da geliştiren bir dahinin çalışması ve daha “sert” oyun unsurlarından ödün vermeden bir franchise yapmanın başarılı bir örneği.

Metal Gear Solid V: Fantom Ağrısı

Her ne kadar hikaye Metal Gear için her zaman ana çizim olmuş olsa da, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain uzun kesik sahneleri ve monologları engellemekte, bunun yerine oyuncuya herhangi bir göreve yaklaşma konusunda sayısız yol sunan açık dünya oyunlarına odaklanmaktadır. Sakinleştiriciler, keskin nişancı tüfeği, av tüfeği, uzaktan kumandalı bir robot kolu; Tüm bunlar ve daha fazlası mevcuttur, oyuna sonsuz bir tekrarlama değeri duygusu verir.

Gizli, ölümcül olmayan bir yaklaşım kullanarak bir görevi tamamladıktan sonra, aynı görevi tekrar yapma dürtüsü, bir makineli tüfek ve bir roketatar ile düşman karakoluna doğru ilerlemek, her şeyi toprağa yakmak gibi hissedebilirsiniz. Birkaç oyun MGSV gibi denemeleri teşvik eder . Bazı şüpheli anlatı seçimleri bir yana, MGSV açık dünya oyunları için yeni bir bar oluşturarak oyunun en önemli franchise’larına güçlü bir son veriyor.

Büyük Araba Hırsızlığı V

en iyi ps4 oyunları büyük hırsızlık oto v

Tüm zamanların en başarılı video oyunu – ya da medya ürünü – Grand Theft Auto V popülerliğini hak ediyor. Açık dünyadaki ceza aksiyonu oyunu, Rockstar Games’in on yıllardır iyi yaptıkları, şaşırtıcı sayıda yan aktiviteyi ve ziyaret edilecek yerleri oluşturuyor.

Üç kişilik ana hikayesi hem duygusal hem de komiktir, psikopatik Trevor şovu şiddetli ve en üste patlayan patlamalarıyla sık sık çalmaktadır. Sadece Los Santos’ta etkili olmanıza ve dünyaya neden saygı gösterdiğinizi göstermenize olanak sağlayan Grand Theft Auto Online’a girdiğinizde daha iyi olur . Neredeyse beş yaşında olmasına rağmen, oyun yeni içerik güncellemeleri almaya devam ediyor ve en az beş yıl daha süreceğini tahmin ediyoruz.

Hitman 2

Hitman 2 Uygulamalı

Ajan 47 her zaman hedefini öldürür, ancak geliştirici IO Interactive ile Square Enix’i kesmek bile usta suikastçinin görevine devam etmesini engelleyemedi. 2016’nın Hitman’ının temel mekaniği ve yapısını temel alan  ancak epizodik bir oyundan ziyade tam bir perakende sürüm olarak paketlenmiş – Hitman 2 , Ajan 47’yi, onu Miami’den Yeni Zelanda’ya her yere yollayan yepyeni bir suikast misyonuna getirdi.

Hitman 2’de kurbanınızı sadece çekip çekmekten memnuniyet duyarsınız , fakat asıl eğlence yaratıcı olunca gelir. Ayrıntılı kazaları planlayın, yemekleri zehirleyin, hatta bir F1 yarışının ortasındayken bile bir hedefi çekin. Olanaklar sınırsızdır ve yeni içerik oyunu zaman içinde daha da iyi hale getirecektir.

Nier: Otomatlar

nier otomat robot savaşı
Nier: Otomat / Kare Enix

Auteur direktörü Yoko Taro’nun vizyonu olan, şaşırtıcı derecede iyi fark edilmiş bir versiyon olan Nier: Automata , android hikayeleriyle ilişkili birçok anlatı tuzağından kaçınan iç karartıcı ve varoluşsal bir aksiyon oyunudur. İnsan olmanın ne anlama geldiğiyle ilgili hiçbir soru yoktur, aksine kendin olmanın ne anlama geldiği ve kahramanlar 2B ve 9S’nin gerçeklikle başa çıkma mücadelesi, şimdiye kadar yaşadığımız en duygusal anların bazıları için yapar. oyun. PlatinumGames’in dövüşü ele alması ile birlikte, monotonluğu kırmak için ikiz-çubuk atıcı kesimleriyle birlikte gösterişli ve sıkı bir aksiyon oyunu.

Sunset Overdrive

Bazen oyunların eğlenceli bir şey olması gerekmez ve Insomniac Games bunu Xbox One’a özel Sunset Overdrive ile mükemmel bir şekilde gösterdi . Bir navigasyon stüdyonun Ratchet & Clank serisinin Goofy üçüncü kişi çekim Karıştırma Tony Hawk Pro Skater veya Jet Grind Radio , Sunset Overdrive sürekli combonuzu kurmak ve daha düşman çıkar amacıyla hareket halinde bulunur.

Aptalca kurumsallık karşıtı hikayesi kesinlikle türevdir, ancak çok sayıda eğlenceli karakter ve kendi kendine farkında anlarla doludur ve ana hikayeyi tamamladığınızda, şehrin etrafında dolaşmak ve tüm sırrınızı bulmak için mutlak bir patlama olur. can.

Mark of the Ninja: Remastered

Eğer kaçırmaması mü Ninja Mark 2012 yılında Xbox Live Arcade? Şimdi bu kötü yaşam kararını düzeltmek için bir şans. Ninja Markası, tüm zamanların en yaratıcı gizli oyunlarından biridir. Yeni başlayanlar için, gizli mekanikler için bilinmeyen bir perspektif olan 2B kenar kaydırma makinesi. Yine de gerçekten iyi çalışıyor.

Düşmanları gizlice sokabilir ya da gizlice ortadan kaldırabilirsin, ama görüş alanından uzak kaldığından emin olmalısın. Ninja Markası aslında ninja gibi hissetmenizi istiyor, bu yüzden karakteriniz bir düşmanın görüş alanı yoksa, onları da ekranda göremezsiniz. Değerli bir ninja olmak için hem manzara hem de ses konusunda ustalaşmanız gerekiyor. Remastered versiyonu ayrıca gözle görülür görsel güncellemeler içeriyor.

Red Dead Redemption 2

Crunch Kültürü |  Rockstar oyunları
Kırmızı Ölü Kefaret 2 / Rockstar

Bir AAA açık-dünya oyun bizi şaşırtacak mümkün olduğunu nadir hepsi 2018 yılında, ancak Rockstar’in Red Dead Redemption 2 düzenli olarak bunu yapmak için yönetir. Batı, 2010 yılı Red Dead Redemption oyununun bir öncüsüdür , ancak bu başlığın temalarının basit bir tekrarından çok daha fazlasıdır.

Van der Linde çetesinin bir üyesi olarak, kahramanı Arthur Morgan geçmişe ve belirsiz geleceğine, hükümet bir vahşi batıda kalan haydutları çabucak evcilleştirerek avlanırken güreşmelidir.

Her hikaye misyonu mutlak altındır, asla bir tekrarlama modeline düşmez ve açık dünyada keşfedeceğiniz yeni aktiviteler sizi saatlerce meşgul edecek kadar ilgi çekicidir. Kaosa neden olmak ya da sadece avlanmak ister misiniz? Tamamen yapabilirsin ya da şansını birkaç el pokerinde deneyebilirsin.

The Surge 2

Dalgalanma 2 Xbox One

Dalgalanma , 2017’den en iyi uyuyan isabetlerden biriydi, Souls formülünü alıyor ve ona, çöküşün eşiğindeki teknolojik bir tesis için fantastik ortamları aşan devasa bir bilim kurgu revizyonu veriyordu. İçin Surge 2 , geliştirici Deck13 hala yenilgiye tehlikeli düşman ve patronların dolu bir daha çeşitli ve ilginç bir dünya yaratan bir kent ve çevresindeki alanlara eylemi taşındı.

Surge 2 hala, bir düşmana üstünlük sağlamak için kullanabileceğiniz ilk oyun için ünlü uzuv hedefleme sistemine sahip ve ihtiyaç duyduğunuz belirli bir kaynağı “çiftlikte” kullanabiliyor ve oyunun çıkarılabilir implantları size nasıl bir ton kontrol sağlıyor? karakterini yarattın. Surge 2’yi kendi tarzınızla oynayabilirsiniz ve oyun sizi durdurmak istemiyor.

Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş Düzen

yıldız savaşları jedi düşmüş sipariş incelemesi özellikli

Uncharted ve Dark Souls gibi ünlü oyun dünyasından gelen öğelerin bir karışımı, hepsi klasik Star Wars tropes’leriyle atıldı, Star Wars Jedi: Fallen Order , şu ana kadar oynadığımız en orijinal veya yenilik oyun değil. Buna rağmen üstündür çünkü Star Wars formülüne uygun mekanik ve yapısal parçaları akıllıca çeker. Keşif, bulmaca çözme ve savaş arasında bölünmüş olan Fallen Order , zamanını boşa harcıyormuş gibi hissetmiyor ve nihayet kahramanı Cal Kestis’i en iyi Güç güçleri ve badass ışın kılıcı ile donattığını hissettiğinizde, durdurulamaz bir savaşçı gibi hissediyor Stormtroopers’ın dalgaları, sorun olmadan. Harika performanslar ve büyüleyici bir skor ekleyin ve yıllar içinde oynadığımız en iyi Star Wars oyunlarından birine sahip olun.

Tomb Raider’in Gölgesi

En iyi ps4 oyunları mezar raider yükselişi

Tomb Raider’in Gölgesi üçlemenin finalidir ve önceki oyunların yaptığı her şeyi ve daha fazlasını inşa eder. Artık korku ve güvenle dolu olduğu için Lara Croft’un tam sürümünü açar. İlgi çekici bir dövüş, eğlenceli çevre bulmacaları ve hareketli sinemaya sahip olan Tomb Raider’in Gölgesi, Croft’un kökeni öyküsü için mükemmel bir sonuçtur.

Gölgelere dalmadan önce mükemmel Tomb Raider ve Tomb Raider’in yükselişi oynamalısınız .

Sea of Thieves

gamestop oyunları gün satış en iyi xbox hırsızların bir denizi

Hiç arkadaş grubu ile bir korsan olarak roleplaying hain denizlere yelken açmak istemişimdir varsa, Hırsızlar Deniz bunu yapmak için Xbox One oyunu. Yolculuklara çıkın, hazineyi keşfedin, düşman gemilerine baskın yapın, kendi teçhizatınızı kişiselleştirin ve denizin bu tarafının gördüğü en iyi scallywag ol!

Hırsızlar Denizi, ışıklı bir korsan simülatörü olarak adlandırılabilir. Siz ve arkadaşlarınız maceraya gideceksiniz ama aynı zamanda geminin yelkenlerini açmak ve tehlikeli sularda gezinmek gibi önemli şeyleri gerçekleştirmek için birlikte çalışacaksınız. En iyi yanı, çevrimiçi deneyimin platformlar arası olmasıdır, böylece arkadaşlarınızla PC’de oynayabilirsiniz.

Resident Evil 7: Biyolojik Tehlike

Eğer Resident Evil klasik hayatta kalma-korku köklerinden bireyin sapma önceki oyunlarda size hayallerimi yıktı, o zaman içinde döndüren bilmek mutluluk duyarız Biohazard: Resident Evil 7 . Eski okul sakinlerinin kötülük beklemesini beklemeyin, çünkü bu daha modern bir yöntem. Resident Evil 6’nın sahip olduğu üçüncü şahıs görsellerinin yerine, Biohazard bizi birinci şahsın içine çeker .

Hikaye bizi daha önce hiç Dulvey, Louisiana’da geçirmediğimiz bir yere götürüyor. Karısını bulmak için izole bir çiftliği araştırırken Ethan Winters olarak oynayacaksınız. Hayatta kalmak için umutsuzca savaşacak ve Umbrella Corporation ile ilişkili olabilecek inanılmaz korkunç sırları ortaya çıkaracaksın. Resident Evil: Biohazard , Xbox One’ın bu korku hatasını giderecek en iyi oyunlardan biri. Ayrıca PlayStation 4 için VR olarak da mevcuttur.

PlayerUnknown’s Battlegrounds

Savaş royale türünü popülerleştiren ilk oyun olan PlayerUnknown’s Battlegrounds , Twitch.tv’de bugüne kadar en çok izlenen oyunlardan biri olmaya devam ediyor. Bu oyun tarzına yabancıysanız, PUBG’deki geleneksel bir maç 20-30 dakika sürüyor, çünkü yüzlerce oyuncu ayakta kalan son adam olmak için dev bir haritada birbirlerine karşı oyuna giriyor .

Oyuncular, hayatta kalma şanslarını arttırmak için haritayı silahlar, zırhlar, ilk yardım ve daha fazlası için araştırmalıdır. Can alıcı fırtına hızla harita üzerinde kapandığından, arazi oyuncularını sınırlandırabilecek ve onları birbirleriyle yüzleşmeye zorlayacağından bahisler daha da yükselir. PlayerUnknown’s Battlegrounds , sadece hızlı bir şeyler oynamak veya hızlı atıcıların tadını çıkarmak isteyenler için mükemmel bir Xbox One oyunudur. Dört arkadaşıyla grup kurmak isteyenler için bir takım modu da var.

Apex Efsaneleri

Apex efsaneleri eğlence ile yeniden doğdu titanfall geliştirici ruhu emme ea ea ea

Apex Legends , mükemmel Titanfall serisinin arkasındaki stüdyo olan Respawn’dan bir takım savaş royadı. Titanlar veya duvarda harika bir oyun olmasa da, Apex Legends , savaş royale tarzında ferahlatıcı bir giriş. 60 oyunculu format, oyuncuları üç takımdan oluşan takımlara ayırıyor ve her yarışma benzersiz yeteneklere sahip sekiz efsanelik havuzdan birini seçiyor.

Apex Legends , çok oyunculu bir oyunda gördüğümüz en iyi sözsüz iletişim sistemine sahiptir. Ping sistemi, takım arkadaşlarınızı bilgilendirmenize yardımcı olmak için silahlara, düşmanlara ve diğer ilgi çekici noktalara işaretçiler koymanızı sağlar. Mikrofon aracılığıyla konuşmaya bile gerek yok. Bu o kadar iyi. Geniş bilim kurgu haritası sürprizlerle ve küçük ayrıntılarla dolu. Silah sesi Titanfall kadar iyidir ve çeşitli seçenekler ve bir sürü harika ataşman sayesinde savaş royası biçiminde harika hisseder. Ve diğer savaş roya oyunlarından bir değişiklik yaparak, biraz keşif çalışmasından sonra takım arkadaşlarını hayata geri getirebilirsin.

Apex Efsaneleri hakkında en iyi bölüm ? Oynamak ücretsizdir ve mikro dönüşümlerin hiçbiri size rekabet avantajı sağlamaz.

Mortal Kombat 11

ölümcül kombat 11 ölümcül darbeler nasıl yapılır mk11fatalblow4

Bazı oyun franchise’ları ilk birkaç girişinden sonra yorgunluktan muzdariptir, daha sonra orijinal oyunlara kıyasla daha çok oyun oynanır. NetherRealm’den Mortal Kombat bu dizilerden biri değil. Mortal Kombat 11 , türün ustaları tarafından açıkça tasarlanan, acımasız ve karmaşık bir mücadele sunan ve aynı zamanda yeni başlayanlar için oyunun tadını çıkarmayı her zamankinden daha kolay hale getiren öğretici ve pratik sistemler içeren bir dövüş oyunu. “Eklenmesi Ölümcül Oral ” sisteminin bir oyuncu büyük bir avantaj olsa bile, bir kavga her saniye endişeli yapar ve rezil Ölümler zamankinden daha gorier bulunmaktadır.

Mortal Kombat 11 ayrıca, Xbox One’daki en güzel oyunlardan biri. Animasyonlar – hem yüzler hem de saldırılar için – çarpıcı ve NetherRealm’in çalışmalarının dışında nadiren gördüğümüz bir akışkanlık hissi var. Seçilebilecek tonlarca farklı mod ve baştan sona anlatılan bir hikaye ile Mortal Kombat 11 giriş ücretine değer.

Injustice 2

Adaletsizliğin başarısından yola çıkarak : Tanrılar ve Mortal Kombat X arasındaki Tanrılar , NetherRealm’s Adaletsizlik 2 hızla bu kuşak konsolların en sevdiğimiz dövüş oyunu haline geldi. Çok sayıda mekanik çırpma, dövüş dizilerini geliştirerek dövüş döngüsünü daha sezgisel ve heyecan verici hale getiriyor. Görsel olarak, Injustice 2 etrafındaki en iyi karakter modellerinden ve yüz animasyonlarından bazılarına sahiptir ve şaşırtıcı derecede harika hikaye modunda bunlardan faydalanır.

Adaletsizlik 2 ‘nin en iyi satış noktası, sağlam kişiselleştirme ve tesviye sistemi olabilir. Her dövüşçü seviye yukarı ve yağma kutuları üzerinden elde edilen dişli ile özelleştirilebilir. RPG unsurları, üzerinde basılan bir özellikten öte, Adaletsizlik 2’de kendilerini evde hissediyorlar . Bağımlılık seviyelendirme ve kişiselleştirme özelliklerini Multiverse ile birleştirin – ödül dolu senaryolarla sürekli değişen bir portal – ve Adaletsizlik 2 kolayca tüm zamanların en iyi tek oyuncu savaşı tecrübelerinden biri haline gelir. Basitçe söylemek gerekirse, Adaletsizlik 2 Xbox One’da bulabileceğiniz en iyi dövüş oyunu.

Dragon Ball FighterZ

Dragon Ball FighterZ incelemesi

Yıllar boyunca üretilen düzinelerce Dragon Ball Z oyunu var ve bunların neredeyse tamamı çöp yığınlarından oluşmuyor. Arc System Works, Dragon Ball FighterZ ile dizi için sadece yeni bir standart oluşturmayı değil, aynı zamanda tüm zamanların en iyi dövüş oyunlarından birini yaratmayı da başardı.

Tag-takımı dövüşleri keskin animasyon ile ve aklınıza gelebilecek tüm klasik seri saldırılarla doğrudan anime’den çekilmiş gibi görünüyor, ancak FighterZ da etrafındaki en erişilebilir dövüş oyunlarından biri. Daha önce hiç dövüş oyunu oynamamış birileri bile çabuk bitebilir, ancak kayda değer derinliği onu dövüş oyunu topluluğunun yeni favorisi yaptı.

Borderlands 3

e3 2019 borderlands 3 inceleme karakterine eller

Birkaç kişi atıcı franchise, Borderlands kadar büyük ve sayılara dayanan yaklaşımı – hem de yeni silahlar yağma üzerindeki yoğun vurgusu – hem atıcı hayranları hem de rol oynayan hayranlar için bir hit yapmasına yardımcı oldu. Daha önce hiç bir silah ile Diablo gibi bir oyun hissetmemiştim ve Borderlands 3 serisinden beklediğimiz all-out aksiyonunu, aptal mizahı ve tuhaf karakterleri sunuyor. Gearbox bunca yıldan sonra formülü yeniden icat etmedi, fakat stüdyonun ihtiyacı yoktu.

Borderlands 3 aynı zamanda serinin kapsamını da genişleterek onu sadece Pandora gezegeninden başka birkaç yere götürüyor. Çeşitlilik oyunun tazelenmesine yardımcı olur.

Rage 2

Öfke 2 İnceleme

Hikâyeciliğe gelince , her oyuncunun bir sonraki Citizen Kane olması gerekmiyor, özellikle de all-out hareketleri buna layık bir alternatif olarak görüldüğünde. In Rage 2 , şiddet Kimliği Yazılım ve Çığ size düşmanlarınızı yok etmek yaratıcı yollar onlarca vererek, yüce hüküm sürer. Canavarlardan zırhlı faşist savaşçılara kadar, sen ve son patron arasında duran ve saniyeler içinde seni ezebilecek devasa bir makine takımını işleten çok sayıda kötü adam var.

Rage 2 , parlak renkler, daha hevesli karakterler ve daha sıkı birinci şahıs çekimleri ile orijinal oyundan çok daha üstün. Öykü ya da görev tasarımı söz konusu olduğunda tekerleği yeniden icat etmeye çalışmaz, ancak oyunda yapabileceğiniz hemen hemen her aktivite patlamayla dolu bir savaşa dönüşür.

Metro Exodus

Metro çıkışı

Metro serisi, kıyamet sonrası atıcıların çoğunun “dünyanın sonu boyunca eğlendiği” temasıyla nükleer savaşın dehşetini vurgulayan kasvetli ve sınır çizgisi nihilistik bir hikaye için ortaya çıkıyor. Serinin üçüncü oyunu Metro Exodus , 4A Games’in en iddialı projesi, eylemin büyük bölümünü titüler metro sisteminden ve çeşitli kum, ağaç ve kar karışımlarıyla dolu farklı bir manzaraya taşıyor. Ancak, merkezindeki Metro olmaya devam ediyor, ancak süpürücü ve kaynak yönetimi, kahramanı Artyom’un oyunun düşmanca ortamlarını cesurlaştırması için hala çok önemli.

Metro Exodus’un dişli özelleştirmeye odaklanması aynı zamanda, saf gizli veya silah yakma eylemi de dahil olmak üzere, uygun gördüğünüz şekilde savaşa yaklaşmanıza olanak tanır. Bu karşılaşmalar için “doğru” bir seçenek yoktur ve bir sonraki hedefe geçerken karşılaştığınız tehlikeler, planınızın başlamadan önce boşa gitmesine neden olabilir.

Halo 5: Muhafızlar

halo 5 kılavuzu

343 Endüstriler, Halo 5: Guardians’ta hayranlarının tam olarak beklentilerini yerine getirmekten memnun değildi . Uzun zamandır kahramanı Usta Şef, yeni gezegen Spartan Locke’ye, birçok gezegende dolaşan ve çok farklı bir rolde favori bir destekleyici karakter sunan bir maceraya büyük ölçüde arka koltukta oturur.

Çene bırakan anlarla dolu, kesinlikle muhteşem bir oyun, ancak çok oyunculu oyun Halo 5’in gerçekten parladığı yer. Klasik arenada rekabetçi maçlar ve geniş Warzone modu arasında , arkadaşlarınızı aylarca hatta yıllarca izlemenizi sağlamak için Halo 5’te yeterli içerik var .

Halo: The Master Chief Collection

Halo: Master Chief Collection , Microsoft’un konsol serisinde yeni olan Xbox One sahipleri için mükemmel bir tanıtım. Serideki dört numaralı oyunu içeren – üzgünüm, Ulaş – seni haftalarca meşgul etmek için yeterli içerik. Halo 2: Yeni sinema ve ses efektleri ile yeniden düzenlenmiş bir klasik olan Yıldönümü , zaman zaman Halo 5’i bile gösteren inanılmaz bir oyundur .

Duymuş olabileceğiniz gibi, Halo: Usta Şef Koleksiyonu lansmanında biraz karışıktı, ancak oyunun sunucusu sorunları dengelendi. Orada Orijinalden yayılan seçim 100’den fazla harita vardır Halo için Halo 4 ve çoğunluğu eski sık yeniden düzenlenmiş versiyonlarını olsa, bir kaç seçkin koleksiyon için özel olarak sıfırdan yeniden inşa edildi. Tabii ki, bizim gibiyseniz, tüm zamanınızı “Blood Gulch” de arkadaşlarınızı havaya uçurarak geçireceksiniz.

Destiny 2: Forsaken – Legendary Collection

Kader 2: Warmind incelemesi

Orijinal Destiny , pek mantıklı gelmeyen bir kampanya modu ve oyun sonu içeriği şaşırtıcı olmayan bir şekilde serbest bırakmak için açıkça koştu. Destiny 2 , bu hataları düzeltmeyi hedefledi ve kampanyası, geliştirici Bungie’den beklediğimiz her şey – yüksek sesle, hızlı, eğlenceli ve çok eğlenceli.

Şimdi lansmandan bir yıldan fazla bir süre sonra, Destiny 2 şaşırtıcı ve harika şekillerde gelişti. İlk iki küçük genişleme, derinlik açısından fazla bir şey katmazken , en yeni ve en büyük DLC olan Forsaken , deneyime hoş bir makyaj getirdi. Yeni oyunsonu içeriği, görevleri ve keşfedilecek alanları olan Rife, Forsaken, Destiny 2’nin kimliğini değiştiriyor ve Muhafızları uzun süre meşgul edecek (ve mutlu edecek) olacak.

Doom

Id Software’in ikonik Doom franchise’ı yeniden başlatması, köklerini terk etmeden klasik bir oyunun modern bir çağa nasıl adapte edileceğine mükemmel bir örnektir. Mars’a ve cehennemin derinliklerine dönersek, oyunun anlatısı basittir, ama yine de 90’lı yılların mükemmel bir başını çekmeyi başarır. Orijinal “Doomguy”, bir şey söylemeden duygu ve çarpık bir mizah duygusu ileterek geri döner. Düşmanlarını çevirmek hiç bu kadar tatmin edici olmamıştı.

Ancak savaşı başlamazsa , Doom gelir gelmez unutulurdu. Neyse ki, Süper Av Tüfeği ve BFG gibi gülünç silahlardan oluşan bir cephanelik, müthiş bir geri dönüş yapıyor ve günümüzdeki atıcılarda sıkça görülmeyen bir zorluk seviyesi oluşturuyor. Tüm deneyim, kabarma hızında da hareket eder, sizi ayak parmaklarınızda kalmaya zorlar ve şeytanlar sizin yerinize sürülürken silahlarınız arasında hızla geçiş yapın.

Doom ayrıca küçük ama çok unutulmaz bir boss savaşı seçkisi de sunuyor . Her dövüşe kadar öğrendiğin her numarayı ve stratejiyi kullanarak, bu yüksek yoğunluklu anlar, ölümünün sadece birkaç parmak izi ile sona erebilir. Yine de, aynı zamanda, sonunda onları fethetmek, en gurur verici oyun başarılarınız arasında duracak.

Wolfenstein II: Yeni Kolossus

Wolfenstein II

Wolfenstein: Yeni Düzen , ihtişamlı savaşı, düşünceli seviye tasarımı ve Ay’da Nazileri öldürmekle ilgili garip dokunaklı bir hikaye ile birinci şahıs nişancı hayranlarını şaşırtmayacak bir yerden çıktı. Wolfenstein II: Yeni Colossus , oyuncuların ilk oyun hakkında sevdiği her şeyi ikiye katladı, ancak Amerika Birleşik Devletleri ayarı BJ Blazkowicz ‘in görevini daha da kişiselleştirdi.

Tekerlekli sandalyede dolanırken bir Nazi’yi balta, el bombası ya da çift korumalı makineli tüfekle öldürmek isteyip istemediğinize göre, Wolfenstein II sizi korudu ve aynı zamanda şimdiye kadar gördüğümüz en havalı bükülmelerden birine sahipti. Bir video oyununda.

Call of Duty: Modern Warfare

görev modern savaş beta çağırmak fiyat 1176138 1280x0 üzerinde eller

Call of Duty 4: Modern Warfare , Xbox 360’ı tanımladı, yoğun tek oyunculu kampanyası gişe rekorları kıran bir film gibi oynuyordu ve diski yıllarca konsolda tutan rekabetçi çok oyunculu. Infinity Ward, alt diziye, Call of Duty: Modern Warfare adlı oyunun yeniden canlandırılmasıyla geri döndü , hayranlarının mirasıyla sıkışıp kalmadan orijinal oyun hakkında sevdiklerini anlayan bir oyun. Bu sefer, hikaye, sadece büküm veya şok değeri için dahil edilmeyen rahatsız edici içerikle, daha topraklı ve gerçekçi bir şekilde anlatılıyor. Rekabetçi çok oyunculu, Takım Ölüm Maçı ve Hakimiyeti gibi zımbaların yanı sıra muazzam Zemin Savaşı modunu da ekleyerek rafine edildi.

Far Cry (dizi)

5 yeni başlayanlar kılavuzu

Hiçbir atıcı franchise, patlayıcı ve Ubisoft’un Far Cry’inden daha aptalca yapmaktan daha iyi değildir ve Himalaya dağlarından Montana’nın düşman ovalarına kadar her yerde bunu yapmayı başarmıştır. Oyunların çoğunda sudan çıkma önceliği, ortaya çıkan ve keşif odaklı açık dünya oyununu ortaya çıkarıyor ve daha yeni oyunlara, görevinizi daha da önemli hissettirmek için harika kötüler dahil edildi.

Seçilebilecek tonlarca farklı silah ve araçla, yaratabileceğin kargaşanın tek sınırı hayal gücün, ve listemizdeki bir traktör ve bir boğayı öldürmene izin veren tek oyun dizisi olduğuna eminiz. Molotof kokteyli içinde bir dağdan atlamadan önce kokteyl.

Far Cry serisi, genellikle oyun başlıklarında en yaratıcı ve deneyseldir. Far Cry Primal , savaşın esasen yaylar ve yakın dövüş silahlarıyla yapıldığı, tam anlamıyla Taş Devri’ne geri döndü. En yeni oyun Far Cry New Dawn’da nükleer bir kıyamet dünyayı harabeye bıraktı ve işçiliği ve temizliği gösterinin yıldızı. Hepsi oynamaya değer ve hepsi farklı bir şey sunuyor.

Overwatch

Overwatch , Mayıs ayında piyasaya sürülmesinden bu yana bir fenomenden başka bir şey değildi. Takım tabanlı “kahraman atıcı”, kaba kuvvet üzerinden takım çalışmasını ve stratejisini vurgulayan objektif temelli çok oyunculu aksiyon üzerinde canlandırıcı bir hareket sergiliyor.

20’den fazla oynanabilir kahramanın yanı sıra, sürüm sonrası güncellemelerle ücretsiz eklenen en az bir karakter daha sunan Overwatch , sizi farklı oyun stilleriyle denemeye teşvik ediyor. Asker: 76 uzun zamandır tetikçi fanatiklerine hitap edebiliyor olsa da Reinhardt, RPG sevenler için bariz bir seçim gibi gözükse de, ekip arkadaşlarını Mercy olarak canlı tutmanın ya da Hanzo ile kalabalık bir alanı tutmanın çok faydalı olabileceğini hemen anlayacaksın.

Titanfall 2

Titanfall 2 üç ay dlc titanfall2 çok

Respawn Entertainment, 2014’ün Titanfall’ında altın vurdu , ancak oyun tek oyunculu bir kampanyadan yoksun ve oyuncularının çoğunu hızla kaybetti. Stüdyo, 2016’daki netice ile, sadece sıkı birinci şahıs çekim ve mech savaşlarına değil, aynı zamanda düşünceli platform zorluklarına odaklanarak, jenerasyonun en iyi kampanyalarından birini sundu.

Titanfall 2’nin çok oyunculu oyunu, ilk modlardan bile daha iyidir, ayrıca harika modlar ve etrafındaki en iyi ilerleme sistemlerinden biri de vardır – ve tüm fırlatma sonrası haritaları ücretsiz olarak piyasaya sürülerek daha rahat oyuncuların daha iyi olmasını sağlar. ‘ eğlenceden uzak durma. Titanfall 2, maalesef satış listelerinde hayal kırıklığına uğradı, ancak Respawn’a gelecekte franchise devam etme şansı vermesi için dua ediyoruz.

Battlefield 1

Battlefield 1 yorum

Battlefield 3 ve Battlefield 4’teki iki yetersiz kampanyadan sonra , Electronic Arts ve DICE sonunda hepsini bir araya getirip I. Dünya Savaşı temalı Battlefield 1’de tüm paketi sunmayı başardı . Birçok savaşçının “tüm savaşları sona erdirecek savaş” sırasındaki deneyimlerine odaklanan kampanya, serinin bilindiği geniş çaplı, yıkıcı savaşla çelişen duygusal, yürekten anlar sunuyor.

Kampanyanın olabileceği kadar cilalı ve heyecan verici olan çok oyunculu, gösterinin asıl yıldızı olmaya devam ediyor. Conquest ve Rush gibi geri dönüş modları, Birinci Dünya Savaşı ayarlarında kendilerini evlerinde hissediyorlar; geniş açık alanlar, zırhlı trenler, ağır tanklar ve Behemoth araçları, şimdiye kadar yapılmış en kaotik Battlefield oyununun yaratılmasında yardımcı oluyor. Conquest’in genişletilmiş versiyonunda ekipleri bir dizi çok oyunculu haritaya sokan yeni Operasyon modu, Battlefield 1’in en iyi olduğu yerdir . 64 kişilik itfaiyecilik, her iki takımın da avantaj elde etmek için öne çıktığını görüyor, oysa çevresel tahribat sistemi soldan ve sağdan zemine düşen binaları gönderiyor.

Fortnite

Fortnite Android Google Play'de Geçiyor

Fortnite’ın tanıtım yapması gerekmez. Epic Games’in üçüncü şahıs nişancı atışı ve serbest savaş royası modu, son derece ayakta durma eylemi ve bina mekaniği eşsiz karışımıyla endüstriye (ve dünyaya) fırtınaya girdi. Okuldaki çocukların konuşmalarını üstlendi , sayısız taklitçiye yol açtı ve hatta Fortnite: Battle Royale için ana ilham kaynağı olan benzer bir yapı kullanan PlayerUnknown’ın Savaş Alanlarını geçmeyi başardı .

Tutarlı bir içerik güncellemesi akışıyla, oyunculara her zaman yapacakları ve görecekleri yeni şeyler veren oyuncu sayıları aylarca yüksek kaldı ve hatta bazı ebeveynler çocuklarının becerilerini geliştirmek için kendi eğitimlerini alma dersleri almaya başladı .

Warframe

warframe cila orta parmağını verir warframe3

Bir hobi sınıfı ücretsiz çevrimiçi aksiyon oyunu olan Warframe , birkaç yıl önce başlatılmasından bu yana tutarlı güncellemelerle desteklendi ve işbirlikçi görevleri, çevrimiçi bir grup arkadaşıyla oynamak için mükemmel bir seçimdir.

Derin kişiselleştirme seçenekleri, şaşırtıcı miktarda lore ve ilgi çekici bir oyun deneyimi sunan Warframe , ücretsiz oynanabilecek bir oyun gibi hissetmez ve tamamlamanız gereken görevler ve aktiviteler sayısız oynamaya devam etmenizi sağlayabilir haftalarca başka bir oyuna bakalım. Park gezintisi ve üçüncü şahıs çekim ve yakın muharebe savaşlarının bir karışımı, ustalaşmak için biraz zaman alacaktır, ancak yanınızda sağlam bir takıma sahip olmak deneyimi daha da korkutucu hale getirecektir.

Path of Exile

Bu kuşakta Diablo III gibi şaşırtıcı derecede az sayıda zindan tarama oyunu var ve bunlardan daha azı Xbox One’da mevcut. Sürgün Yolu, yalnızca altı yıldan fazla bir süre önce piyasaya sürülen Blizzard’ın oyununa harika bir alternatif değil, aynı zamanda oynamak için tamamen ücretsiz.

Sürgün Yolu , yeteneklerini ve eşyalarını yetenek taşında birleştirir; bu yeteneklerin yeteneklerini nasıl kullandığına bağlı olarak yeteneklerine göre değişir. Gladiator, Inquisitor ve Deadeye dahil, aralarından seçim yapabileceğiniz her biri kendi pasif becerilerini sunan yaklaşık 20 farklı Ascendancy Sınıfı var.

Sandbox / bina oyunları

Minecraft

En iyi nintendo anahtarı çok oyunculu oyunlar Minecraft 1

Tüm zamanların en popüler oyunlarından biri olan Mojang Minecraft , Microsoft geliştiriciyi satın almadan çok önce Xbox sistemlerinde bir hit oldu. Neredeyse sonsuz yaratma araçları, oyuncuların benzersiz ve etkileyici yapılar yapmasına izin verir ve basit hayatta kalma oyunu, bilinmeyene karışmak ve bulduğu canavarları öldürmek isteyenler için bir meydan okuma sunar.

Oyunun Xbox One sürümü, en yeni olanlardan biri. En yeni “Bedrock” güncellemesi, iOS, PC ve Nintendo Switch gibi diğer platformlarla çapraz oynamayı sağladı. Arkadaşlarınızın Minecraft’ı nerede oynadığı önemli değil , birlikte inşa edip keşfedebilmeniz için iyi bir şans olsa da , Minecraft kendi başınıza rahatlamak için harika bir seçimdir.

Stardew Valley

Hayatına Harvest Moon serisinin manevi bir halefi olarak başlamış olabilir, ancak Eric Barone’nin Stardew Vadisi tartışmalı bir şekilde taklit etmeye çalıştığı diziden daha etkili ve saygılı hale geldi. Super Nintendo’daki klasik 16-bit oyunların ardından tasarlanmış bir tarım macerası olan Stardew Valley , cazibe ve karakterlerle doludur ve çiftliğinize ekecek çeşitli mahsuller sunmanın yanı sıra.

Ayrıca keşfetmek için tehlikeli zindanlar ve romantizm için 12 farklı karakter bulunuyor. Oyunun cila ve çarpıcı çeşitliliği, Barone’nun ilk kez oyun geliştiricisi olduğunu düşündüğünüzde özellikle etkileyici ve yeni bir çok oyunculu yama oyunu daha da iyi hale getirecek.

No Man’s Sky

Kimsenin Gökyüzü Yok

Xbox One taraftarları, Hello Games ‘ No Man’s Sky’a el atmak için iki yıldan fazla beklemek zorunda kaldılar , ancak sonunda elde ettikleri oyun, 2016’da piyasaya sürülen oyundan çok daha iyiydi. artık kör iş gibi hissetmeyen daha ilgi çekici maceralarla sonuçlanan sistemler ve gereksinimler ve üs inşa etmek gibi gelişmeler, oyunun muazzam evreninde, yalnızca uzaktan bakmak yerine gerçekten yaşadığınızı hissetmenizi sağlar.

Ancak en büyük ekleme, oyunculara keşfedilmemiş bölgeleri birlikte keşfetme ve birçok gizemli gezegende bulunan zorlu koşullardan kurtulmaya çalışma şansı verdiği için çok oyuncuydu.

XCOM 2 and War of the Chosen DLC

xcom 2 seçilen derlemenin savaşı 14341

Firaxis Games, 2012 yılında XCOM: Enemy Unknown ile uzun zamandır devam eden bir strateji serisini canlandırmayı başardı ve işler oradan daha iyi hale geldi. XCOM 2 , selefinden daha zor, daha çeşitli ve daha ilgi çekici bir oyundur, oyuncuların gizemli bir silahı serbest bırakmadan önce yabancı işgalcileri devirmeye çalışırken hem sıra tabanlı strateji hem de kaynak yönetimi konusunda ustalaşmasını gerektirir.

Ünitelerinizi doğru pozisyonlara getirememek veya hedefleri tamamlamak için çok uzun sürmek onların aşılmasını ve öldürülmesini sağlayabilir ve bir kez öldüklerinde iyiliği için ölürler. Bir anksiyete saldırısına neden olmak yeterlidir, ancak yeterli sebat ve şiddetli bir doz şansla istilacıları kovup dünyayı kurtarabilirsiniz.

Banner Saga (dizi)

şeker ezmek komplo devam ediyor dev kelime hedefleri destan afiş

Şık bir taktiksel rol yapma oyunu havasındaysanız, Banner Saga ve iki devamı, mükemmel bir seçimdir. Oyunların eski çizgi film estetiği, kendi başlarına yeterince güzel, ancak derinlemesine oynanabilir bir karakter kadrosu, birkaç farklı sınıf ve sadece hikayenin gidişatını tamamen değiştirebilecek önemli seçimlerle destekleniyorlar. ilk oyun, ama hepsi.

Orijinal oyun için yarattığınız tasarruf verileri Banner Saga 2 ve Banner Saga 3’e aktarılabilir ve bu sayede benzersiz bir şekilde size ait olan devam eden bir anlatı oluşturmanıza olanak tanır. Devam filmindeki dövüş sistemine yapılan iyileştirmeler ve eklemeler, yeni oynanabilir karakterlerin yaptığı gibi sadece taktik savaşları daha da faydalı kılıyor.

Bloodstained: Ritual of the Night

lansman sonrası gece ritüel kan lekeli dlc planları ortaya çıktı

İçindeki Castlevania: Gölge 2 Lordu’nun ardından Konami, diziyi arka ocakta tuttu. Bununla birlikte, eski Konami yapımcısı Koji Igarashi, ürkütücü aksiyon platforming’in ölmesine izin vermeyle ilgilenmiyordu ve o da “Metroidvania” ruhunun yaşayabileceği şekilde, Bloodstained: Night Ritual’ı yarattı.

Gibi oyunlara çok benzer bir deneyim olarak tasarlanan Castlevania: Gece Senfonisi , Bloodstained korku esinlenen düşmanları, işçiliği, geriye gidilmiştir ve yenilgiye düşman ve patronların bir bolluk vardır. Piyasaya sürülmeden önce, sanat tarzı da 2.5D perspektifini koruyarak derinliği ve doğruluğu koruyarak daha keskin ve daha akıcı görünmesini sağlayan radikal bir revizyondan geçti.

Inside

İçeride , geliştirici Playdead en çarptığı ve isabet platform ruhsal ardıl Araf belki Xbox One’da kullanılabilir tuhaf bir oyun. Bulmaca çözme oyunu, bilim kurgu öğelerini ürpertici, deneme yanılma ölüm tuzakları ve ortaya çıkan oyun mekaniği ile sorunsuz bir şekilde anlatılarına harmanlıyor.

Kadar nihilist iken Limbo , İç hikayesi sadece Playdead sunabilirsiniz garip, bükülmüş güzellik unsuru içeriyor. İsimsiz kahramanı – tek parlak giysiyi giyen küçük bir çocuk – bu iç karartıcı dünyada gerçekleşen olaylara korku, endişe ve kararlılıkla tepki verir. Sonunda, “Bu kişi bunu hak etmek için ne yaptı?” Diye düşünebilirdiniz, ve bir Oyunu Inside kadar canlandırıcı olarak hak etmek için ne yaptık ?

Mega Man 11

Büyük adam

Sekiz yıldan uzun bir süredir ünlü franchise’a giren ilk ana hat olan Mega Man 11 , en azından görsel olarak – biraz Mavi Bombardıman’ı yeniden planlıyor. Capcom, parlak ve modern bir 2.5D görünüm için retro-pikselli estetiği azalttı. Bu değişiklik, şaşırtıcı derecede etkileyici seviyelerin, aynı derecede ilginç robot patronlardan sekizinden, mükemmel platform sekanslarına kadar gerçekten yükselmesini sağlıyor. Her seviye bir öncekinden farklıdır ve güçlendirmeler hem yararlı hem de eylemde tatmin edicidir. Mega Man 11 , Capcom’un hala elinde olduğunu gösteriyor. Gerçekten üstün bir platform.

Ori and the Blind Forest

En iyi buhar oyunları ori ve kör orman kesin baskı önizleme ekranları 03

Grafiklerin teknik yönlerinden çok şey yapılır, stilin ne kadar güçlü bir şekilde kavrayabileceğini unutmak kolaydır. Miyazaki filmlerini uyandıran çarpıcı suluboya arka planlarına ve karakter tasarımlarına sahip olan Ori ve Kör Orman , bu ya da başka bir neslin en güzel oyunlarından biri olup, birçok AAA başlığını utandırıyor. Duygusal görseller harika bir film yapmak için yeterli olacaktır, ancak bir oyun oynanmaya ihtiyaç duyar ve Ori da orada parlar. Metroid gibi klasik oyunlardan ilham alındıOyun, oyuncuyu, büyük bir 2-D dünyasında gezinmesi gereken, ormanın yeni alanlara ulaşmasına izin veren eşyaları ve yetenekleri toplayan çevik orman ruhu Ori’ın kontrolünü ele alıyor. Oyunu tamamlamak için belirli yetenekler gerekli ve bu yüzden kolayca bulunabiliyorlar, ancak dövülmüş yoldan gizlenmiş birçok şey var, maceracı oyuncuların faydalı bulacağı ödülleri.

Sevimli kahramanı olmasına rağmen, Ori ve Kör Orman çok zor bir oyun. Savaş çoğu zaman oyuncunun sayısız mermiyi atlatmasını, düşmanlarla savaşırken havada fırlatmasını gerektirir ve bazı bölümler karışıma zor platformlar ekler. Neyse ki, oyun kontrol noktaları ile cömert, aksi takdirde sert bir metresinden hoş bir hediye. Eski okul oyunlarının zorluklarını özleyenler için Ori ve Kör Orman , Metroid’in tarzını modern duyarlılıklarla dolduran bir vahiydir.

Shovel Knight

Tartılmadan ilham almanın mükemmel bir örneği, Yacht Club Games’in Kürek Şövalyesi , Mega Man 2 gibi oyunların patron tasarımını DuckTales’in platform uzmanlığıyla birleştiren mükemmel bir aksiyon-platformer ve sonuç muhteşem.

Oyunun retro piksel-sanat estetiği, aslında sadece Xbox One gibi yeni konsollar üzerindeki etkilerin kullanılmasını mümkün kıldığı için eskiden çekildiği gibi hissetmiyor, ancak çağdaş platformlarda bulunmayan bir çekicilik ve tanıdıklık hissi katıyor. . Spector of Torment gibi ücretsiz kampanyalarda ücretsiz güncellemeler mevcutsa, kredilerin de ilk kez atılmasının ardından oynamaya son vermeniz gerekmez.

Rayman Legends

en iyi ps4 oyunları rayman efsaneleri

Ubisoft , 90’lı yıllardan beri Rayman oyunları yapıyor, 3B platformdan arena savaşına kadar her şeyi deniyor, ancak Rayman Origins gibi son 2B platform oyunları , serinin basit ve ilgi çekici köklerine geri dönüyor.

Sequel Rayman Legends , yaratıcı seviye ve düşman tasarıma sahip, sezgisel ve akıllı bulmacalarla ve Xbox One’daki en iyi müziğin bir kısmı – çoğu bölümün sonunda özel müzikal kaçış seviyeleri ile göreceksiniz. Rayman Efsaneleri gerçekten ne kadar özenle hazırlanmış . Eğer zorluk sizin için fazla olmaya başlıyorsa, bir arkadaş her zaman eğlenceye katılabilir ve oyunun zorlu bölümlerinden bazılarını atlamanıza yardımcı olabilir.

Dead Cells

Her küçük başarı için sizi ödüllendiren çiviler kadar sağlam bir platform ve haydut benzeri mi arıyorsunuz? Öyleyse Ölü Hücreleri kontrol etmelisin . Bu hızlı tempolu oyun, ‘lanetli’ bir adadan kaçmak için seviyeleri araştırmak ve kısır düşmanlarla savaşmak için size yardımcı olur. Kurulum Dead Cells’in akranlarından çok farklı olmasa da, oyunun son derece hassas kontrolleri savaşı yeni bir seviyeye taşıyor.

Ayrıca, karakterinizin birden fazla çalıştırmada kazanabileceği birçok özel yeteneği de takdir edeceksiniz. Gerçekte, eğer kayarsanız neredeyse sürekli olarak ölüm riski altında olduğunuz gerçeğine rağmen kendilerini güçlü hissediyorlar. Bu yüksek riskli, yüksek ödüllü oyun harika gerginlikler yaratır ve sizi sadece bir kez daha çalıştırmak ister.

Cuphead

Cuphead kılavuzu

Bazı oyunlar zor. Ve sonra Cuphead var . 2B kenar kaydırma oyunu, zorlu platformlu eldiveni ile gezegendeki en zor patronların bazılarını birleştirir; bu oyunların her biri sadece birkaç vuruşta titüler kahramanı çökertebilir ve oyunun en hızlı reflekslerinden bazılarını gerektirir. hiç oynadı.

Aynı düşmanlara ölmek için çok fazla uğraşmayacaksınız , bununla birlikte , Steamboat Willlie gibi 30’lu yılların klasik animasyon filmlerinin muhteşem bir aşk mektubu ve elle çizilmiş animasyonlar ve ortamlar kısa değil nefes kesen. Salıncakta ve piyanoda ağır olan, çağa uygun bir film müziği ile birleştirildiğinde mutlak bir klasik.

Yapboz oyunları

Outer Wilds

İlişkisi olmayanlarla karıştırılmaması gereken Obsidian Eğlence’den Dış Dünyalar , Dış Wilds , sürekli galaksiyi tehdit eden sonsuz bir zaman döngüsünün arkasındaki sırrı ortaya çıkarmanızı sağlayan benzersiz bir birinci şahıs macera oyunudur. Bir yere ne zaman ulaştığınıza bağlı olarak, zaman döngüsünün ortasındaki gizemi çözmenize yardımcı olabilecek farklı bir deneyim değiştirebilir ve sunabilir.

Dış Wilds , neredeyse ihtiyaç duyduğunuz cevapları yavaş yavaş ortaya çıkarırken tekrar tekrar çalınacak şekilde tasarlanmıştır – Edge of Tomorrow filminin oynanabilir bir versiyonu gibi . Zamana karşı bir yarış ama keşiflerinizden en iyi şekilde yararlanıyorsanız gerçekten kaybedemeyeceğiniz bir şey. Bunu görmezden gelip sadece onun yerine bir hatmi kızartmak istiyorsanız, bu da bir seçenek.

Life is Strange 2

Dontnod’un ilk gezisinde olduğu gibi, Life Is Strange 2 , asgari oynanışa sahip epizodik bir macera ve yazı ve karakterlere vurgu yapıyor. Neyse ki, Sean ve Daniel Diaz’ın hikayesi ilk bölümde başarılı. Bir kez daha doğaüstü bir güç ana karakterlerimizin hayatlarına sızıyor ve kardeşlerimizden memleketlerini terk ediyor.

Hayat Garip 2 , şimdiye kadar, polis ve ırk ilişkileri ile ilgili yorumlar yapan bir oyun yapımları vardır. Dontnod, şefkatli ve hareketli bir hikaye oluşturmak için bu zorlu konuları ustaca yönlendirir. Birinci bölüm iyi oynamaya değer ve geri kalan dört kişiyi endişeyle bekliyor olacak.

The Witness

tanık uygulaması saldırısı 1

Tanık , sadece Jonathan Blow’ın yapabileceği bir oyundur. Öncelikle devre temelli bulmacalara odaklanan atmosferik ve varoluşsal bir oyun, tanıdık bir amnesiac kahramanı unsuru içeriyor, ancak Blow’ın yarattığı dünya, hafızanızı yeniden kazanma ve büyük bir sırrı açığa çıkarmayla ilgili başka bir masaldan çok daha fazla hissettirecek kadar ilginç.

Bunun yerine, 500’den fazla bulmacada yol alırken kendi dünyanızı anlamanıza yardımcı olabilecek felsefi bilgiler verilecektir. Bir süredir Xbox Live Gold’a abone olduysanız, muhtemelen “Yüklemeye Hazır” bölümünüzde Şahit zaten vardır , bu nedenle hemen deneyebilirsiniz.

Tom Clancy’s The Division 2

2. bölüm beta uzmanları hakkında bildiğimiz her şey ve daha fazlası

Tom Clancy’s The Division , 2016 yılında piyasaya sürüldüğü zaman rekabetçi “Karanlık Bölge” ve oyunsonu içeriği ile ilgili bazı problemler yaşadı, ancak bağımlılık yapan bir ilerleme sistemi ile eğlenceli ve paylaşılan bir dünya atıcısıydı. 2. Bölüm , formülü kökten değiştirmez, ancak New York City’den ülkenin başkentine olan hamle, savaşacağınız ortamlarda size daha fazla çeşitlilik sunar. Bir müzedeki Mars sergisini patlatmak, daha önce bir oyunda yaşadığımız hiçbir şeye benzemez ve sürüş için bazı arkadaşlarınızı getirdiğinizde daha da eğlencelidir.

2. Bölüm , hem düşman hem de ajanlar için “öldürme zamanı” nı değiştirdi ve ilk oyunda olduğundan daha yoğun ve riskli itfaiyelere yol açtı. Birkaç yanlış karar verin, silahlanacaksınız ve karşı karşıya kaldığınız düşmanlar yer değiştirmeden önce çok fazla çekim yapmanıza izin vermeyecek kadar zekidirler. 2.Bölüm küçük değişimlerden oluşan bir oyundur, ancak çok tatmin edici bir bütündür.

Assassin creed Odyssey

Assassin's Creed Odyssey incelemesi

Assassin Creed Odyssey , uzun süredir devam eden Ubisoft serisi çerçevesinde neredeyse tanınmayacak kadar iddialı bir RPG. Antik Yunanistan’da Mora Yarımadası Savaşı’nın etrafında yer alarak karakterinizi ilk defa seçiyorsunuz. Talihsiz bir aile geçmişine sahip kardeşleri Alexios veya Kassandra arasında seçim yapabilirsiniz. Atina ile Sparta arasındaki mücadelede sıkıntılı olan, aşiretli bir tarikat hikayesi ve iyi yapılmış bir aile ihaneti, intikam ve uzlaşma hikayesidir.

Odyssey’nin yıldızı muazzam ve muhteşem bir açık dünya. Aşırı seviye taşlama nedeniyle savaş ve görevler sıkıcı hale gelse de, tarih tutkunu veya uzun süredir franchise hayranı iseniz, muhtemelen burada çok fazla şey bulacaksınız.

Dragon Age: Inquisition

Dragon Age: Engizisyonun kanıtlayacak çok şeyi vardı . BioWare, küçük ve acele Dragon Age II ile birkaç yıl önce taraftarları hayal kırıklığına uğratmıştı ve Mass Effect serisi, sonunu çevreleyen biraz tartışma ile sona erdi. Ancak bu BioWare’i aşağı indiremedi ve Engizisyon’da mutlak bir başyapıt yayınladı .

Fantezi rol yapma oyunu, Ejder Çağı’nın en iyi bölümlerini birleştirdi : Origins , devamında işleyen birkaç şeyle – aksiyon dolu bir mücadele gibi – ve zaman yolculuğu ile politik kargaşayı içeren akıllı bir hikaye bizi baştan beri çengelledi son. Biz sadece geliştirme aşamasında devam filmi Engizisyon kadar yaşayabilir umuyoruz .

Fallout 4

Bethesda’dan Fallout 4 oyunlarından beklediğiniz her şeye sahip: devasa bir açık dünya, her köşede ve kafatasına gizlenmiş bir karakteri, görevi ve hikayeyi özelleştirmenin yüzlerce yolu ve tabii ki talihsiz bir hata dönüşü. Olduğu gibi Fallout 3 ve New Vegas , oyun büyük bir kapsayıcı hedefi olan kıyamet sonrası araziden ortasında oyuncular düşer (bu durumda, sizin kaçırılan oğlunu bulmak için.), Oyuncular dünyayı keşfetmek için ücretsiz vardır itibaren, yapıyor ne gibi görevleri olursa olsun hissederler ve çorak topraklara büyük bir kum havuzu gibi davranırlar. Toplanacak silahlar, dövüşmek için mutantlar, konuşmak için çılgınca karakterler – ya da cinayet, eğer senin işinse.

Belki de en büyük katkı, oyuncuların yerleşim kurmaya, ev inşa etmeye, savunmalara ve bir topluluğun atıklarla mücadele etmesi gereken diğer şeylere yardım etmesine yardımcı olabilir. Hazırlama sistemi obsesif süpürmeyi teşvik eder ve bu kadar sık ​​sık kasvetli görünen bir dizi için rejeneratif bir görünüm sağlar. Fallout 4 , Bethesda’nın geçmiş oyunlarından hoşlanmayan hiç kimseyi dönüştürmez, ancak atıkların gazileri eve gelmek gibi hissedecektir.

The Witcher 3: Wild Hunt

Bir önceki oyunun olaylarının ardından Witcher 3 , kayıp sevgilisi Yennefer ve büyüttüğü çocuk olan Ciri’yi arayan bir canavar avcısı olan Geralt of Rivia’nın devam eden maceralarını takip ediyor. Merkezi arsa uzun ve eğlenceli bir görev sunsa da, oyunda Geralt’ın sevdiklerini bulmaktan çok daha fazlası var. Dünya masif, Geralt’ın çözmesini istedikleri kendi sorunları olan büyük ve küçük karakterlerle yoğun. Bir köye kaçan bir ruhun kötüye gitmesi ya da bir demircinin işini yeniden kurmasına yardım etmesi olsun, devam etmesi gereken yüzlerce küçük macera var, hatta bazıları şaşırtıcı şekillerde kesişiyor.

Cadı Dünyası karanlık. İlk sahne Geralt’ın savaşın yıktığı bir bölgeye girerken, kamera savaş esirlerinin asıldığı büyük bir ağacı ortaya çıkarmak için geri çekiliyor. Çok acımasız bir görüntü ve takip etmesi gerekenlerin çoğunun tonunu ayarlıyor. Çoğu zaman oyun, öngörülemeyen geniş kapsamlı sonuçları olan seçenekleri sunacaktır. Herkes mutlu bir son alamaz. Tüm kasvet rağmen, sıcaklık anları vardır: akrabaları ile tekrar bir yetim, Geralt’ın savaş arkadaşları ile oyun içme, eski bir alev tutku gecesi. Çılgınca hırslı ve epik bir destansı olan The Witcher 3 , rol yapma oyunları için bir tür havza, türün yeni altın standardını belirliyor.

Final Fantasy XV

final fantasy xv incelemesi

Final Fantasy franchise’i her zaman üstün olmuştur ve bu özellikle Final Fantasy XV’de belirgindir . Prens Noctis ve ekibi bir J-pop müzik videosundan çekildiler ve gelecekte gerçekten gerçek bir şey olmasını umduğumuz bir uçan araba kullanıyorlar.

İhanet ve istila öyküsü, Final Fantasy için sıra dışı değil, ancak Final Fantasy XV’in farklı konum ve muhteşem görseller karışımı, seriden görmediğimiz bir stil ve çekicilik duygusu vermeye yardımcı oluyor. yıllar içinde. Mücadelesi, taraftarların aradığı strateji feda edilmeden gerçek zamanlı eylem kullanılarak yeniden yapıldı. Ek içerik güncellemeleri, Final Fantasy XV’i orijinal sürümünden bu yana geliştirdi , bu yüzden şimdi atlamak için en uygun zaman.

Monster Hunter: World

Bu tam olarak en geleneksel Monster Hunter oyunu değil ama bu kadar iyi yapan da bu. Nadir canavarları izleyebileceğiniz, zorlu bir savaşa girebileceğiniz ve kalıntılarından harika zırhlar yaratabileceğiniz iyi bir açık dünya RPG’sinden hoşlanıyorsanız Monster Hunter: World tam size göre.

Canavar Avcısı: Dünya klasik bir RPG’yi modernize eder ve herkesin atlamasını kolaylaştırır. Canlı hisseden güzel bölgelere, gelişmiş AI ile canavarlara ve Final Fantasy, Street Fighter ve Horizon Zero Dawn’la gerçekten harika DLC geçitlerine sahiptir. Ayrıca dört oyuncunun en iyi ekipmanlarına uyabileceği ve tehlikeli hayvanları birlikte ele geçirebileceği çok oyunculu bir mod var.

Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III incelemesi

Kingdom Hearts III  , serideki bir Microsoft konsoluna gelen ilk oyundur. Bu, Xbox One sahipleri için muhteşem bir haber, aynı zamanda Sora, Donald Duck ve Goofy’nin başrol oynadığı zany aksiyon RPG serisinin en iyi teklifi. Hiç Sony sistemine sahip olmadıysanız , biraz daha fazla kaybedilmiş olsanız da, Kingdom Hearts III  , sizi hikayeden haberdar etmek için bazı özet özellikleri sunar. Ek olarak, çoğu insan size, tüm oyunları oynamış olsanız bile, Kingdom Hearts hikayesinin takip etmenin zor olduğunu söyleyecektir.

Tüm söylenenlerle birlikte, genel  hikayenin içinde yaşayan Disney hikayeleri için Kingdom Hearts III’ü oynamalısınız . In Kingdom Hearts III , sen Dondurulmuş, Toy Story, Monsters Inc., Tangled ve daha dünyasına taşınan ediyoruz. Her dünya güzel bir şekilde yeniden yaratılır ve eylem aynı derecede büyülüdür. Hack ve slash mücadelesinin yanı sıra, Sora ve dostları, Disney tema parkına binen bombastik saldırılar da dahil olmak üzere, bir sürü temiz çağrıları yapıyorlar. Kingdom Hearts III  , hem Disney hayranları hem de aksiyon oyunu meraklıları tarafından çalınması gereken çok yönlü bir deneyimdir.

Forza Motor Sporları 7

Gran Turismo serisi bir zamanlar yarış simülatörünün kralıydı, ama o zaman çoktan gitti. Forza Motorsport 7 , bir video oyununda yapılan en gerçekçi otomobil ve pistlerle, Turn 10 Studios’un şaşırtıcı derecede muhteşem Xbox One yarış oyunlarının en yenisi. Sınırlı araç pornosu olabilir, ancak koltuk kumaşı ve direksiyon simidi dikişi dahil olmak üzere otomobillerin en küçük ayrıntılarına düşmeyenler için, Forza Motorsport 7 oynamanız gereken oyundur.

Forza Motorsport 7’deki değişiklikler önceki oyunlara göre artımlı, ancak yine de en iyi ödülü talep eden bir yarış oyununun en iyi versiyonunu oluşturuyor. Yapay zeka yarışlarda daha zekidir ve her zaferi çok daha tatmin edici kılar. Arabalar çeşitlidir ve araba sürmeleri eğlencelidir ve aralarından seçim yapabileceğiniz 700’den fazla kişi bulunmaktadır. Oyunda Horizon oyunlarının çeşitliliği ve oyuncu güdümlü ilerlemesi olmamasına rağmen, detaylara olan ilgisi sadece hiçbiri ikinci.

Forza Horizon 4

43 forza ufuk 4 düştü

Oyun Parkları, gezegendeki en iyi yarış oyun geliştiricilerinden biri olduğunu kanıtladı ve stüdyo Forza Horizon 4 ile kendini geçti . Bu zamana kadar İngiltere’ye harekete geçen Forza Horizon 4 , yarışmak ve yarışmak için açık dünya eğlencesiyle dolu ve saniyede 4K veya 60 karelik bir Xbox One X’te yayınlandığında, kesinlikle çarpıcı bir güç göstergesi.

Yeni bir mevsim sistemi çevreyi değiştirir, aynı zamanda göllerin üzerinde donma veya kolay yolları çamurlu ölüm tuzaklarına çevirme ve dünyadaki her zaman etrafınızda yarışan gerçek oyuncularla, herhangi bir zamanda bir yarıştan sadece birkaç dakika uzaktasınız.

Trackmania Turbo

trackmania turbo vr güncelleme

En iyi oyun tasarımcıları bazen topluluk üyeleri olabilir ve Trackmania serisi bu gerçeği yıllarca benimsemiştir. Trackmania Turbo’nun güçlü Trackbuilder sistemi, oyuncuların yarışmak için vahşi kurslar oluşturmasına olanak sağlar ve oyun aynı zamanda tropik bir cennet ve uluslararası bir stadyum dahil olmak üzere ortamlara ayrılmış 200 önceden hazırlanmış kursları içerir.

Çift sürücü modu açık durumdayken, siz ve bir arkadaşınız iki denetleyiciyi kullanarak bir arabayı kontrol edebilirsiniz ve bir kampanya modu, lider tablolarına tırmanırken ve etrafınızdaki en iyi yarışçı olarak yerinizi kazanırken sizi parmak uçlarınızda tutmak için birden fazla zorluk seviyesi içerir.

Spor Dalları

NBA 2K19

NBA 2K18 Suç Kılavuzu

Basketbol simülasyonlarının kralı, Take-Two ve Visual Concepts ‘NBA 2K19, her yerde bulabileceğiniz en gerçekçi ve etkileyici bir oyun sunuyor. MyLeague Online gibi çevrimiçi çok oyunculu modların yanı sıra popüler MyCareer tek oyunculu teklifleri de dahil olmak üzere, şaşırtıcı sayıda mod arasından seçim yapabilirsiniz.

Kendi mahkemenizi özelleştirmek veya sıfırdan bir ekip oluşturmakla ilgileniyorsanız, bunlar da seçeneklerdir ve MyGM modu, verdiğiniz kararlara göre değiştirebileceğiniz bir hikaye bile içerir. NBA 2K, son yıllarda ciddi bir revizyon almadı, ancak büyük ölçüde oyunlar çok uzun zamandır iyi olduğu için.

NHL 19

NHL 19 , hem oyun hem de modlar açısından ezici NHL 18’yi büyük ölçüde geliştirmiştir . Yeni başlayanlar için, World of Chel isimli, oyunun çevrimiçi kısmı, NHL Threes gibi seri zımbaları tek, kapsamlı bir ilerleme sistemi olarak birleştiriyor. Küçük bir değişiklik gibi görünebilir, ancak çevrimiçi bileşenin aerodinamik doğası sizi arkadaşlarınızla oynamaya ve topluluğa katılmaya daha fazla zaman ayırmaya zorlar.

EA’nın Frostbite motorunun gücü sayesinde, şu anki hokey oynanışı gerçekçidir. Animasyonlar mükemmel bir nüansa sahip ve sezgisel çubuk kontrolleri oyunu taze tutuyor. NHL 19 gerçekten orada tek uygun hokey sim. Neyse ki, oldukça güzel.

FIFA 20

FIFA 20 Kadro Savaşları

FIFA 20 , daha fazla tek kişilik fırsatlar, atış ve savunma için iyileştirmeler, topun kendisi için tamamen yeni fizik ve daha yumuşak animasyonlar için olanak sağlayan Ultimate Team modundaki iyileştirmelerle, futbol serisini yıllarca nezaket kazandıran şey üzerine inşa edilmiştir. Sahadaki oyun, geçen yılın oyunundan çok farklı değil, ancak uzun süredir hayranları için hoş geldiniz iyileştirmeleri var.

Nerede FIFA 20 gerçekten parlar, ancak, küçük bir mahkeme benzeri perde ve sadece üç ila beş kişilik ekiplere sporu hamle yeni Volta Futbol modunda yer almaktadır. Futbolu hokey benzeri bir oyuna dönüştürür, tonlarca sayı kazanma fırsatı ve geleneksel oyuna göre çok daha az ceza alır, böylece hem yeni başlayanlar hem de gaziler için mükemmeldir.

Pro Evolution Soccer (dizi)

yanlısı evrim futbol 2014 inceleme pes ekran görüntüsü 14

Konami’nin Pro Evolution Soccer serisi, yıllar içinde gelişmeye devam etti ve tamamen top ve geçiş kontrolü üzerindeki öneminin yanı sıra, oyuncularınızı tam olarak istediğiniz gibi yönetmenize yardımcı olacak iyileştirilmiş animasyonlar ve yeni stratejiler ile Electronic Arts’ın FIFA serisine rakip oldu.

Fox motorunu kullanarak – Metal Gear Solid V’in arkasındaki teknoloji : The Phantom Pain – Konami, detaylı oyuncular ve basitçe canlı bir futbol maçı izliyormuş gibi hissetmenizi sağlayan doğal hareketlerle, kesinlikle muhteşem bir futbol oyunu yaratabiliyor Xbox One’ınızda bir tane çalıyor. FIFA kadar popüler değil, ama bu underdog pozisyonu sadece Konami’yi motive etti.

Rocket League

roket ligi 96

Xbox One’daki en iyi “spor” oyunlarından birinin, büyük boy bir futbol topunu ağa vurmaya çalışırken cam kubbelerle birlikte sürülen roketle çalışan arabaları içereceğini kim tahmin ederdi?

Psyonix’in Roket Ligi , aptal bir oyundur, ancak çılgınca öncüllerinin sizi aldatmasına izin vermeyin – Roket Ligi tam dikkatinizi talep eder, çünkü yeterince pratik yapan oyuncular gerçekten son derece ustalıklı hedefleri kaldırabilir ve topları bir sondaj çabasıyla engelleyebilirler. liderlerini zorlu bir maçta tutmak için. Basit kontroller kavrayacak kadar kolaydır, ancak bu yüzden işleri çabucak halledebilmeli ve birkaç gol atmaya başlamalısınız.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At