Evham.Net
Our website is at your service to find and share the best content for you. You can contact us for all kinds of comments and opinions. Don’t forget to comment on the content you like.
Dec 4, 2019
0 Views
0 0

En iyi Android uygulamaları!

Written by

İşte bayanlar baylar. Crème de la Crème. Panteonun tepesinde tek başına duran Android uygulamaları. Bu uygulamalar Android ile her yerde yayıldı ve iyi şeyler arıyorsanız, zaten bunlardan bazılarına sahip olduğunuz varsayılıyor. Orada bir sürü şaşırtıcı Android uygulaması var. Bununla birlikte, yararları genellikle onları kullanan insanların alışkanlıkları ile sınırlıdır. Bu uygulamaların bu sorunları yaşamaması gerekir. Herkes bunları kullanabilir. Daha fazla gecikme olmadan, işte şu anda mevcut en iyi Android uygulamaları! Bu kaba bir elmas türü değildir. Tüm bunlara nispeten aşina olmalısınız.

  1. Nova Launcher
  2. Podcast Addict
  3. Darbe SMS veya Android Mesajları
  4. Katı Explorer
  5. SwiftKey
  6. Tasker veya IFTTT
  7. TickTick
  8. Zedge

1Weather

Fiyat: Ücretsiz

1Weather tartışmalı orada en iyi hava uygulaması. Size mevcut hava durumunu, 12 haftaya kadar tahminleri, bir radarı ve diğer eğlenceli istatistikleri gösteren basit, sayfalara ayrılmış bir tasarıma sahiptir. Bununla birlikte, oldukça iyi düzenlenebilir bir dizi hafifçe özelleştirilebilir widget kümesi ve şiddetli hava bildirimleri ve bir radar gibi standart şeyler elde edersiniz, böylece yaklaşan fırtınaları görebilirsiniz. Belki de en iyi özelliği, yalnızca havayı (ve isterseniz eğlenceli gerçekleri) gösteren minimal tasarımıdır. Ücretsiz sürümü tüm özelliklere sahiptir. 1,99 ABD doları, reklamı kaldırır. Aksi takdirde, iki sürüm aynı şekilde çalışır. Çoğu, muhtemelen hava durumu eğlenceli gerçeklerin de tadını çıkaracak. Diğer harika hava durumu uygulamaları arasında Dark Sky, Weather Underground ve Today Weather vardır.


fedai

Fiyat: 0,99 YTL

Fedai, 2018’den en iyi yeni Android uygulaması için bizim seçimimizdi. Eşsiz öncüllere sahip bir güvenlik uygulaması. Uygulama, uygulamalara geçici izinler vermenizi sağlar. Örneğin, Facebook’un bir yeri kontrol etmek için Facebook’un konumunuza erişmesine izin verebilirsiniz ve Bouncer Facebook’tan ayrıldıktan sonra izninizi devre dışı bırakır. Bu, bir sosyal medya uygulamasının tüm özelliklerini, bu izinleri devre dışı bırakmak veya bu uygulamalara bilgilerinize kalıcı erişim vermek için ayarlarınızı kullanmadan kullanmanın harika bir yoludur. Uygulama 0,99 ABD Doları için çalışır ve çoğu (hepsi değilse) uygulamalarda çalışmalıdır. Bunun bir Android Q özelliği olabileceği söyleniyor. Bu doğruysa, Google bile bu uygulamayı gerçekten seviyor.

Fedai - en iyi android uygulamaları 2019


Google sürücü

Fiyat: Ücretsiz / $ 1.99- $ 299.99

Google Drive, tüm yeni kullanıcıların kayıt olduktan sonra sürekli olarak 15 GB ücretsiz kazandıkları Android’de bulunan bir bulut depolama çözümüdür. Tabii ki, gerekirse daha fazla satın alabilirsiniz. Google Drive’ı bu kadar özel kılan, kendisine ekli Android uygulamaları paketidir. Google Dokümanlar, Google E-Tablolar, Google Slaytlar, Google Foto, Gmail, Google Takvim ve Google Keep’i içerir. Ofis uygulamaları arasında, Fotoğraflar uygulaması (sınırsız fotoğraf ve video yedeklemesine izin verir) ve not almak için Notları Sakla arasında, üretkenlik açısından yapmanız gereken hemen hemen her uygulama için uygulamalarınız vardır. Bu uygulamaların özelliklerinden bazıları canlı işbirliği, derin paylaşım özellikleri ve Microsoft Office belgeleriyle uyumluluktur. Microsoft Office’in OneDrive ve Office ile benzer bir kurulumu var.

Google Drive - En iyi Android çalışma uygulamaları


Google Haritalar ve Waze

Fiyat: Ücretsiz

Google Haritalar, navigasyon uygulamaları sahnesine neredeyse sahip ve bugüne kadarki en iyi Android uygulamalarından biri. Sadece inanılmaz derecede cömert varolan özellikler listesine eklediği görünen sık, neredeyse haftalık güncellemeler alır. Temel bilgilerin yanı sıra, Google Haritalar ilgi çekici yerlere, trafik verilerine, durma durakları veya benzin istasyonları gibi şeylere yol tariflerine erişmenizi sağlar ve hatta şimdi çevrimdışı haritalara bile izin verirler (geçici olarak da olsa). Buna ek olarak, tonlarca kendi özelliğini içeren Waze deneyimini eklerseniz, başka bir navigasyon uygulamasına ihtiyacınız olmaz. Hiç. Google ayrıca Waze’in de sahibidir. Google Haritalar’ın yapmadığı benzersiz ve eğlencelidir ve kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Google Haritalar - en iyi android uygulamaları


Google Asistan / Google Yayın / Google Arama

Fiyat: Ücretsiz

Bu ciddi bir güçlü uygulama. Aynı zamanda çoğu Android cihaz üzerinde çalışır. Sadece uygulamayı indirin ve sonra etkinleştirin. Oradan ne istersen sorabilirsin. Aynı zamanda çeşitli komutları da destekler. Işıkları kontrol edebilir, nüfus kontrolü hakkında soru sorabilir ve hatta sizin için basit matematik problemlerini bile yapabilir. İşlevselliği daha da artıran Google, Bose QC II Bluetooth kulaklık, Ev ve Chromecast gibi çeşitli ürünler var. Ana ekranda hızlı başlatma ikonu isteyenler için ikinci bir Google Asistan uygulaması da var. Donanım masrafları çok pahalı ama Google Assistant ücretsiz. Amazon Alexa, bu alanda bir başka mükemmel uygulama, ancak henüz Google Android’i istediğimiz kadar desteklemiyor.

Google App - gelmiş geçmiş en iyi android uygulamaları


Google Play Müzik ve YouTube

Fiyat: Ücretsiz

Genelde insanlara akış hizmetleri önermiyoruz. Herkesin kendi tercihleri ​​vardır ve birinin diğerinden daha iyi olduğunu söylemesi bu noktada bir fikir meselesidir. Bu Android uygulama koleksiyonu dışında. Orada, birkaç insanda bir insanın izleyebileceği veya dinleyebileceğinden daha fazla içerik var. Bu müzik videoları, eğitim videoları, haber videoları, incelemeler, video oyunu oynayalım, müzik (elbette) ve daha fazlasını içerir. YouTube Müzik sonunda Google Play Müzik’in yerini almalıdır. Bu koleksiyon, birbirlerine bağlı kaldıkları sürece mobil cihazınızdaki en iyi müzik ve video akışı paketidir. Spotify, Apple Music ve Tidal, özellikle daha iyi bir müzik için, mükemmel müzik akışı servisleridir.

YouTube’u çevrimdışı kullanım için indirebilmeyi hiç istediniz mi? Yasal mı Öğrenmek için tıkla.


LastPass Şifre Yöneticisi

Fiyat: Ücretsiz / Yıllık 12 ABD Doları

LastPass, sahip olması gereken Android uygulamalarından biridir. Giriş bilgilerinizi güvenli ve güvenli bir şekilde kaydetmenizi sağlayan bir şifre yöneticisidir. Bunun da ötesinde, hesaplarınızda kullanmanız için neredeyse imkansız şifreler oluşturmanıza yardımcı olabilir. Hepsi bir ana şifre ile kontrol edilir. Çapraz platform desteği vardır, böylece bilgisayarlarda, mobil cihazlarda, tabletlerde veya her neyse kullanabilirsiniz. Başkaları da var, ancak LastPass her zaman bir adım önde olduğunu düşünüyor. Ayrıca, premium sürüm ucuzdur. Daha fazla güvenlik için beraberinde gelmesi için LastPass Authenticator’ı da kapabilirsiniz. 1Password, Dashlane, Bit Warden, KeepassDroid ve diğerleri kadar iyi olan başka harika seçenekler de var. Bununla birlikte, LastPass (özellikle) özellikle ek onaylayıcı uygulamasıyla biraz daha kolay ve güvenli hissediyor.


Nova Launcher

Fiyat: Ücretsiz

Başlangıçta, bu listeye herhangi bir rampa koymayız. Nova Launcher, normal fırlatıcıların ötesine geçiyor gibi görünüyor. Yıllardır civarındaydı, sürekli olarak güncellendi ve bu nedenle bir başlatıcının değiştirilmesi için asla iyi bir seçenek olmadı. Ana ekran ayarlarınızı yedekleme ve geri yükleme, tüm Android uygulamalarınız için simge teması, ana ekran ve uygulama çekmecesi için özelleştirme öğelerinin tonunu ve daha fazlasını içeren bir dizi özellik ile birlikte gelir. İsterseniz bile Pixel Launcher gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Prim kazanıyorsanız, hareket kontrollerini, uygulamalar için okunmamış sayı rozetlerini ve simge kaydırma işlemlerini üstesinden gelebilirsiniz. Basit bir şey arayanlar Lawnchair Launcher, Hyperion Launcher ve Rootless Launcher’ı denemek isteyebilirler.

Nova Launcher - en iyi android uygulamaları


Podcast Addict

Fiyat: Ücretsiz

Podcast Addict, podcast hayranları için mükemmel bir podcast uygulaması. Aklınıza gelebilecek hemen hemen her podcast bulunuyor. Ayrıca, basit ve etkili bir kullanıcı arayüzü, çok sayıda organizasyonel özellik, çok sayıda oynatma ve indirme özelliği ve tek bir ücretli premium sürüm vardır. Podcast’leri kategorilere göre tarayabilir veya ayrı ayrı arayabilirsiniz. Ayrıca indirme kurallarını ayarlayabilir, çalma listelerini kolayca oluşturabilir ve Android Auto ve Wear OS ile birlikte Chromecast’i ve SONOS’u destekler. UI, gördüğümüz en zarif şey değil. Ancak, uygulama tam anlamıyla düşünebildiğimiz her kutuyu vurarak bunu telafi ediyor. Cep Casts, Doggcatcher ve CastBox bu alanda diğer mükemmel seçenekler, ancak biz en iyi Podcast Addict gibi.

Podcast Addict en iyi android uygulamalarından biridir


Darbe SMS veya Android Mesajları

Fiyat: Ücretsiz / $ 10.99

Bir sürü harika SMS uygulaması var. Ancak, diğerlerinin üzerinde iki kişi durmaktadır. Onlar Darbe SMS ve Android Mesajları. Darbe SMS özellikleri tema, GIF desteği, şifre korumalı konuşmalar, spam gönderenler için kara liste, çift SIM desteği ve daha fazlası. Android Mesajları biraz daha basit ama basittir ve işi halleder. Bu uygulamaların her ikisi de masaüstünüzden SMS mesajları da sunmaktadır. Android Mesajlar ücretsiz iken Nabız, aylık bir abonelik veya 10.99 $ tek bir ücret talep eder. Android Mesajlar canlı mesajlarınızı akışları ise Darbe SMS bir sunucu yapısını kullanır. Her iki yöntemin de avantajları ve dezavantajları var, ancak ikisi de mükemmel seçenekler. Bunlar herkese tavsiye edebileceğimiz SMS uygulamaları. Bir bilgisayardan mesaj atmayı umursamayanlar hala bunları kullanabilir ve insanlar Textra’yı da çok seviyor gibi görünüyor.


Katı Explorer

Fiyat: Ücretsiz deneme / 2,99 ABD doları

Dosya tarama, kaçınılmaz olarak herkesin yapması gereken (veya istediği) bir şeydir; bu nedenle, yetenekli, fantastik bir dosya tarayıcısı ile de yapabilirsiniz. Katı Explorer, dosya gezgini uygulamaları alanında elde ettiği kadar iyidir. Malzeme Tasarımı, arşivleme desteği, en popüler bulut hizmetleri için destek ve hatta FTP, SFPT, WebDav ve SMB / CIFS desteği gibi bazı daha güçlü kullanıcı özelliklerine sahiptir. Harika görünüyor, inanılmaz derecede stabil ve çok iyi çalışıyor. Sonunda 2,99 $ fiyat etiketi ile 14 günlük ücretsiz deneme var. Bu, bugüne kadar çoğu insan için Android’deki en iyi dosya yöneticisi.


SwiftKey

Fiyat: Ücretsiz

SwiftKey Klavye mevcut en güçlü ve özelleştirilebilir üçüncü taraf klavyelerden biridir. Piyasaya birkaç yıl önce, başka bir klavyenin sahip olduğu ve uygulamanın yıllar geçtikçe çoğaldığı hiçbir şeye benzemeyen bir tahmin motoru ile çarptı. Bu ücretsiz bir indirme ve isterseniz temalar için satın alabilirsiniz. Diğer özellikler arasında özel bir sayı satırı, hareketle yazmaya izin veren SwiftKey Akışı, çoklu dil desteği, kütüphanenizin cihazlar arası senkronizasyonu ve çok daha fazlası bulunur. Klavye alanına girdiği kadar iyi. Microsoft’un şu an SwiftKey’in sahibi olduğu doğru, ancak şimdiye kadar karışmadılar. Google’ın klavye uygulaması olan Gboard da son derece iyi ve burada son derece yakın bir ikinci.


Tasker ve IFTTT

Fiyat: 2,99 ABD Doları ve Ücretsiz

App nasıl kullanılacağını öğrenmek için sabrınız varsa Tasker görkemli bir uygulamadır. Yaptığı şey, kullanıcıların ısmarlama komutlar oluşturmasına ve daha sonra çeşitli yerlerde kullanmasına izin vermek. Tasker desteğine sahip birçok uygulama vardır ve NFC etiketleri için çok karmaşık komutlar oluşturmak için Tasker’i bile kullanabilirsiniz. Gerçekten bu uygulamanın neler yapabileceğini açıklamak zordur çünkü birçok şeyi yapabilir. Desteklenen uygulamalar arasında, size bir eklenti ekleyebileceğiniz ve yapabileceğiniz şeyler büyük miktarda, orada bu kadar yararlı pek fazla uygulama yoktur. IFTTT başka bir mükemmel otomasyon uygulaması. Bazı durumlarda sadeliği ve geniş kullanım alanı sayesinde Tasker’den daha iyi olabilir.


TickTick

Fiyat: Ücretsiz / Yıllık 27.99

TickTick, yapılacaklar listesi uygulamaları kadar popüler değildir. Ancak, en iyisi olabilir. Tekrarlayan görevler, hatırlatıcılar, push bildirimleri, çeşitli organizasyonel özellikler ve kategoriler gibi temelleri kapsar. Bu uygulama aynı zamanda görevleri ve tüm kategorileri diğer insanlarla paylaşmanıza izin veriyor. Bu, aile kullanımı, işteki küçük ekipler veya diğer bu tür gruplar için mükemmeldir. Bakkal listeleri gibi şeyler için de harika. Yapılacaklar listesi uygulaması Todoist veya Asana veya Trello gibi daha profesyonel seçenekler gibi mükemmel seçeneklerle doludur. Bununla birlikte, TickTick, kullanımı kolay olmakla birlikte, mükemmel bir işlevsel denge dengesi oluşturuyor gibi görünüyor. Todoist, belki de en şık seçenektir, çünkü çok daha fazla parlıyor. Ancak, bir hatırlatma duvarının arkasındaki tüm hatırlatıcıları gizler ve TickTick yapmaz. Üzgünüm Todoist!

TickTick - en iyi android uygulamaları


Zedge

Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Son fakat kesinlikle en az listemizdeki Zedge. Bu, cihazınızın en temel parçalarını özelleştirmek için inanılmaz sayıda seçenek sunan bir duvar kağıdı, zil sesi, bildirim tonu ve alarm sesi uygulamasıdır. Kapsamlı bir koleksiyona sahip olmasının yanı sıra, Zedge ayrıca tatil dönemlerinde telefonunuzu Noel, Cadılar Bayramı ve diğer tatiller için düzenlemeyi kolaylaştıran çeşitli öğeleri de teşvik eder. % 100 mükemmel değil. Arada bir hata ve bazı rahatsız edici reklamlar var. Zedge Premium, makul bir fiyata premium içerik sağlamak için yeni bir girişimdir. Zedge kredisi kazanmak için reklamları izler veya anketleri doldurursunuz. Bunları uygulama içi satın alımlarla da satın alabilirsiniz. Geliştiriciyi ve sanatçıları desteklemenin iyi bir yolu. Duvar kâğıtları için Walli (bir i) ile de öneririz.

Zedge android için en iyi ücretsiz android uygulamalarından biridir

Article Categories:
Mobil
https://www.dvrdestek.com/

Muhafazakar demokrat, Güvenlik ve Bilişim Sistemleri teknikeri, #edebiyat #kitap #politika #şiir #bilişim #güvenlik konularında fikir sahibi..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image, audio, video, document, text, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here