En İyi WordPress Haber Temaları Ücretsiz - evham.net | evhamlı blog
Wordpress

En İyi WordPress Haber Temaları Ücretsiz

Bu yazımda sizlere En İyi 7 WordPress Haber Temalarını tanıtacağım, temalar tamamen ücretsiz ve yapımcıları tarafından sunulan temalardır. Kullandığınız takdirde bütün hakları size ait olmuş olacaktır.

Özellikle tek tek bakıp araştırdığım en kaliteli en fonksiyonel, mobil uyumlu ve SEO optimizeli temaları bir araya getirdim.

İnternet üzerinde bir çok tema var ve siz daha yeni bir site kuracaksanız ilk kullanacağınız temayı çok özenli seçmeniz gerekecektir.

Sonradan karar değiştirip kullandığınız temayı değişmeye kalkarsanız yeni kullanacağınız temayla eski temanız uyumsuz olabilir ve bu sitenizdeki yazılarda ve resimlerde bir çok karışıklığa sebebiyet verir.

Paylaşacağım temalar en iyi WordPress tema tasarım şirketlerine aittir. Hiçbir sıkıntı çekmezsiniz ve bütün özellikleri aktif olarak kullanabilirsiniz.

Şimdi sizlere aşağıda En İyi WordPress Haber Teması Paylaşacağım bu temaların analizini yaparak özelliklerine bakacağız.

1. VMagazine Lite WordPress Haber Teması

WordPress Haber Teması

WordPress Haber Teması VMagazine

VMagazine Lite, temasını birinci sıraya koydum ki benim çok hoşuma giden bir temadır sizinde hoşunuza gideceğini tahmin ediyorum.

VMagazine Litemobil uyumlu olup, 4 demo ana sayfadan oluşan ve tema ile birlikte 8 dahili Widgetözelliğiyle geliyor. Bu tema ile haber, magazin, teknoloji, moda gibi web sitesi kolayca oluşturabilirsiniz.

» VMagazine Lite wordpress temasının güzel bir manşet alanı var buraya önemli yeni haberleri koyabilir ve görmeleri için sitenize giren kullanıcılara bir manşet başlıkları hazırlayabilirsiniz.

» Temanın ana sayfası 3 sütudan oluşup sade bir arayüze sahibtir. Ana sayfa karışık olmadığı içi yazdığınız haberler her şekilde görülebilir, tema seçiminin bir faktörüde budur içeriğin herkes tarafından net bir şekilde görülmesi.

Canlı Ön İzleme Temayı İndir

2. TUTO WordPress Haber Teması

Tuto WordPress Haber Teması

Tuto WordPress Haber Teması

Tuto, WordPress için harika ve şık görünümlü haber, magazin ve blog tarzı bir temadır. Tuto, WordPress teması ücretsiz ve her ekran görünümüne duyarlı, mobil uyumludur.

Tamamen SEO dostu hızlı ve Contact Form 7 iletişim formu desteklidir. Bu temayı

WordPress düzenleyici panelinden sadece bir kaç tıklamayla düzenleyebilirsiniz. Ayrıca bütün Web tarayıcılara uyumlu bir şekilde çalışır.

Hem özellikli hem şık hemde ücretsiz temalar arasında bulabileceğiniz en iyi temalardan biridir.

Canlı Ön İzleme   Temayı İndir

3. Mag Lite WordPress Haber Teması

Wordpress Haber Teması

Mag Lite WordPress Haber Teması

Magli Lite, şık görünümlü, iyi bir tasarıma sahip, dikkat çekiçi bir Haber ve Magazin stili temadır. Tema menüsünü, arka plan rengini ve görünümünü kenti terciğinize göre ayarlaya bilirsiniz.

Mag Lite, Mobil uyumlu ve bütün ekranlara göre duyarlıdır, kullanıcı dostu ara yüzü ile kodlama bilgisi gerektirmez, kolay kurulum için tek tıklama ile demo görünümünü wordpress’e aktara bilirsiniz. Ücretsiz ve GNU GPL lisanlıdır bütün haklarını kullanabilirsiniz.

Canlı Ön İzleme   Temayı İndir

4. ColorMag WordPress Haber Teması

ColorMag WordPress Haber Teması

ColorMag WordPress Haber Teması

ColorMag çok gözüme çarpan bir temadır, bir çok web site sahibinin ilk tercihi olmuştur. Ücretsiz olmasına rağmen Premium özelliklere sahiptir.

ColorMag WordPress Haber temasının Manşet özelliği çok dikkat çekicidir ve tema ana sayfasını bir çok kategorilere bölme imkanı sunuyor. Temanın bir çok fonksiyonel özelliği olduğundan ek olarak eklenti vs. kurmanıza gerek kalmıyor.

Sosyal medya paylaşım butonları iyi bir detay, tema yapımcısı ana sayfadaki görselleri öne çıkartan bir düzenleme yapmış. Ücretsiz temalar arasında en iyi temalardan bir tanesidir.

Canlı Ön İzleme   Temayı İndir

5. SuperMag WordPress Haber Teması

SuperMag WordPress Haber Teması

SuperMag WordPress Haber Teması

SuperMag, haber, magazin ve kişisel siteler için iyi bir temadır. Son derece özelleştirilebilir bir temadır, temanın bir çok dahili olarak widget ile gelmesi güzel bir özelliğidir.

Ardından ana sayfanın Premium özellikte temalar gibi yapılandırılması da iyi özelliklerinin arasında. Sosyal medya entegrasyonu bulunmaktadır ve sitenizde rahat olarak rahatsız edici derece reklam göstermenize olan sağlar size kar sağlayacak olan bir temadır.

Canlı Ön İzleme  Temayı İndir

6. SuperNews WordPress Haber Teması

wordpress haber teması

SuperNews WordPress Haber Teması

SuperNews, Haber, Magazin ve blog siteleri için ideal bir temadır. Temiz kodlama yapsına sahip ve şık görünümlü bu tema, google yazı tipi seçenekleri, tüm tarayıcılarla uyumlu çalışma, renk seçenekleri, dil çeviri özelliği, ana sayfa düzenleme seçenekleri ile son derece özelleştirilebilir bir yapıya sahip.

Tema hız ve seo optimizesi yapılmış, premium kalitedeki temaları aratmayacak tarzda bir yapıya sahipdir.

Canlı Ön izleme     Temayı İndir

7. News Portal WordPress Haber Teması

wordpress haber teması

News Portal WordPress Haber Teması

News Portal, temiz kodlamaya sahip her ekrana duyarlı bir wordpress haber, magazin temasıdır. WordPress özelleştirici üzerinden kolayca bütün ayarlarını yapabilirsiniz. Tema ile birlikte gelen 5 ayrı ana sayfa blog widgeti sayesinde temanın ana sayfasını istediğiniz şekilde yapılandıra bilirsiniz.

Canlı Ön izleme     Temayı indir


Elimden geldiğince sizlere ücretsiz ve Premium kalitede yapımcıları tarafından sunulan en iyi temaları seçtim, verdiğim temaların hepsi SEO dostu ve Mobil uyumludur.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At