Evham.Net
Our website is at your service to find and share the best content for you. You can contact us for all kinds of comments and opinions. Don’t forget to comment on the content you like.
Aug 8, 2019
0 Views
0 0

PUBG Mobile Lite Türkiye’de!

Written by

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan PUBG Mobile, düşük sistemli akıllı telefonlar için yeni bir versiyona kavuştu. Bir süredir Hindistan’da aktif olan PUBG Mobile Lite Türkiye için de indirilebilir hale geldi. PUBG Mobile Lite Google Play Store üzerinden indirilebiliyor.

PUBG Mobile Lite Türkiye için de indirilebilir

PUBG Mobile’ın sahip olduğu popülerliğin ardından daha fazla cihazla uyumlu olması için Lite versiyonun adımı atıldı. İlk olarak PC versiyonu ile hayatımıza giren PUBG Lite, şimdi de mobilde karşımıza çıkıyor. PUBG Mobile Lite Türkiyeiçin de aktif hale geldi. Artık, PUBG Mobile Lite Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Oyun deneyiminden ödün vermeden herkese aynı deneyimi sunduğu iddia edilen oyun, düşük bellek miktarına sahip giriş seviyesi akıllı telefon kullanıcılarına da PUBG keyfini yaşatmak istiyor.

Lite versiyonun standart versiyona göre bazı farklılıkları bulunuyor. Bunlar arasında 60 oyuncu sınırlaması ve daha küçük bir harita yer alıyor. PUBG oyun tarzını devam ettiren Lite versiyonda oyunlar 10 dakika ile sınırlı. Bu da daha dinamik karşılaşmalara zemin hazırlıyor.

Yalnızca 400 MB’lik kurulum paketi ve 2 GB RAM’in altındaki cihazlar için tasarlanan sürüm, tüm oyunlar için akıcı olması düşüncesiyle geliştirildi.

PUBG Mobile Lite özellikleri neler?

Geliştirilmiş hedef yardımı yeni versiyonda kendine yer buluyor. Bu sayede zayıf ağ bağlantı koşullarında bile hedef almak kolay hale geliyor.

Royale Pass’in yerini alan Winner Pass, sandık kilitlerinin daha hızlı bir şekilde çaılmasını sağlıyor. Ayrıca Winner Pass, bir ay sürüyor.

PUBG Mobile Lite, artan mermi hızı ve mermi düşme efektinin ortadan kalkmasıyla, kötü ağ bağlantılı ortamlarda bile daha temiz bir atış imkânı sunuyor.

Silah tepmelerini önleyen yeni mekanizma da Lite versiyonda bulunuyor. Bu da yine bağlantı koşullarının kötü olduğu ortamlarda oyun kontrolünü kolaylaştırıyor. Farklı silahların farklı tepme gücü oluyor.

Oyunda ‘Time to Kill’ süresi artıyor. Bu da oyuncuların sıkı çatışmalarda hayatta kalmasını kolaylaştırıyor. Toplam deneyimin daha agresif olmasını sağlıyor.

Mini harita kapsamında nişancılar görülebiliyor. Bu da mücadeleleri hızlandırıyor.

Hareket ederken iyileşme özelliği de Lite versiyonda yer alıyor. Oyuncular durmadıkları anda da iyileşebiliyor. Bu özellikle yüksek gecikme süresinde iyileşme imkanı verirken, oyunun temposunu artırıyor.

Daha ufak haritalarda bina yoğunluğu ve sandık frekansı artırılıyor. Böylece loot süreci ve mücadelenin ilerlemesi hızlanıyor.

Oyuna optimize harita kalitesi ve paraşüt yükleme ekranı da ekleniyor.

Son olarak, oyuncular bazı oyun modlarında yeni saldırı ve savunma taktikleri geliştirme şansı elde edecek yeni bir silah kullanabiliyor.

PUBG Mobile Club Open 2019 tamamlandı

PUBG Mobile Google Play Store üzerinden indirilebiliyor. Şirket bir yandan geliştirme çalışmaları yaparken diğer yandan turnuvalar da devam ediyor.

İlkbahar ve Sonbahar olmak üzere iki döneme ayrılan ve toplam 2,5 milyon dolar ödül havuzuna sahip olan PUBG Mobile Club Open 2019 turnuvasının İlkbahar Global Finalleri de tamamlandı. Çin’den katılan TOP ESPORTS adlı takım 15 rakibini geride bırakarak birinci oldu ve 180 bin dolar ve BAPE x PUBG MOBILEşampiyonu giysilerini de kazandı.

Article Categories:
Oyun Blogu
https://www.dvrdestek.com/

Muhafazakar demokrat, Güvenlik ve Bilişim Sistemleri teknikeri, #edebiyat #kitap #politika #şiir #bilişim #güvenlik konularında fikir sahibi..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image, audio, video, document, text, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here