Mortal Kombat 11’in yeni karakteri - evham.net | evhamlı blog
Oyun Blogu

Mortal Kombat 11’in yeni karakteri

Mortal Kombat (2011) yapımında kendisini Sindel’in öldürümesi adına feda eden Nightwolf, sahalara geri dönüyor. Daha önce Shinnok’ın ordusunda yer alan ulu kurt Nightwolf, kendi ırkını yeniden savunmaya geliyor.

Mortal Kombat 11 Nightwolf ile yenileniyor

Kabiliyetli büyücü Shang Tsung ile Edenia Krallığı topraklarının Kraliçesi Sindel, indirilebilir içerik olarak Mortal Kombat evrenine geri dönmüştü. Her iki karakter de 2011 yılındaki Mortal Kombat yapımında ölmüştü. Bu senenin Nisan ayında çıkan yeni oyunda Nightwolf nasıl?

Mortal Kombat 11 NightwolfBu dövüş oyununun önceki versiyonlarını oynayanların bildiği Nightwolf, birçok imza hareketini kullanmaya devam ediyor. Yeteneklerini geliştirmek, dayanıklılığını artırmak ve seçilen hayvana bağlı olarak hamlesini değiştirmek için hayvan ruhlarını kullanabilen Kızıldereli dövüşçü, 13 Ağustos’tan itibarenindirilebilir içerik olarak sunulacak.

“The Kombat Pack” adındaki paketin içerisinde yer alan Shang Tsung, Sindel ve Nightwolf dışında bir de Spawn bulunuyor. Toplamda altı karakterden oluşan pakette geriye kalan iki karakterin isimleri belli değil. Bu pakete önceden sahip olmayanlar ise 20 Ağustos’tan itibaren bu indirme işlemini gerçekleştirebilecek.

Aşağıdaki videoda yeni Nightwolf’u seyredebilirsiniz. İyi seyirler.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At