En kötü Netflix dizileri! - evham.net | evhamlı blog
Dizi Manşet

En kötü Netflix dizileri!

Netflix‘in popüleritesinin her geçen gün artırmasıyla birlikte birçok kullanıcı izlemek istediği diziyi ve filmi ünlü platformdan izlemeye başladı. Oldukça genişve hızla büyüme gösteren kütüphanesiyle de dikkatleri üstüne toplayan platform büyük de bir kullanıcı kitlesine sahip oldu. Peki platformda izleyerek vakit harcamak istemeyeceğiniz en kötü Netflix dizileri neler? IMDB puanlarına göre, sizler için listeledik…

IMDB puanlarına göre en kötü Netflix dizileri!

Netflix kullanıcı kitlesi ve dizi/film kütüphanesiyle her geçen gün genişleyerek oldukça büyük bir platform haline gelmeyi başardı. Hem orijinal dizileri hem de diğer yapımları ile de oldukça dikkat çeken popüler platform Netflix’in izleyerek vakit harcamamanız gereken en kötü dizilerini sizler için listeledik.

1 – Richie Rich

Ünlü çizgi film Richie Rich‘den uyarlama dizi bir gecede trilyon dolarlar kazanan Richie Rich’in eğlence ve macera dolu hayatını anlatıyor. Çizgi filminin oldukça dikkat çektiğini ve herkes tarafından hatırlandığını da göz önünde bulundurursak Netflix‘te bulunan bu dizinin çok da ilgi çekmediğini belirtebiliriz. Çocuk ve eğlence kategorilerinde bulunan dizi IMDB‘den de 3.5 puan olarak en kötü Netflix dizilerinden biri.

2 – Chasing Cameron

Dünya turuna çıkarak kariyerinde bir adım daha ilerleyen sosyal medya fenomeni Cameron Dallas’ın sahne arkasında ve hayatında yaşadıklarını anlatan Chasing Cameron, insanların zannettiği fenomen hayatlarının arka planlarını ortaya koyuyor. Dizi, 4.0 IMDB puanıyla da en kötü Netflix dizileri listemizde.

3 – The Characters

Popülerite kazanabilecek, gelecek vadeden sekiz komedyenin farklı skeçlerinin ve doğaçlama şovlarının diziye dönüştürülmüş hali olan The Characters 5.2 IMDB puanı ile en kötü Netflix dizileri listemizde yer alıyor.

4 – Paranoid

Bir kadının çocuk parkında vahşice öldürülmesiyle birlikte katili arayan bir grup dedektif kendilerini karanlık bir komplonun içerisinde bulurlar. Sonrasında dedektiflerin içerisinde bulunduğu komployu anlatan dizi de Netflix‘in en düşük IMDB puanına sahip dizileri arasında.

5 – Between

Gizemli bir hastalığın 21 yaş üstü tüm kasabalıları öldürmesiyle sağ kalanlar ise devlet tarafından karantina altına alınır. Sonrasında hastalığın oldukça hızlı yayılışının ardından hayatta kalanlar kendilerine uygun bir bölge arayışına girerek dizi devam eder. Dizi IMDB‘de 6.1 puan alarak en kötü Netflix dizileri arasında yer alıyor.

1 Yorum

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At