Evham.Net
Our website is at your service to find and share the best content for you. You can contact us for all kinds of comments and opinions. Don’t forget to comment on the content you like.
Jul 31, 2019
0 Views
0 0

Steam’de en çok oynan oyunlar

Written by

Bilgisayar oyuncularının vazgeçilmez noktası Steam, oyuncular için birçok avantaj sunuyor. Oyuncuların birlikte hareket edebildiği, iletişimde kalabildiği ve birbirleri hakkında istatistikleri görebildiği Steam’e en güncel ve en iddialı oyunlar giriyor.  Peki Steam’de en çok hangi oyunlar oynanıyor, kullanıcılar hangi oyunlara daha çok zaman ayırıyor?

Steam’de en çok hangi oyunlar oynanıyor?

Bu yazımızda Steam dünyasında en fazla ilgi gören oyunlara birlikte bakıyoruz.

Dota 2

Dota 2Steam’de en fazla oynanan oyun olma ünvanına sahip. Gün içerisinde anlık 681 bin oyuncu oyun içerisinde aktif olurken her oyuncu 2 hafta içerisinde ortalama olarak 9 saatini Dota 2‘ye ayırıyor.

PUBG

PUBG, gün içerisinde en fazla oyun olma ünvanı Dota 2 ile paylaşıyor. İki oyun da, gün içerisinde sık sık birbirlerini geçiyor. PUBG, gün içerisinde 724 bin aktif kullanıcıya kadar ulaşabiliyor. Her oyuncu, 2 hafta içerisinde 3.7 saatini PUBG için ayırıyor.

Counter-Strike: Global Offensive 

Yılların efsanesi Counter-Strike: Global Offensive, Steam‘in en fazla oynanan 3. oyunu. Gün içerisinde anlık 554 bin oyuncu oyun içerisinde aktif olurken her oyuncu 2 hafta içerisinde ortalama olarak 5.5 saatini bu oyuna harcıyor.

Team Fortress 2

Steam‘in en gözde oyunlarından Team Fortress 2, Steam’in en fazla oynanan 4. oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Gün içerisinde anlık 86 bin oyuncu oyun içerisinde aktif olurken her oyuncu 2 hafta içerisinde ortalama olarak 10.2 saatini bu oyuna harcıyor.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Steam‘de oyuncuların 5. gözdesi. Gün içerisinde anlık 82 bin oyuncu oyun içerisinde aktif olurken her oyuncu 2 hafta içerisinde ortalama olarak 5.9 saatini bu oyuna harcıyor.

Article Categories:
Manşet · Oyun Blogu
https://www.dvrdestek.com/

Muhafazakar demokrat, Güvenlik ve Bilişim Sistemleri teknikeri, #edebiyat #kitap #politika #şiir #bilişim #güvenlik konularında fikir sahibi..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image, audio, video, document, text, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here