Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf ve video yükleme! - evham.net | evhamlı blog
Bilgisayar

Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf ve video yükleme!

Birçok kullanıcı bilgisayarındaki bir fotoğrafı ya da videoyu Instagram’a yükleyeceği zaman, bilgisayardan önce telefona, daha sonra ise Instagram’a yükleyebiliyor. Fakat Windowed Instagram uygulaması ile birlikte bunları yapmaya gerek kalmadan bilgisayar üzerinden Instagram’a direkt fotoğraf yükleyebiliyorsunuz. İşte bilgisayardan Instagram’a fotoğraf yüklemebilgisayardan Instagram’a yüklemebilgisayardan Instagram kullanma ile ilgili merak ettiğini her şey.

Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf yükleme!

Normalde Instagram’ın bilgisayardan fotoğraf yükleyebileceğiniz herhangi bir uygulaması bulunmuyor. Fakat üçüncü parti uygulama olan Windowed Instagram uygulaması ile birlikte Instagram’a bilgisayardan fotoğraf ve videoyükleyebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra uygulamada birçok özellikten daha faydalanabiliyorsunuz.

Uygulamada paylaşmak istediğiniz fotoğraf ve videoları normal gönderi ve hikaye olarak paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca bu fotoğrafları yüklerken, telefonda olduğu gibi Instagram filtre ayarlarından da faydalanabiliyorsunuz.

Telefondaki Instagram uygulaması ile neredeyse aynı olan Windowed Instagram uygulamasında, normal gönderi veya hikaye yüklemek için telefonunuzdaki işlemlerin aynısını uygulamanız yeterli olacaktır. Diğer özellikleri de telefonda kullandığınız şekilde kullanabilirsiniz.

Windowed Instagram indir!

Windowed Instagram uygulamasını Windows ve MacOS işletim sisteminde de kullanabilirsiniz. Aşağıdaki linkleri kullanarak bu uygulamayı Windows ya da MacOS bilgisayarınıza indirebilirsiniz:

Windowed indir: Windows ve MacOS

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At