Özel Ford Mustang tanıtıldı - evham.net | evhamlı blog
Genel Yaşam

Özel Ford Mustang tanıtıldı

Ford, şirketin en uzun süredir üretimine devam ettiği modellerinden birisi olan Mustang modelini yarım asırdan fazla süredir üretiyor. Şirket, Mustang55 olarak duyurduğu özel üretim Ford Mustang ile birlikte modelin 55. yılını kutlamış olacak.

Özel üretim Ford Mustang, tasarımı ile dikkat çekiyor!

55. yılına özel bir makyaj operasyonuna giren Ford Mustang, dışarıdan kendini diğer modellerden ayırdığı gibi, içeride de çeşitli ufak detaylara sahip olacak.

55. yıl özel üretim ford mustang mustang55 özellikleri shiftdelete 2

Isıtmalı ve soğutmalı ön koltuklar, 12 hoparlörlü Bang & Olufsen ses sistemi ve 8 inçlik bir ekrana sahip multimedya sistemi otomobilde standart donanım olarak sunulacak.

Otomatik vites opsiyonunun yanı sıra, manuel vites seçeneği ile de satışa sunulacak olan Mustang55 modeli ile Ford, manuel vites seven sürücüleri unutmamış.

Arkadan itişli olan otomobil 5 litrelik V8 motoru sayesinde 445  gücünde olacak. Bu motor sayesinde 0’dan 100 km/s hıza 4.8 saniye içerisinde çıkabilecek.

Ayrıca otomobilde sunulacak olarak yeni bir egzoz modu ile otomobilin gürültüsünü ciddi anlamda azaltabilecek. Ford bu moda, “İyi komşu modu” anlamına gelen “Good Neighbour Mode” ismini vererek eğlenceli bir seçim yapmış gibi gözüküyor.

Otomobilin Ağustos 2019 itibari ile ön siparişe açılacağı ve yıl sonu itibari ile de teslimatların başlayacağı belirtildi.

Otomobilin fiyatı konusunda ise yapılan herhangi bir açıklama bulunmuyor.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At