iPhone 11 göründü! - evham.net | evhamlı blog
Mobil

iPhone 11 göründü!

Apple‘ın yeni iPhone‘larını tanıtmasına oldukça kısa bir zaman kaldı. Kalan zamanın azalmasıyla yeni cihazlar hakkındaki detaylar da neredeyse kesinleşti. Dün ise YouTube‘da bir konsept tasarımcısı şimdiye kadar gelen sızıntılar ile tasarladığı en net iPhone 11 videosu ile dikkat çekti.

En net iPhone 11 videosu YouTube’da dikkat çekti!

Her sene olduğu gibi Apple’ın donanım özelliklerinden çok tasarım özellikleriyle ortaya çıkan yeni iPhone ailesi hakkında detaylar oldukça belirginleşti. Sızdırılan birçok render görüntüsünün ve tahmin edilen tasarımların ardından bu sefer de YouTube’da iPhone 11 videosu çıktı.

Ünlü konsept tasarımcılarından biri şimdiye kadar sızdırılan bilgileri derleyerek en net iPhone 11 videosunu kitlesine sundu. Yeni videoda göze çarpan ince çerçevelersessiz modu tuşu ve ses düğmelerinin tasarımı da oldukça belirgin bir şekilde ortaya konmuş.

En net iPhone 11 videosu YouTube'da dikkat çekti! - ShiftDelete.Net(1)Fakat şunu söylemek gerekirse Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 1111 Max ve 11R de geçen seneki iPhone tasarımından çok farklı bir tasarıma sahip değil. Google Pixel 4’ün sızıntılarındaki kamera kurulumuna oldukça benzeyen kamera kurulumuyla da Google ile arasındaki rekabet kızışacak gibi duruyor.

 

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At