Google Gallery Go uygulaması yayınlandı! - evham.net | evhamlı blog
Mobil

Google Gallery Go uygulaması yayınlandı!

Google’ın giriş seviyesi cihazlara yönelik Android Go Edition işletim sistemi ile birçok varsayılan uygulamasını yenileyerek, düşük kaynak ve veri tüketimine sahip versiyonlarını yayınladı. Google Gallery Go ile bunlara bir yenisi eklendi.

Adından da tahmin edilebileceği gibi Google Gallery Go, Google Fotoğraflaruygulamasına alternatif olarak geliştirildi. Fotoğraflar uygulaması kullanıcılara sınırsız depolama alanı sunduğu için vazgeçilmezlerden birisi haline geldi.

Google Gallery Go yayınlandı!

Ancak, Fotoğraflar uygulamasından tam olarak faydalanabilmek için internete ihtiyaç duyulurken, biraz yer kaplıyor. Bu nedenle giriş seviyesi telefonlar veya internet bağlantısına sürekli erişemeyen kullanıcılar için pek ideal değil.

Gallery Go ise çevrimdışı çalışmak üzere tasarlanan ve Fotoğraflar’da yer alan birçok özelliği bünyesinde barındıran bir uygulama. 10 MB boyutundaki Gallery Go fotoğraflarınızı insanlar, yerler ve belgeler gibi çeşitli kategorilere ayırabiliyor.

Kırpma ve döndürme gibi işlemlerin yanı sıra filtreler ile fotoğraflar daha iyi hale getirilebiliyor. SD kartlarla sorunsuz bir şekilde çalışan Gallery Go ile Google’ın hedeflediği bölgelerin başında, giriş seviyesi telefonların yoğun olduğu Nijerya geliyor.

Android 8.1 Oreo ve daha yeni sürümlerin yüklü olduğu cihazlarla uyumlu olan Google Gallery Go uygulamasını yüklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At