Evham.Net
Our website is at your service to find and share the best content for you. You can contact us for all kinds of comments and opinions. Don’t forget to comment on the content you like.
Jul 17, 2019
0 Views
0 0

iOS Yeni Güncelleme Yayınladı!

Written by

Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıttıktan sonra kullanıma sunacağı iOS13 için çalışmalarına devam eden Apple, aynı zamanda iOS 12.4 sürümü için test sürecini sürdürüyor. Bu kapsamda iOS 12.4 Beta 7 geliştiricilere sunuldu.

Beta 6 ile test sürecinin biteceği düşünülüyordu. Beta 6’dan sadece bir hafta sonra bu yeni sürümün yayınlanması ile bu iddia çöpe gitti. Tahmin edebileceğiz gibi iki sürüm arasında kullanıcılara sunulan herhangi bir yeni özellik yok.

iOS 12.4 Beta 7 çıktı!

Apple’ın daha önce yayınlamış olduğu test sürümleri ile benzer şekilde Beta 7’nin güncelleme notlarında detaylara yer verilmiyor. Hataların giderildiği ve çeşitli iyileştirmeler yapıldığı belirtiliyor. iPhone kullanıcıları asıl değişimi Eylül ayında iOS 13 ile yaşayacağı için iOS 12.3 sürümünde tespit edilen hataların giderildiği iOS 12.4 bu süre zarfında daha iyi bir deneyim sunmayı üstlenecek.

iOS 12.4 Beta 6 yayınlandı

Çıkışına oldukça kısa bir süre kaldığını düşündüğümüz iOS 12.4’ü şimdiden test edebilmek için bir geliştirici hesabına sahip olmak gerekiyor. Bu hesabı kullanarak cihazınızın UDID kaydını yapmanız gerekli. Bir diğer seçenek ise geliştirici profilini kullanarak güncellemeyi test etmek.

iOS 12.4 güncellemesini alacak olan iPhone ve iPad modelleri

– iPhone XS
– iPhone XS Max
– iPhone XR
– iPhone X
– iPhone 8
– iPhone 8 Plus
– iPhone 7
– iPhone 7 Plus
– iPhone 6s
– iPhone 6s Plus
– iPhone 6
– iPhone 6 Plus
– iPhone SE
– iPhone 5s
– 12.9 inç iPad Pro – 2. nesil
– 12.9 inç iPad Pro – 1. nesil
– 10.5 inç iPad Pro
– 9.7 inç iPad Pro
– iPad Air 2
– iPad Air
– iPad 5th generation
– iPad mini 4
– iPad mini 3
– iPad mini 2
– iPod touch – 6. nesil

 

Article Categories:
Mobil
https://kitaponerisii.blogspot.com/

Kitap kurdu. Teknoloji meraklısı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image, audio, video, document, text, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here