Evham.Net
Our website is at your service to find and share the best content for you. You can contact us for all kinds of comments and opinions. Don’t forget to comment on the content you like.
Jul 14, 2019
0 View
0 0

En İyi 6 Video İndirme Programı

Written by

İnternetin tartışmasız hayatımız için önemini artık biliyoruz. İnternetin içerisindeki en büyük aktivitelerimizden birisi de video izlemek elbette. Video izlemek internetin en büyük eğlencelerinden birisi. Artık sadece içerik yapanların ürettiği videolar haricinde dizi ve film izlemek artık internet üzerinden mümkün. Bunu mümkün kılan internet siteleri olsa da bunu bilgisayarında saklamak istemeyi tercih edenler olabilmektedir. Tam olarak bu nedenden ötürü de iyi bir şekilde internet hızınızın da izin verdiği sürece hızlı bir video indirme yazılımına ihtiyacınız var. Bu yazımızda, en iyi video indirme programlarından birkaçını göreceksiniz.

Internet Download Manager

internet download manager software

Internet Download Manager özellikle piyasada en fazla bilinen ve kullanılan programlardan birisi. Özellikle internet üzerindeki hemen hemen her şeyi indirme imkanına sahip olan program oldukça küçük ve kullanışlıdır. Hemen hemen tüm video sitelerinden indirme yapması mümkün. Bunu yaparken de tarayıcınıza küçük bir uzantı ekliyor ve bununla birlikte indirmeleri rahatlıkla yapabiliyorsunuz. İndirmeler sadece video ile sınırlı olmadığından farklı sıkıştırılmış dosyalar, dökümanlar, müzikler de indirebilmek mümkün.

https://www.internetdownloadmanager.com/

VideoGet

Videoget hızlı ve rahat bir indirme yapmak isteyenler için ideal. Hemen hemen tüm video sitelerinden videoları yakalıyor ve buna uygun bir şekilde kayıpsız indirmeyi gerçekleştiriyor. İstenirse program içerisindeki format değiştirme özelliğini de kullanarak videoyu istediğiniz formata çevirip kullanabilirsiniz. Bu da aynı zamanda cep telefonları ve tabletler için de uyumlu videolar indirebileceğiniz anlamına da geliyor. Öte yandan tüm işletim sistemleri tarafından destekleniyor ve istediğiniz zaman indirmeyi duraklatabiliyor ve başlatabiliyorsunuz.

https://nuclear.coffee/VideoGet

Any Video Converter

Any Video Converter isminden de anlaşılacağı üzere tüm videoları indirip formatını değiştirmenize yarayan kullanışlı bir program. Özellikle en büyük avantajı da Youtube videolarının linkini programa koyarak indirilmesini sağlayabilmenizdir. Hızlı bir şekilde internet hızına da bağlı olarak indirmeler gerçekleşiyor. Özellikle pek çok açıdan rahat ve kullanışlı olan bu program, pek çok video formatını da desteklemesi bakımından oldukça güzel.

https://www.any-video-converter.com/products/for_video_free/

Flashget

Flashget ülkemizde uzun süre popüler olmuş video indirme platformudur. 2004 yılından beri halen daha insanların kullandığı kullanışlı bir programdır. Arayüzünün kolaylığı sayesinde oldukça hızlı bir kullanıma sahip. Farklı fonksiyonları bir arada bulundurması bakımından oldukça iyi bir program olduğunu söyleyebiliriz.

http://www.flashget.com/index_en.html

Direct Video Downloader

Küçük boyutu ve rahat çalışması bakımından her bilgisayar için uygun olan program, rahatlık ve hız arayanlar için en mantıklı video indirme programlarından birisi. Youtube ve pek çok video platformunu da desteklemesi bakımından oldukça güzel.

http://www.majorshare.com/direct-video-downloader/

4K Video Downloader

Pek çok formatı bir arada barındıran, oynatma listelerinin indirilmesine izin veren ve 3d ve 360 derece videoların indirilmesine olanak tanımasından dolayı oldukça iyi bir programdır. Ayrıca ücretsiz bir program olmasından ötürü de oldukça mantıklı bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Link aracılığıyla video indirmesi yapmak için çok mantıklıdır.

https://www.4kdownload.com/products/product-videodownloader

Article Categories:
Program · Windows
https://www.dvrdestek.com/

Muhafazakar demokrat, Güvenlik ve Bilişim Sistemleri teknikeri, #edebiyat #kitap #politika #şiir #bilişim #güvenlik konularında fikir sahibi..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image, audio, video, document, text, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here