PUBG Mobile yeni güncelleme yayınladı - evham.net | evhamlı blog
Oyun Blogu

PUBG Mobile yeni güncelleme yayınladı

Mobil oyun dünyasındaki en popüler oyunlardan olan PUBG Mobile yapımcısı Tencent her güncelleme ile oyunu farklı bir hale dönüştürmeye devam ediyor. PUBG Mobile 0.13.5 Beta güncellemesi yayınlandı.

PUBG Mobile 0.13.5 Beta güncellemesi ile gelen değişiklikler

PUBG Mobile, 50 milyondan fazla aktif kullanıcısı ile mobil oyun kategorisindeki en popüler oyunlardan biri olmaya devam ediyor. Tencent, yeni özellikler eklemek ve oyunu taze tutmak için güncellemeleri oldukça sıklaştırdı. En yeni beta sürümü olan 0.13.5, HDR kalitesinde yüksek kare hız oranı modu, yeni bir hafif makineli tüfek ve birkaç mevsimsel geliştirme ile karşımıza çıkıyor.

PUBG Mobile’daki HDR seçeneği, oyunu daha iyi renkler ve daha yüksek kontrast oranı ile siyahları daha beyaz ve daha canlı hale getiriyor. Yüksek kare hızımodunu HDR ayarıyla kullanmak mümkün değildi. Fakat yeni güncelleme ile birlikte bazı mobil cihazlar için de ikisini aynı anda kullanma seçeneği sunuldu. Etkinleştirmek için Ayarlar> Grafikler‘e gidin ve ‘Kare hızı’ ve ‘Grafikler’ seçeneklerinden cihazınıza uygun ayarı yapabilirsiniz.

PUBG Mobile 0.13.5 Beta güncellemesi ile gelen önemli değişiklikler! - ShiftDelete.NetAyrıca “PP-19” isminde yeni bir hafif makineli tüfek de mobil oyuna katıldı. Bu tüfek 53 mermi kapasitesi ile büyük boy 9 mm’lik bir hafif makineli tüfek. PP-19’un tek atış hasarı 35 ve atış oranı UMP’de elde ettiğimize benzer olarak karşımıza çıkacak.

PUBG Mobile 0.13.5 Beta güncellemesi ile gelen önemli değişiklikler! - ShiftDelete.Net2

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At