En İyi Film İndirme Siteleri - evham.net | evhamlı blog
İnceleme İnternet Sinema

En İyi Film İndirme Siteleri

2019 yılında en güncel filmleri indirmeniz için en iyi film indirme sitelerini sizler için sıraladık…

2019 yılına geldik. Haliyle en yeni filmler, nefes kesen maceralar ve hayal gücünü zorlayan birçok yeni film bizleri bekliyor. Peki en sevdiğiniz filmi çevrim dışı olarak nasıl saklayabiliriz. İnternette film indirme siteleri oldukça sınırlı. Bazıları ise listesini sık sık güncellemiyor.

En iyi film indirme sitelerini sizler için aşağıya bir liste şeklinde ekledik. Torrent siteleri de bunlar içerisinde yer alacak. Çünkü yabancı filmleri izlemenin en iyi yolu torrent siteleridir. Dilerseniz kısa bir süre önce güncellediğimiz En İyi Torrent Siteleri (2019) adresinden en güncel torrent sitelerini bulabilirsiniz.

Film indirme siteleri arasında birçok site aynı zamanda oyun ve program gibi farklı bölümlerde de hizmet vermekte. Aşağıda ki listeden farklı olarak Oyun İndirme Siteleri makalemizden de yardım alabilirsiniz.

İşte 2019 yılında film indirebileceğiniz en iyi siteler

1. Indir Pub

En iyi film indirme siteleri arasında İndir.pub, şüphesiz en güncel filmleri indirebileceğiniz bir sitedir. Birçok farklı film kategorisine sahip. Aynı zamanda ücretsiz full programlar da indirebileceğiniz geniş bir platformdur.

Film İndirme Siteleri 2019

Seçtiğiniz filmi sitede aratabilir ve filmlere ait fragmanı sayfanın altında izleyebilirsiniz. Her bir filme ait video özelliklerini de görebilmeniz mümkündür. Ancak film indirme seçeğine dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü zararlı yazılımları indirmeniz de mümkün.

Sayfanın en altında yeşil şerit biçiminde indirme seçeneklerine ulaşmanız mümkün. Hızlı ve yavaş indirme bağlantıları mevcuttur.

2. UltraHDindir

Bünyesinde yüksek çözünürlüklü filmleri bulabileceğiniz en iyi film indirme sitelerinden biridir. Sitenin arayüzü oldukça kullanılışlıdır. Üst kısımda bulunan arama kutusunda dilediğiniz filmi arayabilirsiniz.

Film İndirme Siteleri 2019

Film kalitesi bakımından 4K, 1080p ve diğer yüksek çözünürlüklü filmleri bulmak mümkün. Eski filmlerin yanısıra yeni birçok filmde sürekli eklenmektedir. İki kademeli üyelik söz konusudur. VIP üye olunduğunda hızlı bağlantılar açılmaktadır. Ancak yavaş bağlantılar üzerinden filmleri indirebilirsiniz.

Küçük bir ipucu: Turbobit üzerine kayıtlı filmleri internetten Link Generator diye aratarak bulunan sitelerde, Turbobit url adresini kopyalarak hızlı indirmeniz de mümkündür. 

3. Filmindir.In

En güncel filmleri indirmek için sürekli güncellenen film listeleri ile Filmindir.in, oldukça hoş bir arayüze sahiptir. Ana ekrandan doğrudan film indirme bağlantılarına ulaşabileceğiniz seçenek mevcuttur.

Film İndirme Siteleri 2019

Bağlantı seçeneklerinde ki indirmeler genelde yavaş indirme seçenekleri sunan depolama siteleridir. Premium üyelik ile oldukça hızlı indirmeniz mümkündür. Filmleri dilediğini seçeneğe göre sıralayabilme seçimi vardır. Yıla göre, IMDB puanına göre ve türlerine göre filtreleyebilirsiniz.

Seçtiğiniz film sayfasının ortalarına doğru, fragman ve indirme seçeneklerini göreceksiniz. Buradan dilediğini indirme bağlantısını seçebilirsiniz.

4. İndir.Vip

Altı farklı kategoride film indirebileceğiniz en iyi film indirme sitelerinden birisidir. Aynı zamanda birçok farklı indirme seçeneği sunar. Bunlara ek olarak geniş program ve oyun platformu da bulunmaktadır.

Film İndirme Siteleri 2019

Sitenin arayüzü oldukça basittir. Üst kısımda bulunan kategorilerden istediğiniz seçebilirsiniz. Açılan ekranda birçok fazla filme erişmek mümkündür. Diğer sitelere göre daha çok popüler olan filmleri eklemektedirler.

4K, Boxset filmler ve farklı dizileri indirebileceğiniz çoklu platform sitelerinden birisidir.  Sayfanın en altında bulunan alternatif indirme seçenekleri ile indirme bağlantılarına erişmeniz mümkündür.

5. The Pirate Bay

Kıdemlilerin kıdemlisi olan The Pirate Bay sitesini yazmayan hiç bir liste asla tamamlanmış olmayacaktır. Torrent konusunda en eski ve en ünlü torrent sitelerinden bir tanesidir. Site şu anda oyunlar, filmler, müzik ve diğerleri gibi her tür kategoriden yüz binlerce torrent dosyasına barındırmaktadır.

Film İndirme Siteleri 2019

Bununla birlikte güvenilir indirmeler yapmak için indirme sayılarına göz atmanız da yarar olacaktır. Çünkü birçoğunda virüsler olmaktadır. Sisteminize zararlı programların yüklenmesini istemezsiniz.

Ayrıca hızlı seed ve peer bulma oranları sayesinde olağanüstü indirme hızları sunabilen güvenilir bir torrent sitesidir. Bununla birlikte, The Pirate Bay dünya genelinde birçok bölgede engellenmiş olduğu için VPN olmadan erişmeyi neredeyse imkânsız kılar.

6. Oneİndir

En iyi film indirme sitelerinden birisi OneIndir.com’dur. Bu web sitesinde ücretsiz olarak birçok filme erişmeniz mümkündür. Şu anda piyasa da bulunan birçok indirme siteleri arasında en çok üne sahip olan sitedir, diyebiliriz.

Film İndirme Siteleri 2019

İndirmelerin hiç birinde virüs yoktur. Gelişmiş sohbet yorum alanı ile yaşadığınız sorunları yazarak doğrudan hızlı yanıtlar elde edebilirsiniz. Aynı zamanda bir program paylaşım platformu da olarak, kullanışlı birçok programı elde edebilirsiniz. Üstelik birçok oyun ve program için hızlı indirme bağlantısı mevcuttur.

7. TorrentMafya

Türk torrent siteleri arasında son zamanlarda en popüler sitelerden birisi haline gelen TorrentMafya, sunduğu hızlı torrent linkleri ile oldukça popüler. Anasayfası oldukça sade bir görünümdedir. Sadece film değil, aynı zamanda program, oyun, dizi ve daha birçok farklı kategoride dosya bulmak mümkündür.

Film İndirme Siteleri 2019

İndirme kısımları ise oldukça sade, her bir filmin altında farklı kalitelerde torrentler listelenmektedir. Sitelerin isimlerinden ziyade sadece simge biçiminde gösterilir. Torrent dosyalarına ek olarak birçok film, CloudMail.ru, Mega.co.nz gibi hızlı indirme yapan sitelere yüklenmiştir.

3 Yorumlar

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At