Evham.Net
Our website is at your service to find and share the best content for you. You can contact us for all kinds of comments and opinions. Don’t forget to comment on the content you like.
Jun 17, 2019
0 Views
0 0

En İyi Google AdSense Alternatifleri

Written by

Bu yayında, Web Sitesi ve blog sahipleri için En İyi Google AdSense Alternatiflerinden bazılarını paylaşacağız . Başlayalım…

Blogdan para kazanma, blogcular ve web yöneticileri için ana hedeflerden biridir. Blogunuzu ticari bir başarı haline getirmek istiyorsanız, her zaman blogdan para kazanmaya geçmeniz gerekir .

Blogunuzun para kazanması için, uygulanabilir ve yüksek ücretli bir blog para kazanma programı kullanmanız gerekir .

Ve Google Adsense, blogunuz veya web siteniz için kullanabileceğiniz en iyi blog para kazanma programıdır. Google Adsense, dünyanın en büyük reklam ağıdır.

En iyi blog yazarlarından bazılarının kazanç raporunu görürseniz, Google Adsense’in onlar için en iyi brütlerden biri olduğunu göreceksiniz. Bu nedenle, bloglarınızdan para kazanma konusunda Google Adsense’e yönelmeniz doğaldır.

Ancak, yeni başlayanlar blogcuları veya web sitesi sahipleri için Google Adsense harikalar oluşturamadı. Özellikle, bir Google Adsense Hesabı oluşturmak kolay değildir.

O zaman onay süreci oldukça sıkıcı. Ve çoğu zaman Google, Adsense Hesabınızı yasaklarken görülür. Bazen sitenizin reklamverenleri için uygun olmayacağına karar verirler.

Yeterli içeriğe sahip olmadıkları için sitenizi de reddedebilirler. Birçok kural içeriyordu ve sizi bunlardan herhangi birini çiğniyorlarsa, sitenizi anında yasaklamaya devam ediyorlar ve yeni bir Adsense hesabı açmanıza izin vermiyorlar.

Ayrıca, sitenizdeki herhangi bir Google Adsense Reklamını tıklarsanız, sizi ömür boyu yasaklar. Yalnızca Google Adsense Ads’i kullanmak için sitenizi yeniden tasarlamanız gerekebilir. Sıkı Google Adsense kurallarına uymak, pek çok blogcu ve özellikle de yeni blog yazarları için kesinlikle kolay değildir.

Bu nedenle, Google Adsense Reklam Ağı ile ortak olmanın, yeni blog yazarlarının yanı sıra deneyimli blogcular ve web yöneticileri için de kolay olmadığını görüyorsunuz.

En iyi Google Adsense Alternatiflerini aramak iyi bir çözüm olabilir, böylece Google Adsense Hesabınızla ilgili herhangi bir sorun olursa kazancınızı etkilemez.

İyi haber şu ki, Google Adsense’e birçok alternatif var. Bu nedenle, Google Adsense sizin için çalışmıyorsa veya beklenmeyen bir hesap sorunu varsa, bulaşıklarınızın kesilmesine gerek yoktur.

Burada, En İyi Google Adsense Alternatiflerini listeledik.

Bu Adsense alternatif reklam ağları , blog trafiğinizden kolayca para kazanma fırsatı sunar . Google Adsense’den daha iyi olmayabilirler ancak yine de size Google Adsense’den daha iyi kazanç ve sonuçlar vermeye devam ediyorlar.

Tüm bu alternatif reklam ağlarının bir başka özelliği, PPC Reklam Ağı, POP Reklamları, Ortak Ağlar vb. Gibi farklı reklam seçenekleri listeledik, böylece farklı reklam modelleriyle daha fazla kazanabilirsiniz.

Öyleyse, Blogcular ve web sitesi sahipleri için bu En İyi Google Adsense Alternatiflerinebir göz atalım .

15 En İyi Google AdSense Alternatifleri

 

1. Media.net  – En İyi Google AdSense Alternatif

Media.net, özellikle reklam türleri açısından Google Adsense’e en iyi alternatiflerden biridir. Yahoo! ‘Ya özel erişim sağlar. Bing Network ve yüksek ücretli reklamlar sunar. Forbes, Reuters, Good Housekeeping ve ELLE gibi birçok üst düzey yayıncıyla en büyük bağlamsal reklam ağlarından biri olma statüsündedir.

Media.net, yayıncılarına içerik reklamı, arama hedefleme reklamı, web çubuğu ve mobil reklamlar gibi çeşitli reklam stilleri sunar. Ancak, yalnızca bir reklam türünün bir sayfada görünmesine izin verir. Ayrıca, hangi siteleri onayladıkları konusunda da biraz katıdırlar. Bu nedenle, tüm kurallarını ve düzenlemelerini okuyun ve anında onay almak ve hesabınızı korumak için bunları dikkatlice izleyin.

Media.net Google Adsense Alternatifleri

2. Pervane Reklamları Medyası

Pervane Reklamları, en büyük BGBM Reklam Ağı’ndan biridir ve Google Adsense’e iyi bir alternatiftir. PropellerAds’in web sitenizde oluşturduğunuz her 1000 reklam gösterimi için ödeme yaptığı anlamına gelir. Bu nedenle, kullanıcıların reklamları tıklamaları gerekli değildir. Web sitenizde reklam gösterimleri oluşturmak için para alırsınız.

Web sitesi trafiğinin iyi ve istikrarlı kalitesi varsa, Pervane Reklamları Reklam BGBM Reklamları sizin için ayda bir garantili gelir sağlayabilir.

En yüksek eBGBM oranlarından birini sağlar ve tüm cihaz ve platformlardaki global web ve mobil trafiği etkin bir şekilde paraya dönüştürür . PropellerAds Media, blogunuz veya web siteniz için OnClick PopUnder Ads, Mobil Reklamlar, Klasik Banner Reklamlar, Slider Reklamlar, Doğrudan Reklamlar ve Video Reklamlar dahil olmak üzere çeşitli reklam ürünleri sunar.

Başlamak kolaydır. Hesap onayı yüksek. Pervane Reklamları, reklam gelirlerinin% 80’ini yayıncılarla paylaşır. Ödeme Net30 şartlarına dayanır ve Payoneer, Banka Havalesi, Webmoney vb. Gibi çeşitli ödeme yöntemlerini içerir. Ayrıca, Pervane Reklamları, şartlarını ve koşullarını yerine getirdiği sürece her tür web sitesini kabul eder. Minimum trafik gereksinimi yoktur. Diğer Reklam Ağları ile uyumludur.

Pervane Reklamları Medya

3. Chitika  – En İyi Google Adsense Alternatifleri

Chitika Reklam Ağı, Adsense’e çok benzeyen bu en iyi Google Adsense Alternatifleri listesindeki haklı yerini bulur. Yalnızca içeriksel reklamlar sunar ve reklamlarınızı özelleştirmenize olanak tanır. Adsense ile birlikte sorunsuzca kullanılabilir.

Chitika Paypal ve Çek ile öder. Paypal için minimum ödeme şartı 10 USD, Çek için ise 50 USD’dir. Kolay bir hesap onay işlemi gerçekleştirir ve bu şekilde katı trafik gereksinimi yoktur. Ayda dört milyar hedefli reklamı yayınlıyor. Chitika reklamları arama hedeflidir. Bu nedenle, trafiğinin çoğunu arama motorlarından alan web siteleri için en iyi şekilde çalışırlar. Ayrıca, sizin için ek bir gelir kaynağı olabilecek bir ortaklık programı vardır.

Chitika

4.  HilltopAds

HilltopAds, çok popüler bir Reklam Ağıdır. 2014 yılında başlatılan HilltopAds, yeni blogcular ve deneyimli web yöneticileri için en iyisidir! Bu ağ hemen hemen tüm dikey alanlarda çalışır ve popMp, video içi afişler, ekran afişleri ve doğrudan bağlantılar gibi reklam biçimleriyle CPM, CPA, TBM, TBM, ÜFE ve CPL reklam kampanyaları sağlar.

HilltopAds’in en üst sıralarından biri çok cömert ödeme eşiğidir: sadece Net7. Minimum 50 ABD Doları bakiye ödemeden önce ulaşılması gerekir ve PayPal, Paxum, Bitcoin, WebMoney, Banka Havalesi, ePayments ve ePayService ile ödenebilir. Diğer bir özellik, her gösterime ulaşmak isteyen mobil taşıyıcı trafiğine sahip Yayıncılar için harika bir reklam engelleme çözümü.

HilltopAds’ın popüler dikeyleri arasında Dating, Video Streaming, Oyun, Dosya Barındırma, Pin Gönderme, İndirme, Çekiliş ve Eğlence sayılabilir.

Reklamverenler, Self Servis platformundan minimum 200 $ depozito ile faydalanır.

HilltopAds AdSense Alternatif

5.  Gelir İsabetleri

Gelir Hits, başka bir popüler Reklam Ağı ve Google Adsense Alternatifi için iyi bir seçimdir. Uzun yıllardır sektörde olmuştur. Gelir Hitler, bir Performans Reklam Ağı olarak işlev görür ve birçok niş için yararlı olabilecek EBM Reklamları sunar. Bu bir TBM veya BGBM Ağı değil. Böylece, bir ziyaretçi belirli eylemler gerçekleştirdiğinde size ödeme yapılır.

Gelir Hitler, afiş, kaydırıcılar, açılır pencereler, düğmeler, geçiş reklamları ve çok daha fazlasını içeren çeşitli Reklam Türleri sunar. Gelir İsabetleri ile, coğrafi hedefli reklamların yanı sıra içeriğe de sahip olursunuz. Reklamları hiç içeriği olmayan sayfalarda göstermezler. Gelir Hits’i Net30 bazında ödeme yapar ve ödeme seçenekleri Paypal, Payoneer ve Banka Havalesi’dir. Minimum ödeme eşiği 50 ABD Dolarıdır.

Gelir, Google Adsense Alternatiflerini Vuruyor

6. AdBuff

AdBuff, en iyi şekilde nihai bir Adsense Alternatif Reklam Ağı olarak tanımlanabilir. Yenilikçi reklam birimleri sunar ve sayfa RPM’nizi ikiye katlama fırsatı sunar. AdBuff’ın en büyük yararı, Adsense ve AdBuff Ads’i web sitenizde birlikte çalıştırabilmenizdir. Web sitenizi kolayca para kazanmanıza yardımcı olan bir Gerçek Zamanlı Teklif Verme (RTB) platformu sunar. Ancak, AdBuff, reklamverenler ve yayıncılar için kesin onay kurallarına sahiptir.

Genellikle ABD, İngiltere, Kanada ve Avustralya gibi ülkelerden gelen trafiğin çoğunluğuna sahip yayıncıları kabul ederler. Ayrıca, günde 2000 tekil ziyaretçinin minimum trafik gereksinimi vardır. En az yedi gün sürebilen uzun bir onay süreci vardır. Her onaylı siteye 25 YTL tutarında bir hoşgeldin bonusu sunar. En iyi Adsense Alternatif Reklam Ağı’nı ararken, AdBuff en çok ilgilendiğiniz konular arasında olmalıdır.

7. Infolinks

Infolinks, Google Adsense’in aksine bağlamsal reklamlar sunmasa da, yine de Adsense’e şiddetle tavsiye edilen bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Aslında, Infolinks, en popüler metin içi bağlantı reklam ağlarından biridir. Metin içi reklam birimi ve çerçeve içi reklam birimi dahil olmak üzere çeşitli Reklam biçimleri sunar. Kayıt işlemi kolaydır ve düşük bir minimum ödeme eşiği belirlemiştir.

Infolinks, 200.000’den fazla çevrimiçi yayıncının kullanılmayan reklam alanlarından para kazanmalarına yardımcı oluyor. Kurulum ücreti yok, minimum trafik gereksinimi yok ve gizli taahhütler yok. Infolinks kolayca sitenize entegre edilebilir. Büyük veya küçük yayıncılar için aynı derecede uygundur. Son derece özelleştirilebilir ürünler, web sitenizin trafiğinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Ancak, içeriği zayıfsa siteyi onaylamaz.

INFOLINKS

8. Teklif Veren

Bidvertiser önde gelen bir PPC veya CPC Reklam Ağıdır. Adsense onayını almazsanız veya Adsense tarafından engellenmez veya engellenmezseniz, Google Adsense’e mükemmel bir alternatif olduğunu kanıtlar. Sitenizde reklam vermek için bir teklif sistemi kullanıyor. En yüksek teklif veren sitenize reklam verebilir. Bu yüzden, bu reklam platformundan yararlanabilmeniz biraz zaman alıyor.

Bidvertiser, Banner Reklamlar, Metin Reklamlar, Slider Reklamlar ve Mobil Reklamlar dahil olmak üzere çeşitli reklam biçimleri sunar. Reklamları, web sitenizin görünümüne ve havasına uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Net30 ödeme işlemini kullanırlar ve aylık olarak Paypal, çek veya banka havalesi yoluyla öderler. Paypal için minimum ödeme tutarı 10 USD, çek için ise 50 USD’dir.

Bidvertiser

9. PopAds

PopAds, büyük ölçüde pop-up bir reklam ağı ve Google Adsense’nin popüler bir alternatifidir. İnternetteki en yüksek ücretli reklam ağlarından biridir. Para çekme talepleri günlük olarak yapıldığından hızlı ödeme işlemlerini arayabilirsiniz.

Ayrıca, istediğiniz zaman ödeme talepleri yapılabilir. Ayrıca, kayıt işlemi ve site onayı PopAds ile kolaydır. Web sitenizin trafiğini paraya dönüştürmek için yüksek kaliteli pop-under reklamlar sunmaya devam ediyor. Hatta site ziyaretçileriniz için pop-under reklam sıklığı ayarlamanıza olanak tanır. Herhangi bir sorun veya sorunla karşılaştıysanız, hızlıdır ve kalite destek sistemi sizi zor bir durumda kurtarır.

PopAds

10. Tıklayıcı veya

Clicksor, yayıncılar ve reklamverenler için en popüler bağlamsal reklamcılık ağlarından biridir. Google Adsense’e alternatif arıyorsanız, Clicksor kesinlikle bir göz atmaya değer. Clicksor, reklam kazancınızı artırmak için her türlü yolu destekler.

Clicksor Ad Network, reklamları web sitesi içeriğiyle en alakalı web sitesine yerleştirerek çalışır. Bu reklamlar kullanıcıları tıklamaya teşvik eder. Reklamverenler, reklamlarını alakalı web sitelerinde görüntülemek için Kayıt Şirketi’ne kaydolur ve ödeme yapar. Öte yandan, Yayıncılar herhangi bir web sitesinde reklam yayınlandığında önemli bir komisyon kazanmaktadır. 
Tıklayıcı veya yayıncılar için minimum trafik gereksinimi yoktur. Teklif türleri arasında CPV, CPI, CPM ve TBM bulunur. Google Adsense ile uyumludur. Sayfa içi afişler, satır içi metin reklamlar, açılan reklamlar, geçiş reklamları ve katman başlıklarını içeren birçok reklam seçeneği sunar.

Mobil Reklam Birimleri mevcuttur ve WordPress Eklentilerini bile destekler. Yayıncının gelir payı% 60 ile% 85 arasındadır. Net-15 ödeme koşulları ile çalışmaktadır. Kullanılabilir ödeme yöntemleri arasında Paypal, Banka Havalesi ve Çek bulunur ve minimum ödeme eşiği 50 ABD Doları’dır. Ayrıca, hızlı bir kayıt ve onay sürecini destekler.

Clicksor

11. Amazon Ortakları

Web sitenizde Amazon’da bulunan bir ürünü satıyorsanız, dünyanın en büyük çevrimiçi alışveriş mağazası olan Amazon tarafından yürütülen Amazon Associates programından yararlanabilirsiniz. Amazon Associates’in çalışmasının anlaşılması kolaydır. Aslında, Amazon size blogunuza yerleştirebileceğiniz dinamik resim reklamlar sunar. Bu reklamları tanıtabilirsiniz ve bağlantınızdan satış yapıldığında bir komisyon kazanırsınız. Ancak, bu bir PPC veya BGBM Programı değildir.

Yayıncılar, mobil popovers, afişler, widget’lar, metin ve resim bağlantıları içeren çok çeşitli reklamlara erişebilir. Yerel Alışveriş Reklamları da mevcuttur. Öyleyse, Apple ürünleri hakkında bir blogunuz varsa ve ziyaretçilerinizi iPod satın almaya iten bir reklam yayınladıysanız. 1500 $ değerinde bir satış yaptığınızda, komisyon olarak 100 $ alabilirsiniz. İyi bir şey, ne zaman bir satış yapılsa, ilk başta tavsiye ettiğiniz bir ürün olmasa bile komisyon kazanmanız. Başka bir artı, Amazon Associates’i Google Adsense ile aynı anda kullanabilirsiniz. Ancak, Amerika Birleşik Devletleri dışında ikamet edip etmediğinizden çekle bir komisyon alırsınız.

12. ExoClick

ExoClick, dünyanın en büyük Reklam Ağı’ndan biridir. 100 milyardan fazla coğrafi hedefli aylık reklam gösterimi sunuyorlar. Yayıncılar ve reklamverenler için TBM’nin yanı sıra BGBM tabanlı Reklam Türleri sağlar. Sektördeki en yüksek CPM oranlarından birine sahiptirler. BGBM oranları, 1000 gösterim başına 2 ABD Dolarına kadar çıkabilirken, TBM oranı tıklama başına 0,10 ABD Dolarından fazladır.

Ödeme seçenekleri Paypal, Payoneer ve Banka Havalesi’dir. Minimum ödeme eşikleri 20 ABD dolarıdır. Net-7 ödeme seçeneğini kullanır, böylece ödemeler hızlı yapılır. ExoClick, çeşitli nişler için büyük bir reklamveren ve yayıncı envanterine sahiptir. Temiz, kaliteli ve coğrafi hedefli reklamlar sunar. Desteği hızlı ve güvenilir.

13. Clickadu

Clickadu, günlük olarak onbinlerce gösterim üreten en hızlı büyüyen reklam ağlarından biridir. Ana odağı pop-under reklamlardır ve bu özel reklam türünde uzmanlaşmıştır. Tüm dünyadaki reklamverenlere ve yayıncılara hizmet vermektedir. Minimum trafik gereksinimi yoktur ve yeni başlayanlar yayıncıları reklam ağını hemen kullanabilirler.

Kurulumu kolaydır ve onu dünyadaki en sıradan reklam ağlarından biri yapan hızlı bir onay işlemi gerçekleştirir. Online reklamcılığa yeni başlayanlar için iyi bir seçenek. Desteklenen ödeme yöntemleri Paypal, Web Money, Payoneer ve Banka Havalesi’dir. Net-30 programını takip ediyorlar. Minimum ödeme eşikleri 100 ABD dolarıdır.

Clickadu

14. Adsterra

Adsterra, 10 milyardan fazla coğrafi hedefli aylık reklam gösterimi sunan güçlü ve yaygın olarak kullanılan premium bir reklam ağıdır. Web üzerinde ve popunders, doğrudan bağlantılar, standart afişler, push-up’lar, kaydırıcılar ve geçiş reklamı gibi mobil cihazlarda çok çeşitli popüler reklam biçimleri sunarlar.

Tüm ülkeler için yüksek doldurma oranına sahiptir ve her türden niş için web siteleri için uygundur. Yayıncılara zamanında ödeme yapma konusunda net bir geçmişe sahipler. Ödemeler Paypal, Payoneer ve Banka Havalesi dahil tüm büyük ödeme sistemleri aracılığıyla iki haftada bir yapılır. Aynı zamanda% 5 Tavsiye Programı yürütmektedir.

15. Hisse Satış

ShareASale, kendileriyle kayıtlı ürünleri tanıtmanız için size ödeme yapan lider bir bağlı kuruluş pazarlama ağıdır. Blogunuzdan hızla kazanmak istiyorsanız, Google Adsense’e harika bir alternatiftir. Çok çeşitli ortaklık teklifleri sunar , bu nedenle iyi bir ürün yelpazesi elde edersiniz ve blog kitlenize uygun olanları seçebilir ve tanıtabilirsiniz.

ShareASale, istediğiniz hemen hemen tüm ürünlere kaydolmanızı sağlar. Satış başına ödeme ve kurşun program başına ödeme sağlar. ShareASale, giyim ve moda, yemek ve zindelik, teknoloji, blog, kitap yayınlama, buluşma, düğün vb. Çeşitli alanlarda bloglar için uygundur. Kolay bir kayıt işlemi gerçekleştirir ve onay oldukça hızlıdır. Minimum ödeme eşiği, kolayca elde edilebilecek yalnızca 50 ABD Dolarıdır. Her ayın 20’sinde ödeme yapar.

En İyi Google Adsense Alternatifleri konulu sunumun sizin için oldukça faydalı olduğunu ve Adsense’e en iyi alternatifi seçmenizde yardımcı olacağını umarız .

Article Categories:
İnternet · SEO
https://www.dvrdestek.com/

Muhafazakar demokrat, Güvenlik ve Bilişim Sistemleri teknikeri, #edebiyat #kitap #politika #şiir #bilişim #güvenlik konularında fikir sahibi..

Comments to En İyi Google AdSense Alternatifleri

  • Ben bi ara Admatic reklamlar kullandım hem adsense hem admatic site açılışını yavaşlattığı için ve admatic gösterim başı verdiğinden site hiti düşükse pek tavsiye etmiyorum

    isacotur Blog 3 March 2020 5:58 AM Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image, audio, video, document, text, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here