Evham.Net
Our website is at your service to find and share the best content for you. You can contact us for all kinds of comments and opinions. Don’t forget to comment on the content you like.
Jun 16, 2019
1 Views
0 0

En İyi Minecraft Modları

Written by
Oyunun uzmanlarına göre en iyi Minecraft modlarını derlemeye çalıştık. Modlar, ihtiyacınız olan ne olursa olsun, Minecraft’tan daha fazla yararlanmanıza yardımcı olacaktır. İşte en iyi Minecraft modları listesine bir göz atın.

Minecraft Modları

Minecraft Modları

Oyunun uzmanlarına göre en iyi Minecraft modlarını derlemeye çalıştık. Modlar, ihtiyacınız olan ne olursa olsun, Minecraft’tan daha fazla yararlanmanıza yardımcı olacaktır. Bu listede, Minecraft içinde oynayabileceğiniz, oyun dünyasında ve tamamen yeni oyun türlerinde artan iyileştirmeleri göreceksiniz. Şunu belirtelim ki, tüm modlar Minecraft’ın en son sürümleriyle uyumlu değil ve bazıları Forge’ın eski sürümlerinin kurulmasını gerektirir. Neyse ki, eski modları yüklemek çok zor değildir.

Bu modlar kendi başlarına harikadır, ancak bir kerede birkaç tane yükleyip kurmaya çalışırsanız birbirleriyle çatışabileceklerini belirtmekte fayda var. Bununla veya başka bir şeyle ilgili sorunlarınız varsa, bunun yerine önceden yapılandırılmış bir mod paketi denemeyi düşünün. Feed The Beast ve Technic Platform tarafından sağlanan launcherlar, modlu Minecraft’ı hızlı ve temiz bir şekilde oynamanın en kolay yollarından bazılarıdır. İşte en iyi Minecraft modlarılistesi.

Buarada; Minecraft HileleriEn İyi Minecraft SunucularıEn İyi Minecraft HaritalarıEn İyi Minecraft Pocket Edition SeedleriEn İyi Minecraft Doku Paketleri gibi şeyler arıyorsanız konu bağlantılarını tıklayıp ulaşabilirsiniz. Ayrıca Minecraft’ı buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Minecraft Pocket Edition indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Minecraft APK İndir

1. Millenaire

1. Millenaire

[1.7.10]

Kaç kez yeni bir alanı keşfedebildiniz? Millenaire modu, genellikle hiçbir şeyin olmadığı alanlara yeni bir içerik hazinesi getirerek bunu düzeltiyor. Bataklık standart köylü yerine insan erkek, kadın ve çocuklarla değiştirilir. Köylerde bile 11. yüzyıl Norman, Kuzey Hindistan ve Maya temalarını birleştiren bir makyaj vardır.

Millenaire İndir

2. Fossil and Archaeology revival mod

2. Fossil and Archaeology revival mod

[1.17.10]

Minecraft’ta eksik olan bir şey varsa, dinozorlardır. Kim bir T-Rex’e binmek istemez ki? Sadece yaratıcı olmak için muazzam miktarda dinozor değil, hayatta kalmak için oyuncu fosilleri avlayabilir ve bu unutulmuş hayvanları tekrar hayata döndürebilirsiniz. Bir doku bakımının yanı sıra, tarih öncesi yeteneklerini test etmek isteyenler için Anu’da yeni bir mob patronu vardır.

Fossil and Archaeology revival mod İndir

3. The Lost Cities

3. The Lost Cities

[1.10, 1.11, 1.12]

Tahmin edebileceğiniz gibi bir şey hayatı sona erdirdi. Binalar bakımsız ve herkes ortadan kayboldu ya da öyle görünüyor. Önceden belirlenmiş adın önerdiği gibi The Lost Cities (Kayıp Şehirler), sizi zaman içinde unutulmuş bir şehir haline getirir. Bu kıyamet sonrası çorak arazide ölümüne boyun eğmeden ne kadar süre hayatta kalabileceğinizi görün. Hayatta kalmayı bir adım daha ileriye taşımaktan hoşlanıyorsanız, bu mod ayrıca Biomes O Plenty mod ile de bağlantılıdır. Yani boş şehirlerin yanında keşfedilecek çok çarpıcı yeni alanlara sahip olacaksınız.

The Lost Cities İndir

4. Biosphere

4. Biosphere

[1.7.10, 1.7.2]

Uygun büyüklükte bir biosphere oluşturmak, yaklaşık sekiz saat sürer. Pürüzlü bir elmastan ziyade küresel bir şey yapmak kolay değildir. Neyse ki, Biosphere modu sinir bozucu tüm engelleri ortadan kaldırıyor ve sizi gökyüzünün çeşitli yüzen biyomlarla dolduğu bir dünyaya dönüştürüyor.

Biosphere İndir

5. The Aether

5. The Aether

[1.7.3]

Aether (“ee-ther” olarak telaffuz edilir) Nether’nin karşıtıdır. Nether, Minecraft’ın cehennemin eşdeğeri olarak görülüyorsa Aether, bir tür cennetsel alemdir. Bir portal üzerinden taşındıktan sonra, kendinizi güzel, yeni tasarlanmış yüzer adalarla çevrili bulutların üstünde bulacaksınız. Ayrıca, uçan inekler ve uçan domuzlar, bazı yeni patron düşmanları, oynayacak yeni blok türleri ile bulmak için yeni model ganimetler ve moblar da var.

The Aether İndir

6. Twilight Forest

6. Twilight Forest

[1.7.10]

Bu mod, hem değerli hazineleri hem de tehlikeli canavarları gizleyen kalıcı alacakaranlıkta kaplanmış, yoğun ormanlıklı yeni bir boyut ekler. Orada bir portal oluşturmak için çiçeklerle çevrili bir su havuzuna bir elmas atın, daha sonra dolaşarak biraz zaman geçirin. En derinlerde zengin hediyeler ile çit labirentler, boş tepeler, büyülü korular, buzullar lich kuleleri ve daha pek çok şey bulacaksınız.

Twilight Forest İndir

7. Biomes O’Plenty

7. Biomes O'Plenty

[1.7.10]

2013 yılının sonundaki ‘Dünyayı Değiştiren Güncelleme’ den beri, Minecraft dünyalarında biraz daha fazla çeşitlilik vardır. Ancak Biomes O’Plenty, lavanta tarlaları ve uğursuz ormanlardan, tundra ve çorak arazilere, fundalık ve mercan resiflerinden çok daha fazlasını katmaktadır. Kullanmak için yeni bir dünya oluşturmanız gerekecek (‘Biomes O’Plenty’ dünya nesil seçeneğini seçtiğinizden emin olun). Ama daha önce hiç görmediğiniz Minecraft köşelerini görmeye değer.

Biomes O’Plenty İndir

8. Botania

8. Botania

[1.7.10]

Bazı modlar güçlü büyülü öğeler ekler. Diğerleri karmaşık makineler ekler. Botania sadece çiçek ekler. Ama ne çeçekler ne çiçekler… Seni iyileştiren çiçekler. Hayvan besleyen çiçekler. Düşman moblarıi birbirine karşı kışkırtan çiçekler. Pasta yiyen çiçekler. Ayrıca Elfler dünyasına büyülü bir portal oluşturmak için çiçekleri de kullanabilirsiniz. Diğer modlardan çılgınca farklı bir şey denemek istiyorsanız, Botania öyledir.

Botania İndir

9. Inventory Tweaks, NotEnoughItems

9. Inventory Tweaks, NotEnoughItems

[1.7.10]

Bu modlar, özellikle aynı anda bir sürü mod kurulu olduğunda, yaşam kalitesi için temel iyileştirmelerdir. Inventory Tweaks, sandıklarınızı tek bir tıklamayla sıralamanıza ve kırıldığında aletleri otomatik olarak değiştirmenize olanak sağlar. NotEnoughItems size oyunda mevcut olan tüm blokların aranabilir bir listesini ve bunları hazırlamak için tarifleri sunar.

Inventory Tweaks İndir
NotEnoughItems İndir

10. Thaumcraft

10. Thaumcraft

[1.7.10]

Bir büyücü olmak harika ve Minecraft’ta bir büyücü olmak için en harika yol Thaumcraft’tır. Büyülü özü, Minecraft dünyasındaki fiziksel nesnelerden çıkarmak ve onu yeni biçimlerde yeniden şekillendirmek etrafında dönen geniş bir moddur. Bu sırada sunaklar, asalar, golemler oluşturacak ve düzinelerce renkli goo kavanozunu dolduracaksınız. Yeni büyü araştırmaları için tamamlamanız gereken bir bulmaca oyunu bile var.

Thaumcraft İndir

Article Categories:
Oyun Blogu
https://www.dvrdestek.com/

Muhafazakar demokrat, Güvenlik ve Bilişim Sistemleri teknikeri, #edebiyat #kitap #politika #şiir #bilişim #güvenlik konularında fikir sahibi..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image, audio, video, document, text, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here