Evham.Net
Our website is at your service to find and share the best content for you. You can contact us for all kinds of comments and opinions. Don’t forget to comment on the content you like.
Jun 12, 2019
0 Views
0 0

En İyi Oyun, Dizi, Film Torrent Siteleri (2019)

Written by

En iyi torrent siteleri neler? Torrent’in diğer dosya paylaşım platformlarından farkı normalden daha hızlı dosya indirme hızları sunabilmesidir. Tabi ki fark sadece bu değil. Bilgisayarınızı kapatsanız bile açtığınızda indirmenin kaldığı yerden devam edebilmesi ve tüm bu hizmetlerin tamamen ücretsiz olması gibi avantajlarları sebebiyle torrent oldukça popüler.

Siz de bütçenizi sarsmadan istediğiniz oyun, şarkı, film gibi dosyalar indirmek istiyorsanız güncel torrent siteleri neler göz atmalısınız. Günümüzde birçok farklı kitleye sahip oyun, film, dizi torrent servisleri bulunmakta. Bu sitelerin hangisinden en iyi hizmeti alabileceğinizi sizler için derledik.

Torrent Siteleri

 1. The Pirate Bay: Dünyanın en çok kullanılan ve en büyük servislerinden The Pirate Bay, güncel rakamlara göre aylık olarak 14 milyon kişiye ev sahipliği yapıyor. Pek çok ülkede erişimi engellenmiş olan bu sitede oyun torrentleribelgesel torrentleriporno torrentleri gibi çok geniş içeriklere ev sahipliği yapmakta.
 2. Yts.am: Tam bir film canavarı olan bu sitenin bünyesinde 8000’den fazla yüksek kalitede film yer alıyor. Kaliteli ve popüler filmler yayınlanan site, aylık olarak 8 milyona yakın kullanıcı tarafından ziyaret edilmekte. Film torrentleri oldukça yüksek hızda indirilebileceği gibi bu sitede yanlış yönlendiren link sistemleri bulunmamakta.
 3. RARBG: En iyi torrent siteleri arasında bulunan bir diğer film sitesi RARBG’dir. Aylık 4 milyondan fazla kullanıcıya sahip bu site, az içeriğe sahip ve torrent dosyalarını düzensiz bir şekilde listelemekte. Ancak yinede göz atılabilir kaynaklardan.
 4. EZTV: Yüksek kalitede yayınladığı dizileri düşük boyutlarla indirmenizi sağlayan bu site aylık 1,5 milyona yakın kullanıcı tarafından kullanılmakta ve en iyi dizi torrentleri arasında.
 5. 1337x: Bu site, BitTorrent protokolü aracılığıyla dosya paylaşımı için kullanılan torrent dosyalarının ve mıknatıs bağlantılarının bir dizini olarak hizmet veren torrent siteleri arasında.
 6. Zooqle: Zooqle (eskiden Bitsnoop) bir web tarayıcısı olarak çalışır. 2008 yılında kurulan bu video, sesli kitap, Bollywood ve Hollywood yüksek tanımlı film ve yazılımlarını indirmek için harika bir servis.
 7. TorrentFunk: Müzik, film, dizi, e-kitaplar, anime, yazılım ve daha pek çok şeyi indirmek için çeşitli torrent dosyalarına sahip bir servis.
 8. torrents.me: Bu yıl trafikte meteorik bir artış yaşayan torrent siteleri arasında. Torrent dosyalarını ve diğer torrent sitelerinden gelen mıknatıs linklerini bağlayan bir meta-arama motorudur.
 9. Torlock: Çoğunlukla dizi torrentleri ile ön planda olan servistir. Torlock, kullanıcıların yalnızca orijinal torrent’lere erişebilmelerini sağlamaya çalışmakta ve bunu oldukça ciddiye almakta. Öyle ki bir keresinde kullanıcıları sitelerinde bulabilecekleri her bir sahte torrent için 1 dolar ödeyen bir program başlatmıştı.
 10. Torrent CD: En iyi torrent siteleri arasında olduğunu söylemek mümkün. Ücretsiz olarak indirmeniz gereken içerikleri Torrent.CD torrent ağında bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey, bilgisayarınızda BitTorrent, uTorrent vb. gibi bir istemcisi programı kurmak.
 11. YourBittorent: En hızlı torrent istemcilerinden olan ve Mac, Windows, Linux, iOS ve Android için yazılımı senkronize eden ve paylaşan lider servis.
 12. BTScene: Genellikle ücretsiz film indirmek isteyen kişiler tarafından bilinen ve yaygın olarak kullanılan torrent siteleri arasındadır. Çünkü bu serviste 720p 1080p gibi yüksek kaliteli (HD) film torrentleri sağlar.
 13. iDope: Değinmeye değer bu torrent arama siteleri arasındadır. Torrentz veya Toorgle gibi diğer tanınmış torrent arama motorlarına benzer şekilde çalışır.
 14. Demonoid: Yaygın kullanılan torrent siteleri arasındadır. BitTorrent izleyicisi ve dosya paylaşımı ile ilgili tartışma forumlarını içeren bir servistir.
 15. Zamunda: Bulgaristan yapımı olan Zamunda da hız konusunda başarılı. Tek handikapı yorumların büyük bölümünün Burgarca olması. Haftanın en çok indirilen film torrentleri listesi oldukça takip ediliyor.

Film Torrentleri

Film Torrentleri

Dünya genelinde en çok ziyaret edilen ve çok çeşitli kategorilerde içerik üreten güncel torrent siteleri neler yukarıda bahsettik. Bu siteler en iyi torrent siteleri olup sizi gereksiz reklamlardan uzak tutarak indireceğiniz dosyalara daha kolay ulaşmanızı sağlamayı amaçlamakta. Her ne kadar bu siteler güvenilir olsa da genel olarak torrent sitelerde gezinirken tıkladığınız linklere ve indirdiğiniz içeriklere dikkat etmelisiniz.

Article Categories:
İnternet · Manşet
https://www.dvrdestek.com/

Muhafazakar demokrat, Güvenlik ve Bilişim Sistemleri teknikeri, #edebiyat #kitap #politika #şiir #bilişim #güvenlik konularında fikir sahibi..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image, audio, video, document, text, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here