Tamamen Ücretsiz En İyi Fotoğraf Programları - evham.net | evhamlı blog
Program

Tamamen Ücretsiz En İyi Fotoğraf Programları

Tamamen ücretsiz en iyi photoshop programları araştırmasını siz değerli takipçilerimiz için detaylı bir şekilde yaptık. Bu yazımızda, en iyi fotoğraf düzenleme programı nedir ve en yararlı resim düzenleme programları hangileridir sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

Ücretsiz Photoshop Programları

Adobe Photoshop Express

Photoshop programları arasında en temel özellikleri bu uygulamada ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Bu resim düzenleme programı, resimleri kırpmanıza, döndürmenize ve yeniden boyutlandırmanıza, parlaklık ve kontrast gibi normal değişkenleri ayarlamanıza ve kırmızı gözü çıkarmanıza olanak tanır. Ayrıca resimlerinizde küçük pürüzleri düzeltmenizi sağlayan kullanışlı bir Touchup aracı da bulunmaktadır.

Crystallize, Pixelate, Sketch, Distort ve Pop Color gibi küçük ama kullanışlı efektler uygulanabilir. Kullanımı basit ve eğlencelidir, değişiklikler bir veya iki kez geri alınabilir.

GIMP

GIMP (Görüntü Manipülasyon Programı) genellikle ücretsiz olarak bir masaüstü programında photoshop programı düzeyindeki araçları arayan herkes için varsayılan alternatiftir. Adobe Photoshop Express kadar zengin bir photoshop programı değil ama yine de etkileyici araçlar sunuyor.

GIMP, aplomb ile gelişmiş görüntü filtreleme, birden çok resmi birbirine ekleme gibi şeyleri photoshop programları yerine alternatif olarak yapabilir.

Pixlr

Pixlr tarayıcı tabanlı düzenleme gereksinimlerinizi karşılamak için burada. Fotoshop programlarıgibi görünür ve hissedilir ancak ücretsizdir ve herhangi bir yerden çevrimiçi olarak kullanılabilir. Bilgisayarınızdan bir görüntü yükleyebilir veya doğrudan Web’deki başka bir yere yönlendirebilirsiniz.

Paint.NET

Paint.NET aslında işletim sistemi ile birlikte gelen ve varsayılan Paint aracının daha zengin özelliklere sahip bir sürümü olarak tasarlandı, ancak birkaç yıldır Windows kullanıcılarının favorisi haline gelerek zaman içinde gelişti. GIMP kadar güçlü bir program değildir. Fakat kullanımı daha kolay ve daha tanıdık bir ara yüze sahiptir.

Yarı saydam ara yüz üzerinde kontrol imkanı sunmasının yanı sıra pencereleri ve sohbetleri kendi tercihlerinize göre sürükleyip dizayn etme imkanı sunmaktadır.

PicMonkey

Çevrimiçi uygulama, sezgisel bir kullanıcı ara yüzü ve gelişmiş bir özellik seti ile beraber kullanıcılarına sunulmaktadır. Başlamak, web sitesinde bir fotoğrafı düzenle‘ye tıklamak kadar basittir. Bir kez kullanmanız durumunda farklı araçlardan oluşan bir yığın ile karşılaşırsınız. Şekiller, dokular ve metin, birkaç tıklamayla eklenebilir.

Photoscape

Bir fotoğraf düzenleme programında bulunması gereken en temel araçları ve efektleri barındıran Photoscape, fotoğraflarınızda oynamalar yapabileceğiniz güzel bir alternatif. Ve yukarıdaki diğer yazılımlar gibi de ücretsiz.

Bu yazımızda, tamamen ücretsiz en iyi photoshop programları ve tamamen ücretsiz en iyi photoshop programları nedir? sorusunun cevabını verdik. Bu tarz paylaşımlar ve güncel haberler için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At