En Popüler WordPress Temaları 2019 - evham.net | evhamlı blog
Manşet Windows

En Popüler WordPress Temaları 2019

10.000’den fazla WordPress temasıyla, yeni başlayanların ihtiyaçları için en iyi WordPress temasını bulması oldukça zordur. Genellikle kullanıcılar tarafından tüm kullanım durumlarına uygun tek bir WordPress teması olup olmadığı sorulur. Cevap Evet. Popüler bir çok amaçlı WordPress temasını hemen hemen her türlü web sitesinde kullanabilirsiniz. Doğru temaya sahip olmak, blog / web sitenizin büyümesinde büyük bir fark yaratabilir. Bu yazıda 2019’un en iyi WordPress temalarını seçtik.

Bu makaleye odaklanmamız, kendi kategorilerinde en iyi ve en popüler WordPress temalarını vurgulamaktır. Bu listedeki belirli WordPress temalarının yanı sıra en iyi WordPress çok amaçlı temalarına sahibiz.

Kullanım durumunuza bağlı olarak, ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Başlamadan önce, en iyi ve popüler WordPress tema mağazalarındaki bu makaleyi kaçırmayın .

Bunu söyledikten sonra, piyasadaki en iyi WordPress temalarına göz atalım.

1. Divi

Divi Teması

Divi, piyasadaki en popüler çok amaçlı WordPress temalarından biridir. Dünyanın önde gelen WordPress tema mağazalarından biri olan Elegant Themes tarafından yaratılmıştır.

Divi, herhangi bir düzen türü oluşturmak için kullanabileceğiniz yerleşik bir sürükle ve bırak oluşturucu ile birlikte gelir. Ayrıca , yeni projenize atlamak için kullanabileceğiniz 20 hazır Divi mizanpajını da kutudan çıkartabilirsiniz.

Ayrıca, bu özelleştirilebilir Divi alt temalarına göz atın .

Divi, özel mizanpajlarınızı Divi kitaplığına kaydetmenize izin verir, böylece bunları daha sonra tekrar kullanabilirsiniz.

Divi incelemesinin tamamını okuyun .

Divi ile bugün başlayın!

2. Ultra

Themify Ultra

Ultra, Themify tarafından oluşturulan en güçlü ve esnek WordPress temasıdır. Güçlü bir sürükle ve bırak oluşturucu ile herhangi bir web sitesi türünü oluşturmanızı kolaylaştırır.

Tek bir tıklamayla, çeşitli tema ayarları, içerik, menüler, widget’lar ve daha fazlasını içeren demo kurulumlarını içe aktarabilirsiniz. Bu, yeni web sitesi projenizi hızlı bir şekilde başlatmanıza yardımcı olur.

15 başlık / sayfa stili, 6 başlık arka planı seçeneği, 6 altbilgi düzeni, 5 tek gönderi düzeni, 6 arşiv düzeni, bölüm kaydırma ve daha fazlası ile birlikte gelir.

Hepsinden iyisi, paralaks açılış sayfalarıyla ve profesyonel tasarımcılar tarafından tasarlanan diğer harika özelliklerle önceden tasarlanmış 60 düzenden oluşan bir kütüphane elde edersiniz.

Ayrıca, ilerleme çubuğu, sayaç, fiyat tablosu, geri sayım widget’ı ve daha fazlası gibi 10 bonus eki de alırsınız.

Themify Ultra incelemesinin tamamını okuyun .

Themify Ultra ile bugün başlayın!

3. Kunduz Oluşturucu

Beaver Builder

Burada listelenen diğer ürünlerden farklı olarak, Beaver Builder bir tema değildir, ancak herhangi bir WordPress temasıyla çalışan tam sayfa oluşturucu bir eklentidir.

Beaver Builder muhtemelen WordPress için en iyi sayfa oluşturucudur. Beaver Builder ile web sitenizin bloğunu istediğiniz şekilde engelleyebilirsiniz. Bu size istediğiniz düzeni kullanma özgürlüğü verecektir. Farklı sayfalar için birden çok düzen kullanın, sitenizin herhangi bir yerinde kendi renklerinizi, stillerinizi ve içeriğinizi kullanın.

En iyisi, aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca yaratıcı sayfa şablonuyla gelmesidir, bu nedenle bir site oluşturmak Beaver Builder ile bir esintidir.

Beaver Builder incelemesinin tamamını oku .

Beaver Builder ile bugün başlayın!

4. Astra

Astra

Astra, kolayca istediğiniz şekilde bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan son derece özelleştirilebilir bir WordPress temasıdır. Bir tıklamayla tam teşekküllü önceden oluşturulmuş bir siteyi hızla başlatmanızı sağlayan bir dizi demo ile birlikte gelir. Demoyu içe aktardıktan sonra, görünümü tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz.

Astra ile sayfa başlığını ve kenar çubuğunu kapatabilirsiniz. Beaver Builder, Elementor vb. Popüler sayfa oluşturucularla sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

Astra ile bugün başlayın!

5. OceanWP

OceanWP

Ocean WP, istediğiniz her tür web sitesini oluşturmanıza yardımcı olan hafif ve genişletilebilir bir temadır. WooCommerce ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir ve Beaver Builder, Elementor vb. Dahil popüler sayfa oluşturucuları destekler.

Size özel başlık düzenleri, sınırsız renk seçenekleri, özel aletler, görüntü kaydırıcılar ve özellikli ürünler bölümü sunar. Sonuçta, kullanımı ücretsiz!

OceanWP ile bugün başlayın!

6. StudioPress

StudioPress

StudioPress, piyasadaki en iyi premium WordPress tema merkezlerinden biridir. StudioPress temaları, yeni WordPress editörü Gutenberg ile sorunsuz bir şekilde çalışan Genesis çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir.

StudioPress Temaları artık lider yönetilen WordPress barındırma sağlayıcısı olan WP Engine ailesinin bir parçasıdır.

Temalarını tek tek satın alabilir veya tüm temaları bir kerelik ödeme için paket olarak alabilirsiniz. Alternatif olarak, bir WP Motoru barındırma planı için kaydolabilir ve tüm 35+ premium WordPress temalarına ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

StudioPress ile bugün başlayın!

7. Avada

Avada

Avada, tüm zamanların 1 numaralı satış premium WordPress temasıdır. 255 önceden hazırlanmış web sayfası tasarımı ve 41+ önceden yapılmış tam özellikli web sitesi ile birlikte gelen orijinal çok amaçlı WordPress temasıdır.

Avada, mümkün olduğunca çabuk başlamanızı sağlamak amacıyla inşa edilmiştir. Demo kurulum programları önceden hazırlanmış içeriği ayarlamayı çok kolaylaştırıyor.

Divi ve Avada arasındaki karşılaştırmalarımızı kaçırmayın .

Sitenizi gerektiği gibi özelleştirmek için kendi sürükle ve bırak oluşturucusunu ve 1000lerce seçeneği kullanabilirsiniz. Tüm premium WordPress temalarıyla çalışır.

Avada incelemesinin tamamını okuyun .

Avada ile bugün başlayın!

8. Hestia

Hestia

Hestia, işletme, dergi ve blog web siteleri için ücretsiz ve premium bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Diğer temaların aksine, Hestia da ücretsiz bir sürüm sunuyor.

Hestia, WooCommerce ile sorunsuz bir şekilde çalışır, böylece çevrimiçi mağazanızı oluşturmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca tüm büyük sayfa üreticileriyle birlikte çalışır.

Çeviri hazır ve SEO dostu. Live WordPress tema özelleştiricisiyle çalışır.

Hestia ile bugün başlayın!

9. Sidney

Sydney teması

Hestia’ya benzer bir şekilde Sydney, çok amaçlı temasının hem ücretsiz hem de premium versiyonunu sunuyor. Sydney, ücretsiz WordPress.org tema deposundaki en popüler WordPress temalarından biridir.

Web sitenizi özelleştirmek için ekstra widget, canlı özelleştirici ve önceden hazırlanmış şablonlar kullanmanızı sağlar. Sydney WooCommerce ile sorunsuz bir şekilde çalışır, böylece çevrimiçi bir mağaza oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Bu çeviri hazır ve canlı WordPress tema customizer ile çalışır.

Sydney incelemesinin tamamını okuyun .

Bugün Sydney ile başlayın!

10. Shoppe

Shoppe Teması

Shoppe, dakikalar içinde profesyonel e-ticaret sitesi kurmanıza yardımcı olacak çok amaçlı bir WooCommerce temasıdır. Sürükle ve bırak Themify oluşturucusu ve ajax sepeti, hızlı görünüm ışığı kutusu, hızlı arama, yakınlaştırma görüntüsü özelliği ve daha fazlası gibi birçok e-ticaret özelliği ile birlikte gelir.

Shoppe, WooCommerce için özel olarak oluşturulan ilk çok amaçlı temalardan biridir. 60’tan fazla normal düzen ve 20’den fazla mağaza açılış sayfası düzeniyle birlikte gelir.

Temel olarak, bir çevrimiçi mağaza açmak istiyorsanız, o zaman Shoppe en iyi tema seçeneklerinden biridir.

Shoppe ile bugün başlayın!

11. X Tema

X Tema

X teması, ThemeForest’teki en sevilen temalardan biridir. Bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, bir şablon yöneticisi ve tasarımınızın birçok alanında kullanabileceğiniz genel bloklarla birlikte gelir.

X, hızlı bir şekilde başlamak için kullanabileceğiniz eksiksiz web sitesi demoları ve yapısal düzenleriyle önceden oluşturulmuş olarak gelir. Örneğin, kiliseler, gruplar, düğünler, gıda kamyonları, ajanslar ve daha fazlası için siteler oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Ayrıca, paketin bir parçası olarak birçok premium eklentiyi de içeren eksiksiz bir çok amaçlı tema.

Tüm X tema incelemesini okuyun .

X temasına bugün başlayın!

12. Vitrin

StoreFront

Storefront, popüler WooCommerce eklentisi için varsayılan temadır. WooCommerce çekirdek geliştirme ekibi tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

WooCommerce ve birçok popüler WooCommerce eklentisiyle en iyi entegrasyona sahiptir.

Mağazanızı özelleştirmek için kullanabileceğiniz çeşitli düzen ve renk seçenekleri vardır.

Storefront temasının en iyi yanı, zayıf ve genişletilebilir olmasıdır.

Storefront incelemesinin tamamını okuyun .

Storefront ile bugün başlayın!

13. Yetki Pro

Yetki Pro

Authority Pro, blogcular, girişimciler ve serbest çalışanlar için tasarlanmış çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Güçlü Genesis tema çerçevesi üzerine inşa edilmiştir.

Bir widget ana sayfası düzeni, özelleştirilebilir başlık, tema seçenekleri sayfası ve daha fazlası ile birlikte geliyor.

Aynı zamanda WooCommerce hazır ve birkaç diğer üst WordPress eklentisiyle çalışıyor. StudioPress’in hızlı ve yalın, en kaliteli temalar yarattığı bilinmektedir.

Authority Pro ile bugün başlayın!

14. Vogue

Vogue-wp-theme

Vogue, girişimciler ve küçük kuruluşlar için uygun, basit, temiz ve minimal bir WordPress iş temasıdır. 2 çeşitte mevcuttur: hem ücretsiz hem de premium.

Vogue teması, derin bir WooCommerce entegrasyon düzeyi ile birlikte gelir, böylece bir e-Ticaret web sitesini kolayca oluşturabilirsiniz. Mağaza sayfası için özel WooCommerce tasarım seçeneklerine sahiptir.

4 başlık düzeni, 4 blog düzeni ve 2 altbilgi stili içerir. WordPress özelleştiricisini kullanarak tüm tema ayarlarını gerçek zamanlı önizlemelerle özelleştirmenizi sağlar.

Vogue ile bugün başlayın!

15. Avant

avant-tema

Avant, WordPress için ücretsiz ve premium çok amaçlı bir temadır. Bu temayı kullanarak basit bir blogdan tam teşekküllü bir çevrimiçi mağazaya kadar çok çeşitli web siteleri oluşturabilirsiniz.

Avant teması, web sitenize kolayca benzersiz bir görünüm vermenizi sağlar. 7 şık başlık düzeni, 5 blog düzeni ve 3 altbilgi düzeni arasından seçim yapabilir ve hayal gücünüzü bir web sitesi yapabilirsiniz.

Eklenti, Elementor sayfa oluşturucusunu, WooCommerce, WPForms ve Breadcrumb NavXT’i destekler.

Bir sürü harika özelliğe sahip olan Avant Premium sadece 29 $ karşılığında satılıyor.

Avant ile bugün başlayın!

16. Conica

conica-wordpress-tema

Conica, WordPress için bir başka güçlü çok amaçlı tema. Blog, işletme web sitesi, çevrimiçi mağaza vb. Dahil olmak üzere çok çeşitli web siteleri oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Yeni başlayanlar için bile yönetilmesi kolay olan birkaç özelleştirme seçeneği ile birlikte gelir.

Tema, modern bir web sitesi oluşturmanıza olanak sağlayan çarpıcı özellikler sunar. Derin WooCommerce entegrasyonu, başlık seçenekleri, ana sayfa kaydırıcıları, blog listesi ve arşiv sayfası stilleri ve daha fazlasını içerir.

Conica, şüphesiz her tür web sitesi için harika bir temadır.

Conica ile bugün başlayın!

17. CityLogic

citylogic

CityLogic, seyahatten işletmeye, yaşam tarzına ve hatta bir çevrimiçi mağazaya kadar herhangi bir web sitesi oluşturmanıza izin veren çarpıcı bir WordPress temasıdır. CityLogic teması, önde gelen bir WordPress tema mağazası olan Out the Box tarafından geliştirilmiştir.

Ücretsiz WordPress teması, çarpıcı bir web sitesi oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız tüm temel özelliklerle birlikte gelir. CityLogic, WooCommerce, WPForms ve Elementor vb. Gibi pek çok popüler eklentiyle uyumludur.

Temanın premium sürümüyle, Tek Sayfa Modu’nu etkinleştirerek sitenizi tek sayfalık bir web sitesine kolayca dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, WordPress sitenizi çoklu düzen seçenekleri, yapışkan gezinti menüsü ve yapışkan başlık vb. Gibi özelleştirmek için sınırsız seçeneklerden de yararlanabilirsiniz.

CityLogic ile bugün başlayın!

18. Panoramik

panoramik

Panoramic, Out the Box’ın bir diğer güzel ve duyarlı WordPress teması. Panoramic, herhangi bir kaydırıcı eklenti yüklemenize gerek kalmadan güzel bir ana sayfa kaydırıcısını eklemenizi sağlar. SiteOrigin’in sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisiyle birlikte kullanıldığında, mutlak bir başlangıç ​​bile hızlı bir şekilde güzel sayfa düzenleri oluşturabilir.

Kapsamlı dokümantasyonu, Panoramik temalı bir web sitesi oluşturmanın her aşamasında size yol göstermenize yardımcı olur.

Temanın ücretsiz bir sürümü WordPress deposunda bulunmaktadır. Premium versiyonu 25 $ ‘dan satın alabilirsiniz.

Panoramic ile bugün başlayın!

19. Shopstar

shopstar

Shopstar bir çevrimiçi mağaza, blog veya moda web sitesi oluşturmak için mükemmel bir minimalist alışveriş teması . Tema, web üzerinde WordPress için en iyi e-ticaret platformu olan WooCommerce ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

Shopstar, müşterilerinizin mağazada gezinirken ürünleri hızla önizlemesini ve alışveriş sepetine ürün eklemesini sağlar.

Tema hem sağ hem de sol kenar çubuğunu destekler. Sayfalarınız için tam genişlikte bir düzen bile seçebilirsiniz. Blog sayfanız için yan düzen, üst düzen veya duvar düzeni arasından seçim yapabilirsiniz.

Shopstar ile bugün başlayın!

20. Inspiro

inspiro

Inspiro, profesyonel bir fotoğraf ve video odaklı WordPress temasıdır. YouTube’u ve kendi kendine barındırılan videoları destekleyen arka planda tam ekran bir slayt gösterisi yayınlamanıza olanak tanır.

Tema, çevrimiçi işinizi kurmanız için sağlam bir platform sağlamak üzere WooCommerce ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Gelişmiş seçenekler paneli, WordPress temanızın tüm ayrıntılarını kolayca özelleştirmenize olanak sağlar.

Portföyünüzü resimler ve videolar ile göstermek istiyorsanız, Inspiro sizin için en iyi seçenek olabilir.

Inspiro ile bugün başlayın!

21. Foodika

foodica

Foodica, yemek tabanlı bloglar, dergiler ve yemek tarifleri web siteleri oluşturmak için en iyi WordPress temalarından biridir.

Foodica, AdSense’e hazır bir WordPress temasıdır. Yayıncıların web sitelerinde para kazanmak için kolayca reklam afişleri yüklemelerine izin veren birden fazla afiş konumu içerir.

Tema, tek tıklamayla demo içerik yüklemesiyle birlikte gelir, böylece demo web sitesine benzer bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Tema ayrıca 6 renk şeması sunar ve markanıza mükemmel şekilde uyan doğru renk kombinasyonunu kolayca seçmenizi sağlayan görsel özelleştiriciyle birlikte gelir.

Foodica ile bugün başlayın!

22. Öfke

öfke

Fury, WordPress tema havuzundan indirebileceğiniz ücretsiz çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Fury teması, bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için en uygun seçenektir.

Yapışkan gezinme çubuğu, sayfayı aşağı kaydırsanız bile WordPress sitenizin üstünde kalır. Gezinme çubuğunun sağ köşesinde, Hesabım menüsünü, arama kutusunu ve alışveriş sepeti düğmesini bulabilirsiniz. Bu, müşterilerinize kesintisiz bir alışveriş deneyimi sağlar.

Esnek tema özelleştirici paneli, WordPress web sitenizin her yönünü kolayca düzenlemenizi sağlar. Tema ayrıca, sayfalar için birkaç özel düzen ve tek yazılar için blog düzenini de destekler.

Fury ile bugün başlayın!

23. Agama

agama

Agama, WordPress tema dizininden indirebileceğiniz bir başka ücretsiz WordPress çok amaçlı temasıdır.

Agama Paralaks desteği ile Bootstrap üzerine kuruludur. Ziyaretçileriniz aşağı indikçe, paralaks kaydırma arka plan içeriğini ön plan içeriğinden farklı bir hızda hareket ettirir.

Paralaks kaydırma efekti içeren çok amaçlı bir tema arıyorsanız, Agama ihtiyaçlarınız için en uygun seçimdir.

Agama ile bugün başlayın!

24. Yüksel

çıkmak

Ascend, Kadence Themes’in ücretsiz bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Web sitenize kolayca aktarabileceğiniz 4 farklı demo tasarımla birlikte gelir.

Ascend ayrıca herhangi bir WordPress galeri eklentisini kullanmak zorunda kalmadan web sitenizde çarpıcı galeriler yaratmanıza izin verir . 3 farklı galeri stilini destekler: normal, kenar boşluğu ve yazı stili.

Ascend, Gutenberg uyumlu bir temadır, yani ünlü Gutenberg eklentisiyle hayal edebileceğiniz kadar zengin bir yazı düzeni oluşturabilirsiniz.

Bugün Ascend ile başlayın!

25. Erik

Erik

Plum, InkHive tarafından sunulan çok amaçlı bir temadır. 30.000’den fazla memnun müşteri ve 2 milyon indirme ile InHive, en güvenilir WordPress tema merkezlerinden biridir.

Plum, duyarlı ve mobil dostu, retina & 4k hazır, çok dilli ve WooCommerce desteği vb. İle kolayca çarpıcı bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm temel özelliklerle birlikte gelir.

Ana sayfanıza kolayca bir kaydırıcı eklemenizi ve portföyünüzü göstermek için harika bir galeri sayfası yayınlamanızı sağlar. Tüm tema seçenekleriniz Özelleştirici panelinden ayarlanabilir.

Plum ile bugün başlayın!

26. Avukat Bölgesi

avukat bölgesi

Avukat Bölgesi, özellikle Hukuk işleri için inşa edilmiş, çok amaçlı, modern bir WordPress temasıdır. Bu tema Acme Temaları tarafından geliştirilmiştir.

Avukat Bölgesi, ana sayfanıza ve kenar çubuğunuza eklenebilecek 9 özel widget ile birlikte gönderilir. Tüm tema seçenekleri Özelleştirici panelinde ayarlanabilir, böylece canlı önizlemelerle temanızda değişiklik yapabilirsiniz.

Aşağıda, son derece yararlı bulabileceğiniz Avukat Bölgesi’nin bazı özellikleri verilmiştir:

  • Slider : Herhangi bir sayfada sınırsız slayt içeren güzel kaydırıcılar oluşturun.
  • Üstbilgi ve altbilgi seçenekleri : Tema özelleştiricideki birden çok seçenekle üstbilginizi ve altbilginizi kolayca özelleştirin.
  • Düzen denetimleri : Kenar çubuğunu sola, sağa ayarlayabilir veya hatta tam genişlikte bir kenar çubuğu seçebilirsiniz.

Avukat Bölgesi ile bugün başlayın!

27. Bellini

bellini

Bellini, şaşırtıcı bir e-ticaret mağazası oluşturmayı kolaylaştıran basit bir WooCommerce uyumlu temadır. Bellini, Atlantis Temaları tarafından geliştirilmiştir.

Bu tema, şık ürün sayfaları oluşturmak için birkaç güzel düzende gönderilir. Tek tıklamayla demo içe aktarma, sayfalarınızı sıfırdan oluşturmanıza gerek kalmadan kolayca çarpıcı bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olur.

Özel ana sayfa şablonuyla, ürün kategorilerini, en son ürünleri, öne çıkan ürünleri, Google Haritalar’ı ve daha fazlasını görüntüleyebilirsiniz.

Bellini ile bugün başlayın!

28. Haber Portalı

haber portalı

Haber Portalı, Gizem Temaları tarafından yayınlanan yayınlar için oluşturulmuş bir WordPress dergisidir. Bu tema, ana sayfanızda bir dergi düzeni düzenlemek için uygun 5+ widget ile birlikte gelir.

Eklenti, resmi WordPress eklenti deposundan ücretsiz olarak indirilebilir. 55 $ için prim lisansı alabilirsiniz. Profesyonel sürümde, tek tıklamayla demo içe aktarma aracı, tonlarca düzen, inceleme sonrası, kırıntıları ve daha fazlası gibi özellikler bulunur.

Belgeleri, Mystery Themes sitesinde iyi düzenlenmiştir, böylece News Portal ile çevrimiçi bir yayın oluşturmanın her yönüyle hızlı bir şekilde yürüyebilirsiniz.

Haber Portalı’na bugün başlayın!

29. Shoptimizer

shoptimizer masaüstü

Shoptimizer, WooCommerce tarafından optimize edilmiş temalar konusunda uzmanlaşmış lider bir WordPress tema şirketi olan CommerceGurus tarafından piyasaya sunulan bir WooCommerce uyumlu temadır. 10.000’den fazla müşterisiyle CommerceGurus, ThemeForest pazarındaki en iyi WooCommerce tema satıcılarından biridir.

Çok satıcılı pazarlar için en iyi e-ticaret platformlarında bu makaleyi kaçırmayın .

Shoptimizer, dönüşümler göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur; bu nedenle dikkat dağıtmadan ödeme yapma sayfası, geri arama özelliği, kaydırmada yapışkan ürün ayrıntıları ve daha fazlası gibi dönüşüm odaklı özellikler bulabilirsiniz.

Tüm tema ayarları tema özelleştiriciden ayarlanabilir. Diğer CommerceGurus temalarının aksine, Shoptimizer, yalnızca ThemeForest pazarında değil, web sitesinde satılıyor.

Shoptimizer ile bugün başlayın!

30. Atlast Şirketi

atlast-iş-wordpress-tema

Atlast Business, işletmeniz için şık bir web sitesi oluşturmak için kullanabileceğiniz, ücretsiz, duyarlı bir WordPress işletme temasıdır. Tamamen özgür ve yaratıcı bir web sitesi oluşturabilmeniz için birçok özelleştirme seçeneği ve özelliği ile birlikte gelir.

Sitenizin her yerine stil vermek için 70’in üzerinde renk seçme seçeneği vardır. Ayrıca 3 başlık, 3 alt başlık, 3 navigasyon menüsü, 4 telif hakkı stili, widget alanı ve çok daha fazlası var. Herhangi bir koda dokunmak zorunda kalmadan temanızı Live WordPress özelleştirici ile kolayca ve özelleştirebilirsiniz.

Daha fazla işlev eklemek istiyorsanız, eklentilerden herhangi birini yükleyebilir ve bununla kullanabilirsiniz. Piyasadaki tüm büyük WordPress eklentilerini destekler.

Atlast Business ile bugün başlayın!

31. Yeniden canlandır

canlandırmak-wordpress-tema

Revive, InkHive tarafından oluşturulan bloglar ve çevrimiçi dergiler için ücretsiz bir WordPress temasıdır. Haberlerinizi ve makalelerinizi göstermek için birçok stil içeren temiz ve güzel bir dergi düzeni ile birlikte gelir. En iyi hız ve SEO için optimize edilmiştir.

Ek olarak, tema, her tür cihaz ve ekranda harika görünen, duyarlı ve mobil uyumlu bir düzen sunar. Dahası, sosyal medya simgeleri, çoklu başlık düzenleri, çoklu blog düzenleri, özel widget’lar gibi birçok faydalı özellik sunar. Kenar çubuğu seçenekleri ve daha fazlası.

Tema, web sayfanızı bir e-ticaret mağazasına dönüştürmenize yardımcı olan WooCommerece eklentisi için tamamen uyumludur.

Bugün Revive ile başlayın!

32. Mağaza

mağaza wordpress-tema

Kendinize ait bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için saf bir e-ticaret teması arıyorsanız, Mağaza sizin için doğru tema olabilir. InkHive tarafından tamamen WooCommerce destekli bir tema.

Mağaza teması, güçlü e-ticaret seçenekleri ve birçok özelleştirme seçeneğiyle birlikte gelir. Bu nedenle, bu temayı kullanarak tamamen işlevsel bir e-ticaret mağazası oluşturabilirsiniz. Bazı özellikleri arasında birden fazla site düzeni, öne çıkan ürün vitrin alanları, yapılandırılabilir kenar çubuğu ve 3B efektler var.

Tema yerelleştirmeye hazırdır, böylece yerel müşterileriniz için yerel dilinizde bir mağaza da oluşturabilirsiniz.

Mağazaya bugün başlayın!

33. Kale

lahana-wordpress-tema

Kale, resmi WordPress tema deposunda en sevilen ücretsiz temalardan biridir. 5 üzerinden 5 ortalama kullanıcı puanına sahiptir. Tema LyraThemes tarafından yaratılmıştır.

Kale, yaşam tarzı, kişisel, yemek ve tarif blogları için mükemmel, estetik açıdan güzel bir tema. Sevgi ve hassasiyetle tasarlanan, size gerçekten şaşırtıcı bir blog şablonu sunar. Ayrıca, sitenizi kişiselleştirmek için birçok seçenek bulabilirsiniz.

Başlıca özelliklerinden bazıları ön sayfa özellikli yazılar, ön sayfa vurgulama yazısı, birden çok blog beslemesi ekranı, birden çok kenar çubuğu, kaydırıcı ve kolay sosyal medya menüleridir. Tamamen duyarlı ve mobil cihazlar için hazır.

Bugün Kale’ye başlayın!

34. Juliet

juliet-wordpress-tema

Klasik Shakespearean karakteri ‘Juliet’ den esinlenen Juliet, LyraThemes’in harika bir kadınsı blog teması. Sade ve şık tasarım, yaşam tarzı, güzellik ve moda blogları için mükemmel bir tema.

Juliet teması, kendinize ait rüya gibi bir blog oluşturmanıza izin veren birçok stil ve seçenek ile birlikte gelir. Süslü kaydırma çubuğu, yapışkan yazılar, tuval dışı menü, ön sayfa başlığı, çoklu blog yayını göstergeleri vb.

Ayrıca, temanız, blogunuzda bir mağaza sayfası oluşturmanıza izin vermek için derin bir WooCommerce entegrasyonu seviyesine sahiptir. Kolayca e-ticaret özellikleri eklemenizi ve özelleştirmenizi sağlar.

Bugün Juliet ile başlayın!

35. Cressida

cressida-wordpress-tema

Cressida, kişisel bloglar ve profesyonel bloglar için basit ve zarif bir temadır. Video yayınlarıyla zengin özelliklere sahip modern bir blog oluşturmanıza yardımcı olacak güzel bir tasarım ve güçlü özelliklerle birlikte gelir. LyraThemes’in bir eseri.

Cressida ile ön sayfanızı çekici hale getirmek için birçok seçenek bulabilirsiniz. Blogunuzun ön sayfası için yazılar, öne çıkan yazılar, promosyon kategorileri, yazılar şeridi, öne çıkan sayfalar vb. Ayrıca blog simgelerinizi ve arka planlarınızı kolayca kişiselleştirebilirsiniz.

Ayrıca, çoklu pencere araçları, kenar çubuğu başlığı ve kaydırıcılar, kolay sosyal medya menüleri vb. Gibi birçok özelleştirme seçeneğine sahiptir.

Bugün Cressida ile başlayın!

36. Mükemmel Blog

Mükemmel-blog-wordpress-tema

Perfect Blog, ThemeShopy tarafından oluşturulan ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Bu temayı bloglar, çevrimiçi gazeteler ve spor dergileri için kullanabilirsiniz. Tema, kendinize ait profesyonel bir blog oluşturmanıza yardımcı olacak çekici, benzersiz bir stil düzeni sunar.

Mükemmel Blog teması, arama motorları için mükemmel bir şekilde optimize edilmiştir, böylece blogunuz arama sonuçlarında daha iyi sıralamalar alır. Ayrıca, sağlam güvenlik ve yüksek hızlı performans sağlamak için yüksek bir kodlama standardına sahiptir.

Perfect Blog ile tamamen duyarlı tasarımın, ana sayfa şablonlarının, WooCommerce desteğinin, logo yükleme seçeneğinin, slaytların vb. Tadını çıkarabilirsiniz.

Perfect Blog ile bugün başlayın!

37. TS Fotoğrafçılığı

ts-fotoğrafçılık-wordpress-tema

Fotoğraf çekmeyi hobi olarak seviyorsanız veya profesyonel bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız, bir fotoğrafçılık web sitesi oluşturarak hayalinizi devam ettirebilirsiniz. İyi tasarlanmış bir fotoğrafçılık sitesiyle, güzel fotoğraflarınızı çevrimiçi olarak daha geniş bir kitleye sunabilirsiniz.

TS Fotoğrafçılığı güzel bir fotoğrafçılık sitesi oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir temadır. Tema tamamen duyarlı bir tasarıma sahip, böylece fotoğraflarınız tüm cihazlarda harika görünecek. Bu temayla özel bir logo yükleyebilir, sosyal medya bağlantıları ekleyebilir, kaydırıcılar ekleyebilir ve benzersiz bir site oluşturabilirsiniz.

Ayrıca, premium fotoğraflarınızı, WooCommerce eklenti desteği olan sitenizde bir mağaza sayfası oluşturarak da satabilirsiniz.

Bugün TS Fotoğrafçılığına Başlayın!

38. BB Düğün Mutluluğu

bb-düğün-mutluluk-wordpress-tema

BB Düğün Bliss düğün siteleri için ücretsiz bir WordPress teması. Evlilik, nişan, düğün planlamacıları, düğün grupları ve çiftler için mükemmeldir. Ancak, temayı çok amaçlı iş siteleri için de kullanabilirsiniz.

BB Wedding Bliss teması, sitenizi her boyutta ve ekran tipine uyumlu hale getiren tamamen duyarlı bir tasarıma sahiptir. Kolaylıkla bir site oluşturmanıza yardımcı olmak için, minimum özelleştirmeyle kullanabileceğiniz hazır bir ana sayfa şablonuyla birlikte gelir.

Ayrıca sosyal paylaşım seçenekleri, blog düzeni, sürgüleri, bize ulaşın sayfası vb.

BB Wedding Bliss ile Başlayın

39. Gema

gema-WordPres-tema

Gema, Pixelgrade tarafından sunulan modern bir gazete tarzı ücretsiz temadır. İçeriğinizi, sitenizi ziyaret edenlerin dikkatini ve ilgisini çekecek şekilde sunmanıza yardımcı olacak benzersiz ve çekici bir düzen içeriyor. Tema seyahat blogcuları, fotoğrafçılar, edebi yazarlar ve kişisel blogcular için harika.

Gema, küçük resimlerinizin boyutlarına ve boyutlarına bakılmaksızın harika görünmelerini sağlayan koyu duvar stili bir tasarıma sahiptir. Temelde minimalist bir görünüme sahip cesur bir tema, hiç dağınıklığı yok. Yani, cesur insanlar için mükemmel bir seçim.

Dahası, kategorileri ve gönderileri görüntüleme konusunda tamamen benzersiz bir yol vardır. Bu tema, deneysel tasarım arayanlar için mükemmel bir seçimdir.

Bugün Gema ile başlayın!

40. Kovan

Kovan-wordpress-tema

Kovan, Pixelgrade’nin bir başka şaşırtıcı teması. Makaleler, alıntılar, fotoğraflar, hikayeler vb. Yayınlamak isteyen her türden yayıncı için zahmetsiz bir araçtır Hive, her şeyi yayınlayabileceğiniz harika bir web sitesi düzeni sunar, ancak her şey harika görünecektir.

Kovan teması, duvar stilinde temiz bir düzen ve büyük bir esneklik ile birlikte modern tipografiye sahiptir. Cesur ve şık web fontlarını seviyorsanız, Hive temasının hepsinde var.

Tamamen duyarlı ve mobil kullanıma hazır. Siteniz normal ekranlarda ve retina ekranlarında çarpıcı görünecek.

Bugün Hive ile başlayın!

41. Düzeltme eki

yama-wordpress-tema

Yama, Pixelgrade tarafından dergi tarzı ücretsiz bir WordPress teması. Hem güzel hem de kullanıcı dostu olan modern bir duvarcılık teması. Tema, yeni başlayanlar için içerik yayınlamayı kolaylaştırıyor.

Tema tamamen SEO ve hız için optimize edilmiştir. Böylece dikkatinizi harika içerikler oluşturmaya odaklayabilirsiniz.

Yama tamamen uyumludur ve retina hazırdır, böylece resimler ve içerik, okuyucularınızın sitenizi taramak için kullandığı her tür ekrana otomatik olarak adapte olur.

Patch ile bugün başlayın!

42. Seksen Günler

eightydays-wordpress-tema

EightyDays, profesyonel bir blog oluşturmak için kullanabileceğiniz zengin özellikli bir WordPress blog temasıdır. Tema GretaThemes tarafından yaratılmıştır. EightyDays teması, çok sayıda blog türü için kullanabileceğiniz döşenmiş bir galeriye, Instagram entegrasyonuna ve birçok şaşırtıcı özelliğe sahiptir.

EightyDays ile, kendi blogunuza başlamayı kolay ve hızlı hale getiren tek tıklamayla demo içe aktarma seçeneğinin keyfini çıkarabilirsiniz. Demo verilerini aldıktan sonra, demo içeriğini özel içeriğinizle değiştirebilir ve sitenizi yayınlayabilirsiniz. Yeni başlayanlar için özellikle yararlıdır.

Ayrıca, öne çıkan içerik, sonsuz kaydırma, 800+ Google fontları, ilgili yazılar vb. Gibi diğer harika özelliklere de sahiptir.

Bugün EightyDays ile başlayın!

43. Dört

thefour-wordpress-tema

Dörtlü GretaThemes tarafından oluşturulan güçlü bir WordPress iş teması. Tema, tonlarca özelleştirme seçeneği ve güçlü özelliklerle birlikte gelir; böylece bu temayı kullanarak bir portföy ve blog sitesi de oluşturabilirsiniz.

Tepki için test edilmiş temiz ve çekici bir düzen var. Tema kurmak ve kişiselleştirmek kolaydır, böylece herkes bu temayı kullanarak profesyonel bir site oluşturabilir. TheFour temasıyla referanslar, portföyler oluşturabilir ve ortaklardan daha fazla iş anlaşması alabilirsiniz.

Ayrıca, Jetpack eklentisi ile tam entegrasyona sahiptir, böylece sonsuz kaydırma, ilgili mesajlar sizin elinizde.

TheFour ile bugün başlayın!

44. Didi

didi teması

Eğer bir yaşam tarzı ya da moda bloglamasıyla ilgileniyorsanız, Didi sizin için tema. Özellikle blog yazarları göz önünde bulundurularak tasarlanan Didi, içeriğinize ışık tutuyor ve gerçekten güzel bir şekilde göze çarpıyor.

Şık bir tasarıma ve muhteşem tipografiye sahip olan Didi, en iyi şekilde modern ve minimalisttir. Didi teması, aşırı şişkinlikten uzak dururken, ilgili yazılar, bültene kaydolma formları ve entegre ve özelleştirilebilir bir altbilgi widget alanı gibi gerekli özellikleri içerir.

Önceden tasarlanmış birkaç anasayfa düzeniyle Didi, canlı bir site olarak kalkması ve çalıştırılması basittir. Didi de tamamen duyarlı ve herhangi bir cihazda veya tarayıcıda çarpıcı görünüyor.

Didi ile Bugün Başlayın!

45. Lakshmi

30.000’den fazla kez indirilen Lakshmi hızla 2019’un en popüler temalarından biri haline geliyor. Bu benzersiz tema, çeşitli web sitelerine hizmet verebilecek 9 farklı, kolayca özelleştirilebilir düzenle geliyor.

Lakshmi, kişiselleştirmeyi bir esinti yapan, kullanımı kolay bir sayfa oluşturucuya sahiptir. Aynı zamanda WooCommerce-hazır, bu yüzden bir çevrimiçi mağaza kurmak basittir.

Lakshmi ile Bugün Başlayın!

46. ​​FoodyPro

FoodyPro, gıda blogcuları için inşa edildi! Bu basit temayla hızlı ve kolay bir şekilde bir yemek blogunu ve bir WooCommerce mağazası oluşturabilirsiniz.

Hızlı tepki süreleri, SEO optimizasyonu ve mobil kullanım kolaylığı FoodyPro’nun tüm özellikleridir. Ayrıca çeviriye hazır ve filtreler için özel bir widget alanı olan bir tarif endeksine sahip. 1 tıklamayla kurulumu sayesinde kurulum daha kolay olamazdı. Her yemek blog yazarının hayali gerçek oluyor.

FoodyPro ile Bugün Başlayın!

47. Infinity Mag

Bir dergiye, haber sitesine veya bloga başlasanız da, Infinity Mag teması mükemmel bir seçimdir. Modern ve temiz tasarımıyla Infinity Mag tamamen duyarlı ve herhangi bir cihazda veya tarayıcıda mükemmel görünüyor.

Site genelinde veya kutulu bir düzen arasında seçim yapabilir ve kenar çubuğu konumlarınızı seçebilirsiniz. Infinity Mag ayrıca sitenizi benzersiz hale getirmek için özellikli bir yazı karuselü ve özel widget içerir. Temanın SEO dostu olduğunu ve bundan bahsetmediğinize göre ThemeInWP’nin üstün destek ekiplerinden yararlanabileceksiniz.

Infinity Mag ile Bugün Başlayın!

48. Özelleştir

Özelleştirme, adından da anlaşılacağı gibi, son derece özelleştirilebilir, ultra esnek bir WordPress temasıdır. Düzinelerce önceden hazırlanmış siteler kullanıma hazır ve içe aktarılmaya hazır olarak, web sitenizi birkaç dakika içinde çalışır duruma getirebilirsiniz!

Sayfa oluşturucular göz önünde bulundurularak oluşturulmuş olarak, web sitenizi mükemmelleştirmek için düzenlemek istediğiniz herhangi bir sayfa oluşturma eklentisini kullanabilirsiniz. Ayrıca, WordPress özelleştiricisini kullanarak sınırsız tipografi ayarlarına sahip olacaksınız.

Duyarlı, hafif ve hızlı olan Özelleştir teması SEO için optimize edilmiştir ve kişiselleştirilmiş e-posta desteği ile birlikte gelir.

Bugün Özelleştir ile Başlayın!

49. Verimli

Fruitiful

Fruitful, güçlü bir tema seçenekleri paneliyle gelen ücretsiz, minimalist, duyarlı bir WordPress temasıdır. Fruitful, Fruitful Code adında ilk Ukraynalı WordPress geliştirme şirketi tarafından inşa edilmiştir.

Verimli tema, duyarlı ve sabit HTML mizanpajları arasında seçim yapmanızı sağlar. Tam genişlik, sağ kenar çubuğu ve sol kenar çubuğu gibi 3 farklı düzen türü arasından da seçim yapabilirsiniz.

Verimli tema, 12 standart WP widget’ı (Arşivler, Kategoriler, Metin vb. Gibi), 12 WooCommerce widget’ı (Ortalama Derecelendirme Filtresi, Ürün Arama, En Çok Puan Alan Ürün gibi) ve 1 Fruitful widget’ı: Haber Arşivi gibi 25 widget ile birlikte gelir. .

Fruitful ile bugün başlayın!

50. Seyahat Yolu

Travelway

Travel Way, seyahat acenteleri ve tur operatörleri için oluşturulmuş, duyarlı bir WordPress temasıdır. Ana sayfada ve kenar çubuğunda kullanılabilecek 9+ özel widget ile birlikte gelir. Travel Way ayrıca SiteOrigin Sayfa Oluşturucu’ya sürükle ve bırak ile uyumludur.

Aşağıda, faydalı bulacağınız Travel Way’in yerleşik özellikleri:

  • Sınırsız Slider : Özel bir slider eklentisi olmadan, kolayca çarpıcı WordPress sürgüleri oluşturabilirsiniz.
  • Tek tıklamayla demo içe aktarma : Tek tıklamayla, tıpkı demo siteleri gibi bir web sitesi oluşturabilirsiniz.
  • Düzen denetimleri : Seyahat Yolu kenar çubuğunu sola veya sağa ayarlamanızı sağlar. Kenar çubuğu olmadan tam genişlikte bir içerik alanı bile seçebilirsiniz.

Travel Way ile bugün başlayın!

51. WP Günlüğü

WP Günlüğü teması

WP Diary, haber dergileri, dergiler veya kişisel bloglar için mükemmel bir WordPress temasıdır. Popüler bir WordPress tema merkezi olan MysteryThemes tarafından geliştirilmiştir.

WP Günlüğü teması, web sitenizi istediğiniz şekilde değiştirmek için düzinelerce kişiselleştirme seçeneğiyle birlikte gelir. Tüm özelleştirme seçenekleri Özelleştirici kullanılarak ayarlanabilir, böylece temanın görünümünü önizleyebilir ve değiştirebilirsiniz. Web sitelerinde forumlar aracılığıyla müşteri desteği sunarlar.

WP Günlüğü ile bugün başlayın!

52. Moroseta

Moroseta

Moroseta, PanKogut tarafından yaratılan bir başka minimalist WordPress teması. Kutudan çıkan Moroseta, ana sayfanızda öne çıkan yazılar için güzel kaydırıcılar oluşturmanıza olanak sağlar. Ayrıca, ana sayfanızda ve diğer sayfalarda bir tanıtım kutusu da görüntüleyebilirsiniz. Blog sayfası 5 mizanpajla birlikte gelir, böylece blog makalelerinize benzersiz bir görünüm verebilirsiniz.

Moroseta’nın yararlı bulabileceğiniz bazı özellikleri aşağıdadır:

  • Tek tıkla demo yükleme
  • Google Analytics’i ekleme seçenekleri
  • Sosyal simgeler ekleyebilme özelliği olan üstbilgi ve altbilgi seçeneği.

Moroseta ile bugün başlayın!

53. Mesmerize etmek

ipnotize etmek

Mesmerize, Extend Themes tarafından geliştirilen çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Mesmerize, sürükle ve bırak ile benzersiz bir web sitesi oluşturmanıza olanak sağlar. Mesmerize temasının ücretsiz sürümü, önceden tasarlanmış bir ana sayfa, 5 başlık tasarımı ve 30’dan fazla özelleştirilebilir içerik bölümü ile birlikte geliyor.

Birinci sınıf sürümle, çok kısa sürede çarpıcı bir web sitesi oluşturmak için önceden tasarlanmış 100+ blok elde edeceksiniz. Hepsinden iyisi, Özelleştirici’yi kullanarak canlı içeriği düzenlemenizi sağlar. Mesmerize, 79 $ ‘dan başlayan 3 premium plan sunuyor.

Özelleştiriciyi kullanarak içeriğinizi düzenlemenizi sağlayan oldukça özelleştirilebilir bir WordPress teması arıyorsanız, Mesmerize kullanmanızı tavsiye ederiz.

Mesmerize ile bugün başlayın!

54. Yazılar

yazıları

Yazılar, yazarlar ve profesyonel blogcular için oluşturulmuş Gutenberg uyumlu bir WordPress temasıdır. Yazılar Gutenberg ile sorunsuz çalıştığından, her türlü içeriği oluşturmak için blokları kullanabilirsiniz.

Temanın ücretsiz / basit bir sürümünü WordPress deposundan indirebilirsiniz. Premium sürüm, alt pencere alanı, 3 ek sayfa şablonu, 2 ana sayfa içerik düzeni ve daha fazlasını içeren gelişmiş özelliklerle birlikte gelir. Yazılar aynı zamanda Gutenberg blok setini genişleten Atomik Blok eklentisi ile de uyumludur.

Yazılar ile bugün başlayın!

55. Görüntüler

görüntüler

Görüntü Dinev Temalar tarafından oluşturulan minimalist bir WordPress teması. Görüntü ayrıca Gutenberg editör blok kümesini genişleten Atomik Bloklar ve İstiflenebilir gibi eklentileri de destekler. Bu tema, en üstte öne çıkan resim veya galeri slayt gösterisine sahip kenar çubuğu içermeyen bir düzen ile birlikte gelir.

Ön uç, öne çıkan içerik, sayfa içeriği, en son yayınlar bölümü ve portföy bölümü gibi çeşitli bölümlerden oluşur. Bu bölümleri Özelleştirici’de yönetebilirsiniz.

Imagery ile bugün başlayın!

56. TC E-ticaret Mağazası

TC E-Ticaret

TC E-ticaret Mağazası, bir e-Ticaret mağazasını çalıştırmak için oluşturulmuş ücretsiz bir WordPress temasıdır. Bu tema, dünya standartlarında duyarlı temalar satan bir ekip olan Themes Caliber tarafından hazırlanmıştır.

TC E-Ticaret Mağazası temasının hem ücretsiz hem de premium versiyonu mevcuttur. Ücretsiz sürüm, sosyal medya profillerinizi sergilemenize, logo yüklemenize ve kaydırıcılar oluşturmanıza yardımcı olur. Premium sürüm 3 farklı blog düzeni, 2 sayfa düzeni ve daha fazlasıyla birlikte geliyor.

TC E-Ticaret Mağazasına Başlayın

57. Toplam

Genel Toplam

Toplam kutudan çıkan birçok özellik ile birlikte gelen çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Toplam, WordPress web sitenizi WordPress Özelleştirici üzerinden istediğiniz şekilde özelleştirmenize yardımcı olur.

WordPress deposunda indirmek için ücretsiz / lite sürümü mevcuttur. Tek tıklamayla demo içe aktarma, GDPR uyumluluğu için çerez izni, mega menü, birden fazla başlık düzeni ve daha fazlası gibi gelişmiş özellikler istiyorsanız, temanın pro sürümünü yükleyebilirsiniz.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At